Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petrahy
12. led 2009

bola som cvicit 🙂

skybaby
13. led 2009

dobre ranko, ja uz som svoju vahu poslala a ide to dole strasne pomalyyyyy 😠 a to som sa snazim cvicit na rotopede a niekedy aj mojzisku
inak ja ked som mala tu 90dnovu, tiez som nevarila tie recepty ale snazila som sa dodrzat ten princip a celkom to islo

petrahy
14. led 2009

rano som zacala cvicit musim sa premoct kazdy den a kila pojdu lahsie dole 🙂

prdecek
autor
14. led 2009

dobré ráno holky,

tady je aktualizovaná tabulka 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

prdecek
autor
14. led 2009

holky, už se těším až pokořím tu hranici 100!!!! 😀 doufám, že příští týden bude aspoň 99,5 😀

bublinka11
14. led 2009

Prdecek budem ti drzat palceky!!!
Ja chcem ist uz pod 80...tak veriiim, ze nam to vyjde!

shaarka
14. led 2009

bozeeeeeeeeeeeeeeee
krpatucka schudla 14 kil? UFFF!!! SKVELE!!!!!!!!

shaarka
14. led 2009

prdecek 112 kiL !!!!!!!! titkova 4, korenka 5, sky a jerry 2.
a fuj, vam (nam ostatnym), co sme pribrali!!! 😒

prdecek
autor
14. led 2009

shary a kdepak se zatoulala tvoje aktuální váha????do IP mi nepřišla, šup tam s ní, ať to tam můžu napsat 😀

jo 12kg dole, ale chci ještě těch 8kg!!!! jinak od příštího cyklu se asi zase začneme snažit o mimčo, uvidím ještě, ale hubnout budu dál 😉

petrahy
14. led 2009

baby gratulujem Vam mate moj obdiv aj ja chcem, ale musim sa viacej snazit ked som sa vcera videla na DVDku no hruza 😨 🤐 dufam ze ma to poriadne nakopne a uz zacnem nieco poriadne robit

prdecek
autor
14. led 2009

petrahy, neboj ono to půjde!!!! já jen doufám,že to nenaberu zase zpatky 😒 moc si přeju mít pod 100....

No, dneska peču do práce dva druhy buchet, máme zítra schůzi na oddělení, tak sem to slíbila. Dělám tříbarevnou buchtu a kynutou bábovku s jahodama, no a myslíte že neochutnám? 😀 aspoň od každýho kousek určitě! 😀

Až to dopeču tak jedu na opravu s autem, ale mám ulomený stěrač a u nás docela dost sněží, tak to bude asi sranda jet bez stěračů 😀 😅 😲

shaarka
14. led 2009

prdecek, take dobroty vies piect? fiha! 🙂
cestne sa priznavam, ze som sa neodvazila odvazit. fakt. ak som nepribrala, tak menej nemam urcite.
fuj, hanba mi, ja viem. som zbabelec. 🤐

bublinka11
14. led 2009

Prdecek a ako chudnes?
Ja som sa dala na zdravu stravu, tak uvidime...idem systemom 90-dnovky, ale nedodrziavam ju presne, papam len co je zdrave.

prdecek
autor
14. led 2009

shary nejsi zbabelec, tak příští týden ju? 😉

Já peču strašně ráda, ale ten můj to nejí a já "nesmím", tak aspoň holky v práci si vždy pochutnají 😀

Bublinko: já mám ty prášky Meridia, ikdyž to někdo odsuzuje nebo tak, tak jsem s nimi spokojjena a díky nim jsem se naučila jíst míň a zdaravěji a doufám, že až je vysadím za ty dva týdny tak mi to zůstane, jinak mám i nějáký pohyb a snažím se dodržovat pitný režim minimálně 2 litry denně, což se mi ne vždy povede.

bublinka11
14. led 2009

Ja som tiez skusala Meridiu...ale mne teda nerobila dobre. Jednak vecer som byvala hladna...co je prekvapujuce a jednak som mala strasne zvyseny tlak, busenie srdca a nespavost. Tak som s tym skoncila a teraz lezia v suflicku...

