Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

valentovasasa
14. říj 2008

jak jste se tu bavili o tom přibírání v těhu. TAk já před těhu měla 109, přibrala jsem 9kg ale z porodnice odcházela o 14kg lehčí - tj. 104kg. Ale ty 4kg na 108 jsem nabrala okamžitě zpět a to si držím pořád. Ale je fakt, že chutě jsem v těhu měla,a le snažila jsem se to kompenzovat zeleninou, ovocem, jednak kvůli miminku, ale i kvůli tomu, že kamarádka byla postavou něco jako já (na váhu jsem se jí nikdy neptala) a v těhu přibrala ještě 25kg. To když si představím, tak bych měla mít 133 a to je děs... Takže jsem se snažila držet toho, že i když mlsám, tak to musím kompenzovat a mimi vitamíny potřebuje

jerryjanka
14. říj 2008

no ja už pomaly ťaham na 26 v decembri budem mať 26
ale teda kil mam viac tiež 😀

no ja som dnes na seba celkom pyšná že som nevyjedla chladničku ale ani nie som hladna 🙂
som zvedava ako dlho bude trvať nastavenie sa na teh 4hodinový režim jedenia 😀

petka55555
14. říj 2008

no to ja dufam ze ked budem tehotna, tak nebudem taka blba ako teraz a budem si davam naozaj pozor na to co jem, kvoli babenu, nech ma vyzivu a nie same sladkosti a nezdrave jedla, chudatko...inak baby ze je to strasne ked si predstavim ze vazim viac ako manzel a kedysi bol medzi nami vahovo rozdiel aj 35 kilov...beeeeeeeeee 😲

jerryjanka
14. říj 2008

tak to ja som manžela ešte nepredbehla ale on ma o 30 cm viac ako ja 😀

petka55555
14. říj 2008

no moj ma len asi o 5 cm viac, ale ved ma dost velke brucho, boze to som vacsia od neho, to je strasne, ja neviem tieto anglicke zrkadla su akesi divne nezda sa mi to v nom, ale ked sa vidim na fotke, to je strasne...oni tu robia zostihlujuce zrkadla, lebo vsetky tie anglicanky su take riadne, tak aby sa asi blbo necitili. ja som dnes na seba celkom pysna, som mala len jogurtovo musli den a som v pohode, ale to preto ze mam volno a sedim pri pocitaci a pijem ten caj. horsie to bude ked pojdem do prace, zas sa tam vyhladujem a pridem domov a vsetko vyzerem a pojdem spat, ale este predtym to zapijem colou... 😲

valentovasasa
14. říj 2008

No tak to já mám výhodu, že jsem na mateřské se synem. Ten jí v naprosto pravidelném rytmu - 8-10-12-15-17-19. A já se snažím to držet s ním. Prostě nakrmím jeho, uzobnu já...

petka55555
14. říj 2008

no tak to mas super, ja jeden den vstavam o 5 a robim do tretej, na druhy den vstavam o 11 a robim tak do polnoci, potom zas na rano, potom zas na 3, mam to strasne nepravidelne a neda nepravidelne jem a spim, mam rozhadzany cely rezim a preto mam aj problemy so stravovanim, ale to sa o mesiac skonci, tak dufam ze sa nahodim na normalny pravidelny rezim a pojde to...teda dufam...

jerryjanka
14. říj 2008

peti tak potom určite ked prideš domov to bude ok a pojde to rychlo dole

petrahy
15. říj 2008

Ja ked som chodila do prace na dvanastky podarilo sa mi nastavit aky taky rezim, chodila som den, noc volno. Ked som mala noc jedla som o osmej a potom o polnoci jogurt a potom az obed, alebo olovrant. Ak som nesla spat tak som ranajkovala. To sa mi stavalo casto, lebo na decka som nikdy nebrala PN a obcas som ich vodila po nocnej do skolky. Rano som ich zaviezla do skolky isla do roboty ranajky o osmej, obed o pool dvanastej olovrant o tretej a okolo siestej vecera. Prijem tekutin 2litre a viac. Ked sa mi podarilo schudnut na 82 z 86 ostala som tehu. Na konci tehu som mala 94 domov z porodnice som prisla a mala 86 potom 84 a teraz mam zase tych 88 kolisavo. Som doma na materskej,ale kedze mam skolopovinne a skolkarske dieta a drobca rezim je o nicom. A este ta stavba domu. No proste lietam sem a tam a neviem sa v klude najest, ale uz som sa zala snazit a uvidim ako to pojde

petrahy
15. říj 2008

este dodatok v ramci nejedenia sladkeho, prisiel za mnou maly a hovori mami daj si jedol Fidorku, manzel po zedeni dvoch krajcov chleba so syrom ja mam chut na nutelu a isiel si ju dat. A ja chcem chudnut a oni na mna takto moj vzdy povie ja som zabudol 😝 mam to s nimi tazke 😀

