Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
21. říj 2008

som doma shaarka - ale je mi dobre že 😀

dik že si jej napisala

nikiarudi na nas kašle :D

petka55555
21. říj 2008

a bol sa dat uz niekde vysetrit a ty? ked sa uz snazite tak dlho, ja som zvedava ako to bude nam dlho trvat.

reni25
21. říj 2008

baby , ja by som bola rada keby som do vianoc aj schudla aj otehu... 😒 ale naraz tolko veci si nemozem priat , vsak????

petka55555
21. říj 2008

preco nie ved budu vianoce 😀

reni25
21. říj 2008

😀

shaarka
21. říj 2008

reni25
ja uz som si predstavila, ako dam celej mojej rodine ten najkrajsi vianocny darcek 😀

petka55555
21. říj 2008

baby ja sa tak strasne tesim na vianoce, ako mala, strasne milujem vianoce a minuly rok sme nemali a nemali sme ani stromcek 😔 tak teraz hned ako sa vratime domov na mikulasa padam ako prve kupovat stromcek a ozdoby a hned si ho aj postavim 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
21. říj 2008

tak vieme, ze jezisko sa zas o vsetko nevladze postarat... to by bol dobry... no. radsej nepokracujem. 😀

shaarka
21. říj 2008
petka55555
21. říj 2008

tak aspon by mohol byt sneh

shaarka
21. říj 2008

radsej kliknite na "zkusit znovu"
asi blbne link

petka55555
21. říj 2008

sranda 😀

reni25
21. říj 2008

aj ja milujem vianoce, a sviecky na vianoce , a vyzdobu...a vsetko co sa tyka vianoc.ja som si uz minule vianoce vysnivala ze rodinu prekvapim spravou ze som tehotna , ale nepodarilo sa .....tak sme sa aspon tesili zo synovca... 🙂 .

jerryjanka
21. říj 2008

no keby som neschudla aspon tehu by som chcela byť na vianoce aj ked o tom velmi pochybujem 🙄

petka55555
21. říj 2008

a nakoniec nebude ani jedno 😢

jerryjanka
21. říj 2008

peti - tak ja dufam v aspon -6 kil ked nie tehu

petka55555
21. říj 2008

a co takto 5 kilov a tehu?

jerryjanka
21. říj 2008

no to by bolo uplne najlepšie
ale ja tomu prestavam veriť
určite bude niečo nahovno kvoli čomu to nepojde
prečo by nam niečo v živote malo vyjsť že ked sa nam aj tak všetko serie tak aj toto sa bude 😖

petka55555
21. říj 2008

uz som sa ta pytala ale asi si si to nevsimla ze ci uz ste zacali chodit po vysetreniach alebo este cakate kedy to bude rok a potom pojdete, moc ti to prajem aby vam to uz vyslo

jerryjanka
21. říj 2008

pojdeme v januari to bude skoro rok
takže potom sa uvidi
nechcem to nejako zbytočne znasilnovať
stale sa utešujem tomu že ved niektorym sa podarilo prirodzene po roku tak čakame aj ked doki povedal že môžem prisť už po pol roku

petka55555
21. říj 2008

tak mate cez vianoce co robit, aby si v januari islo k dr. pre tehu preukaz 😀 😀 😀 😀

jerryjanka
21. říj 2008

jj asi hej 😀

petka55555
21. říj 2008

takze ziadne vyjedanie kolacik a pozeranie rozpravok budete povinne pod perinou a vyjdete az po novom roku

jerryjanka
21. říj 2008

peti no akurat nam na vianoce vychadza ovulka :D :D :D

nikiarudi
21. říj 2008

čaute kočky.. no tak ja neviem ako sa mi to darí, ale zatiaľ sa mi darí chudnúť.. ešte keby sa dokopem k cvičeniu tak by to bolo fajn...
😀 😀 😀

jerryjanka
21. říj 2008

čo maš dnes zasa menej? 😀

jerryjanka
21. říj 2008

jj baby kuk do tabulky ak sme lenive
bihan schudla za tyžden 1,9 kila 😲

shaarka
21. říj 2008

ale skoro 2 kila, to jednak nie je dobre - a dvak to nie je mozne.
lebo tuku tolko neodide, to by sa musela fakt znicit za ten tyzden.
tie prve kila (hlavne 2 za tyzden) - to je voda, creva, stiahnuty zaludok... ale nam ide hlavne o tuk! a ten sa prejavi az casom. a ked zenska cvici, tak jej vaha ani nemusi ist dolu - a je chudsia...

takze nechcem nikoho ranit a ani byt hnusna, ale 1,9 kila za tyzden je moznoze cislo na vahe, ale tolko tuku neodislo... to by sme boli carodejnice 😀

jerryjanka
21. říj 2008

shaarka no ved prave ale všetky sme na začiatku
tj. ja ked som dala dole len 0,5 tak to je fakt len prebytočna voda a vyčistene čreva 🙄

petka55555
21. říj 2008

ved to je jasne, ale potesi to 😀 a najlepsie sa chudne tym ktori este nedrzali moc krat dietu, to nie ako ja, telo je uplne pomylene, stale iny rezim