krpatucka
14. led 2009

Ahojte, tak vidim ze sa niektorym celkom dobre dari 😉 Mne to ide hlavne kvoli Reductilu, ktory mi fakt dost pomaha, hlavne aby som vecer nebola hladna. Snazim sa doma cvicit, ale to mi nie vzdy vyjde. Drzim vam palceky aby vam to islo co najlepsie dole 😀

titkovamiriam
14. led 2009

fu tak som rano mala 93 super dufam ze vo februari bidem pod 90 😀 inak ja pijem 5 litrov denne ,vratila som sa k pitnemu rezimu ked som kojila-je prevda ze doobeda sa musim butit pit aspon tie dva l.no poobede pohoda a hlavne ked cvicim tak vypijem aj dunaj 🙂

petrahy
15. led 2009

Tak okrem aerobicu som sa dala rano a vecer na brusaky dufam ze mi to vydrzi je to tazke premoct sa cvicit
a co je to ta Merida?

skybaby
15. led 2009

ahoj babulky 😉 fuha fakt sa snazite a dari sa vam 🙂 ja som mala dnes rano depku, lebo ja sa vazim kazde rano a dnes som mala o kilo viac ako v utorok a to som za tie dva dni fakt nejedla sladke, ani sa neprezierala ☹ vazite sa aj vy kazdy den alebo len raz tyzdenne? mirka asi si z teba budem brat priklad a viac pit a dufam ze sa mi podari ist s kolegynou na pilates 🙂
pekny den vsetkym

titkovamiriam
15. led 2009

ja sa vazim len raz tazdenne 🙂

skybaby
15. led 2009

tak to asi aj ja skusim obmedzit, lebo mam pocit ze som od toho vazenia zavisla ☹ ked ja chcem byt tak strasne chudaaaa, kedysi este na vyske som mavala 60kg, to bolo nieco 😀

bublinka11
15. led 2009

Meridia je liek, ktory pamaha pri chudnuti...zabranuje pocitu hladu a zaroven by mal pomahat rychlejsiemu spalovaniu tukov pri cviceni. Ale je len na predpis a cloveka, co ho uziva, by mal kontrolovat lekar...
Skybaby nevaz sa, aj ja som to uz stopla...lebo som ratala kazde dkg... 🙂 som si povedala, ze max raz za tyzden!

petrahy
15. led 2009

A to predpise aj obvodak? A pri akej nadvahe sa to ma uzivat? niezeby som letela dat si to predpisat, ale len pre zaujimavost. Najprv sa musim naucit pravidelne cvicit a potom to mozno pojde dole aj bez liekov to je posledna metoda, ktoru by som asi vyskusala, myslim ze ako sa tu na zaciatku pisalo je to dost v hlave neprejedat sa a vela pohybu

prdecek
autor
18. led 2009

jj, obvodak nebo na gynde. Myslim že je to pro těžkou obezitu a bmi nad 30 či něják tak, já to mám ještě na týden, a přemýšlým možná ještě o jednou na tři měsíce, ještě nevím.... 🙂

titkovamiriam
19. led 2009

ahojte-sobotu som mala krutu len tekutiny-ocistny den-skoro som umrela 😀 ,v nedelu som si na pare spravila hrasok z celerom a kusok kuracieho prsicka,ked som si to naservirovala do misky som tam supla este jedno jablko,keby som nemala tu hladovu sobotu dala by som tam aj jogurt-no nechcela som si nim zatazovat zaludok.nad liekmi nerozmyslam lebi tie aj tak vacsinou len odvodnuju a ked sa prestanu brat hmotnost ide rapidne naspat a to nehovorim ze maju aj vedlajsie ucinky ci uz na srdce alebo pecen ☹

petrahy
19. led 2009

a to si vydrzala len na vode? alebo si pila caj ci mineralku? ja na taky den nemam odvahu 😠 ale cely tyzden som cvicila v nedelu som si dala pauzu a dnes idem zase na aerobic

korenka
19. led 2009

titkovamiriam,obdivujem ťa,len tak ďalej,nech nás motivuješ!!! 😎

titkovamiriam
19. led 2009

jasne ja som inak po sviatkoch chcela skoncit no znova som sa nastartovala,ale vikend bol des-taky den bez jedla si uz nedam ☹

korenka
19. led 2009

ano,to je potom aj zlé na psychiku,radšej len zeleninku,alebo zemiaky 🙂

petrahy
19. led 2009

takze ten den na vode je asi moc tazky a na druhy den to co s tebou spravilo nebolo ti nejak divne? Ja som si v sobotu spravila salat z cinskej kapusty a do vecera som behala na zachod 😝 😝