petrahy
15. říj 2008

Mam este jeden dotaz nejde ta tabulka nejak zväcsit ja ju dost blbo vidim neviem ako ostatny Dik

reni25
15. říj 2008

Ahoj petrahy.aj ja mam taky problem zo stravovanim , vobec nemam vytrvoreny normalny rezim jedenia....cely den som v praci a po praci sa najem ale strasne, ved inac sa neda ked manzel papa a take dobroty.....cez den v robote vydrzim cely den jest len jogurt a musli ale akonahle som doma manzel ide vecerat potom si da nejaku tu sladkost.....a stale sa ma pyta tiez ci si dam...a tiez zabudne ze nie ... je ho takto hrozne vydrzat....musim mat vacsiu vydrz

jerryjanka
15. říj 2008

baby niekedy je tajomstvo v tom že prave nejeme to čo telo chce
aj sladke mu treba
a lepšie je dať si kusok čokolady ako vyjesť potom neskôr chladničku

valentovasasa
15. říj 2008

souhlasím s jerry. to se mi osvědčilo v těhu - já vím,že jsem tlustá po chipsech, ale osvědčilo se mi, když mám chuť, tak uzobnu... protože když ne,tak se týden dva budu ovládat ale pak spořádám celý velký pytlík na posezení...

Jinak k té tabulce. Snažila jsem se to napsat co největší, ale pokud je to pořád špatně čitelné, tak to stačí uložit jako obrázek do vašeho PC a tam už si to můžete zvětšovat libovolně.

jerryjanka
15. říj 2008

saši ked to uložime tak sa to zväčšuje ale rozmazava
v čom si robila tabulku? a ako si ju vkladala ako obrazok?

prdecek
autor
15. říj 2008

Ahojky,

jak se vede??? mě docela ok, sem se dobře vyspala 😀 po ránu lehká snídaně a teď ke svačině asi nějáká ovoce.

Nevíte co je pravda na tom, že by se ovoce mělo jíst jen dopoledne???

jerryjanka
15. říj 2008

prdecek
ja nedietujem a ked mam chuť vtedy si ho dam 🙂
telo potrebuje vitaminy rano aj večer
ale hovori sa to kvoli tomu že ma vyšši obsah cukru

terinda
15. říj 2008

Ahoj prdečku,

doporučuje se jíst ovoce po ránu a dopoledne, protože má v sobě přírodní cukry.
A večer je nejvhodnější zelenina - ta se i dobře tráví.

prdecek
autor
15. říj 2008

díky 🙂

jj, já taky nedržím dietu, ale docela mě to zajímálo

jerryjanka
15. říj 2008

ja som včera asi o 5 večer vypila pol litra jablkovej šťavy ale nie kupovanej ale som si odšťavila a predvčerom tiež 😀 a dnes asi zasa 😀

reni25
15. říj 2008

baby a ste na delenej strave alebo ako ste si to nariadili aby ste aj chudli????

valentovasasa
15. říj 2008

jj - souhlasím, od 15h by se neměli sacharidy...

prdecek
autor
15. říj 2008

já na dělené stravě nejsem, prostě jím míň, zdravěji a častěji a víc pohybu 🙂

kikina666
15. říj 2008

ahojte mozem sa pridat ked v nasej temicke teraz nikto nie je vsetci sa na mna vykaslali

reni25
15. říj 2008

ahoj kikina , jasne.....

baby skusil z vas uz nieko pillates cvicenia , alebo budete aj cvicit???mne hovorili ze to je dobre aj na spevnenie postavy a aj na chudnutie 😒 tak to chcem vyskusat....uvidim co mi to urobi

krpatucka
15. říj 2008

Ahojte som na seba pysna vcera som odolala a nekupila som si cokoladu 😀

Vitaj Kikina

kikina666
15. říj 2008

dakujem za vrele privitanie ... pilates som skusala ale nemalo to ziadny vysledok akurat ma to nudilo, na spevnenie radsej doporucujem posilku

krpatucka ... no to je teda vykon a som spravne v temicke bricho za brisko... ja som to pochopila tak, ze brucha vymenime za tehotenske brusko

krpatucka
15. říj 2008

Si spravne 🙂 Kikina

kikina666
15. říj 2008

no tak to ked ja tu moju pneumatiku tymi injekciami vyfucim tak moze zase zacat rast brusko, ale teraz sa trosku snazim schudnut, uvidime ci to pojde, prisla som na jednu zavaznu vec ak jem pravidelne ranajky obed veceru a neprepchavam sa pomedzi to, tak to ide celkom dole, ale ked hladujem ze uz vecer nejem tak mam rano viac kil ako ked sa najem, takze pravidelne a znizovat mnzostva a uspech zaruceny

jerryjanka
15. říj 2008

kikina maš recht
ide o pravidelnosť aby telo nehladovalo a potom nepytalo o to viac
ja som papala o 10 dalšie planujem na 14