Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

titkovamiriam
19. led 2009

tak behanie na vecko bolo este v sobotu tolko tekutin tak sa mi to ani nezdalo divne,no uz to nebudem robit,nemala som z toho dobry pocit a potom to vecko -vlastne som stratila kopec vody ,v nedelu uz ked som trosku jedla bolo dobre a dnes som jedla rano a budem aj na obed a poobede-tak o 17.,no neznasam ten pocit hladu tak od stredy sa vratim k 5 jedlam-ranajky,desiata,obed olovrant a vecera-ovocie zelenina .radsej ak nepojde vaha dole budem viac cvicit 🙂 .

petrahy
19. led 2009

vsak ty poctivo cvicis, alebo sa mylim? Si tu pre mna velky vzor.

titkovamiriam
19. led 2009

jasne jak besna-to uz mam ze bez cvicenia sa potom rano uz neviem hybat-cez sviatky som to tiez zanedbala a to bolo horsie ako to jedenie lebo znova svalovka,rano ako prejdena kamionom-no mne sa uz blizi 40,tak co by som chcela.kalenetika fici dalej 🙂

prdecek
autor
19. led 2009

zítra!!! 😀

jerryjanka
19. led 2009

prdecek 😖

petrahy
19. led 2009

nieze to dopadne takto 😲 😕 🤐

jerryjanka
19. led 2009

no ja asi hej 😅

petrahy
19. led 2009

ja budem na tom asi rovnako aj ked sa snazim prave som prisla z aerobicu

jerryjanka
19. led 2009

ja sa do toho neviem a neviem dokopať

elennka
19. led 2009

já denně 30 min cvičení a 3-5 km chůze, podle toho jak je čas. Jinak holky moc zdravím 🙂))

prdecek
autor
20. led 2009

ahojik, tak čekám v IP na váhy 🙂

já mám dnes půl kg + 😒 no a od února se začínáme snažit o mímo 😀 tak uvidím jak to dopadne všechno, snad to nenaberu zpátky...

petrahy
20. led 2009

Ahojte ja mam pol kila dole 🙂

Prdecek dufam, ze Vam to miminko vyjde

skybaby
20. led 2009

dobre ranko baby, ja som bola tento tyzden nejaka leniva, ale vaha je aj tak trosku dole 😉 a akurat hladam nejaku partacku, ktora by so mnou chodila na jogu, samej sa mi nechce ☹

petka55555
20. led 2009

ahojte, tak ja od noveho roka 4 kila dole, drzim 9 den tu 90 dnovu, je celkom dobra, hlavne ta cokoladaaaaa. 😀 😀 😀 mnam, tak uvidime do leta, dufam ze uz to hore nepojde, ako v decembri 😒

korenka
20. led 2009

tak,ja už som na 90-dňovej a v piatok idem na začiatok na pilates,ale to len na rozbeh,uvidím,či ma to bude baviť,ja mám radšej aerobick,taký kde vypotím aj dušu 😝
prdeček,tak držím palce a snažiť sa hádam môžte pomalyčky aj skôr,nie?????? 😉
jerry,začni najprv s cvičením doma,aspoň 3x do týždňa pár cvikov,ja si ich idem odkuknúť na pilates,ale budem naďalej cvičiť rána,je to fajn pocit fakt,skús to a uvidíš 🙂

bublinka11
20. led 2009

Caute...zo mna to ide nejako pomaly, ale predsa...kazdy tyzden -1 kg, ja len dufam, ze to bude uz trvale!!!

titkovamiriam
20. led 2009

baby ahojte bola som bez netu mam 92-inak kuknite si novy cas celkom dobre navody ako ist dole s vahou a aj jedalnicek mnam

bublinka11
20. led 2009

Ja som si citala reklamu na knihu od Dr. Bukovskeho a pekne tam kritizuje diety...isto ma pravdu...chcem si ju kupit, tak potom napisem 🙂

petrahy
20. led 2009

cvicite niektora iba cviky na brucho? Ak ano co je dobre okrem brusakov? Ja by som hlavne potreboval tuto cast tela vyformovat, ale iba samotne cvicenie brusakov neviem ci pomoze.

shaarka
20. led 2009

sevaste. vaha do IP.
fuj. neschudla som, ale aspon nepriberam. a konecne som sa nejako pozviechala zo vsetkych problemov a idem si urobit nejaky system. v novom roku mame vela noviniek (domacnost) a potrebujeme si zadelit cas. hodlam si nejaky uchmatnut pre seba, ten vyuzijem na kraslenie a relax, potom chcem zarazit mamkine vyvaranie a chcem nasadit svoju delenu stravu (aj pre muza) a chcela by som skusit tajči 😀

jerryjanka
20. led 2009

no ja mam take super DVD s cvičenim
nie je naročné ale je super na chudnutie
ale skratka ani ho nechytam do ruk 😀
no snad sa dokopem do toho lebo toto je už fakt hruza

titkovamiriam
20. led 2009

tak dobry cvik na brucho z kalenetiky a aj na boky klakni si na kolena ,ruky za hlavu a preklapaj sa zo strany na stranu-zo zaciatku 20krat -ja ich uz robim 50 a50 na druhy den pocitis co si si spavnovala 😀

petrahy
20. led 2009

diky za tip to cvicievam aj na aerobicu, len nie tolkokrat 🙂 este nejake?????????

jerryjanka
20. led 2009

petrahy nemaš dvd od edity?
ma tam super cviky na brucho
jeden na bočne svalstvo brušne je že daš ruku cez hlavu a kmitaš do strany 60 x na jednu a potom na druhu stranu
kadejake tam ma

petrahy
20. led 2009

od nej nemam len knizku som citala ja mam pilatesa a cviky na fitlopte cca 10 DVD ale to vies su niekde mimo mna ked to musim na to pozerat a mat klud a to veru akosik nejde. Maly pobehuje cely den a je mi luto zatvarat ho do postielky a poobede pre drobcov a ucit sa a manzel prichadza o pol siestej a vecera a............. vyhovorky su vzdy

prdecek
autor
20. led 2009

AHOJKY,

musim Vás pochválit, dneska jste poslali svoje váhy skoro všechny!!! 😀

tady je aktualizace!!!!! 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jerryjanka
20. led 2009

no baby hambim sa za seba fakt 😖

korenka
20. led 2009

aj ja,som pribrala 😠

petrahy
22. led 2009

baby tak ja som pre istotu trochu ochorela a aj moj maly je chory celu noc sme prebdeli a do cvicenia ma nikdo nedonuti v takomto stave takze vaha asi moc dole nepojde a cez vikend sa chystam robit oslavu 😀

korenka
22. led 2009

aj ja petrahy ideem mať oslavu veľkú,takže tiež no........neochutnaj aspoň to,čo upečieš,alebo nazdobíš,no nie?
tak praje ti skoré uzdravenie,aj malému!!!