Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
17. říj 2008

ahooooooooooooooooj 😀

petrahy
17. říj 2008

ahojte ja chudnem sama kvoli sebe deti mam odrodene uz stacilo musim sa dat do poriadku po zdravotnej stranke, uz som dost rozrezana 3 cisaraky medzi tym slepak a pruh a operacia kolena. Pred svadbou som mala 60kg. Takze som dost pribrala od vtedy. Svadbu som mala pred osmimi rokmi 😀 A teraz by som sa mohla zacat chudnut ved nech je zo mna pekna mamina.

jerryjanka
17. říj 2008

shaarka mna si musiš všimnuť 😀

shaarka
17. říj 2008

🙂 vsimam 😵

jerryjanka
17. říj 2008

😀 no dobre dobre inak by bolo zle 😀 😀 😀

shaarka
17. říj 2008

jooooooooj tolko mam prace mimo prace a odo mna tu furt daco chcu do prace 😀

shaarka
17. říj 2008

takze vzhladom na nedostatocne moznosti modrykonik.sk (prepacte vsetci zainteresovani), musela som nasu tabulku zavesit na web inde. sice je aj v albume, ale nie je dobre viditelna. skoda.

posielam teda link, kde vam vypichne oci 😀 😀 😀

http://4.bp.blogspot.com/_EJCO7fq3qMA/SPhOP7H6A...

gabka32
17. říj 2008

ahojky holky, můžu se přidat?
já měla problémy s váhou odmala a i když jsem třeba měla obbodí kdy jsem vážila při stejné výšce i 60kg tak mi stejně doma říkali že jsem tlustá... (vlastně skoro denně). no a pak na výšce a v práci jsem nějak při sezení a ležení nabírala... sportovat jsem kvůli operaími srdce nemohla, a ted když už bych mohla jsem docela líná 😝
a i když se moje váha vyšplhala na skoro 90,tak problém s otěhotněním nebyl, vlastně to vyšlo napoprvé. přibrala jsem jen 6kg, a to jsem ani 1x nezvracela - prostě jsem neměla větší hlad. z porodnice jsem šla o 10kg lehčí a při kojení ještě něco zhubla, takže bylo suprových 82 a to jsem jedla i v noci a zašla jsem mít chutě na sladké (to mi nikdy předtím moc nejelo). ale ted přestávám kojit, sladké ke kávičce zůstalo a mám tak 85-86kg a chtěla bych to dolů!!!! at se dcerka nemusí za maminku stydět (ona bude asi po tatínkovi - hubenour 😉

třeba mi to půjde líp, když bych se napsala do tabulky a bylo by mi trapně mít furt stejnou váhu 🙂

jerryjanka
17. říj 2008

diky shaaaaaaaarka
parada fakt to pichá do očí

som smutna chcem isť na koncert a pomaly vypredavaju listky kurňa

gabka pridaj sa a vitaj

ešte nam prezrad výšku a kolko by si rada schudla?

gabka32
17. říj 2008

no tak tady to je: 31let/163cm/momentálně 86kg a pro začátek tak 11kg.

v sobotu si dovezu zpět orbitrek - měla jsem ho u mamky, místo něj je ted postýlka, ale snad mu najdem místo...

jerryjanka
17. říj 2008

gabka ja debil som predala rotoped tento rok 😠
ale to maš ešte celkom dobru vahu a vyšku oproti mne 😖 ja som nižšia a ťažšia 😖 😖 😖
fuj no treba s tym niečo fakt urobiť

shaarka
17. říj 2008

jasne, nech sa prida kto chce.

tabulku budem aktualizovat ked vyjde cas, tak sa nehnevajte. v kazdom pripade posielajte svoje ziadosti do IP 🙂)
ale sa tesim, ako nam to vyjde! tentokrat urcite. aj maly uspech je uspech. najtezsie je zacat - pretoze to vydrzime spolu!

jerryjanka
17. říj 2008

shaarka no dufam že do vianoc aspon -6
😀 😀 😀

valentovasasa
17. říj 2008

SHARKAS - TABULKA JE OD UTERKA SESTAVENA U ME V ALBUME - PROC MIT DVE

valentovasasa
17. říj 2008

holky, tak nevím proč máme mít dvě tabulky? To jedna nestačí? U mě v albíku jí máte... Nové stačí poslat do IP, stávající další údaj v pondělí - řeklo se po týdnu???

jerryjanka
17. říj 2008

valentova
ty si ju teraz urobila už viditelnejšiu
ale predtym tam nebolo vidieť nič tak preto to urobila
teraz je to lepšie a maš tam aj viac udajov ešte sa musim spytať nikiarudi prečo dala 163 vyšku
bo ona ma 160 😀 ale to je detail ide skôr o vahu ako o vyšku

jerryjanka
17. říj 2008

a ako sa ti dari ide to? držiš sa?

reni25
17. říj 2008

baby....mala som pizzu na oded...mnam...a vy ste uz mali obed??

shaarka
17. říj 2008

oki,
tak prepac

petrahy
17. říj 2008

mala Som cestovinu so zeleninou, krabimi tycinkami a bielym jogurtom 😀

shaarka
17. říj 2008

tak to bude moja vlastna tabulka 😉 , budem si do nej pisat udaje a nikto sa na nu nemusi pozerat 😀 😀 😀
na obed by som si teda dala pizzu, ale si nedam. dam si zeleninu so syrom. 🙂
nejaka kocka s delenou stravou sa tu nenajde?

reni25
17. říj 2008

babyyyyyyyyyyyy....kamarataka mi teraz volala ze je tehotna...............tesim sa 😀 ale aj trosku ziarlim..... 😒

shaarka
17. říj 2008

reni25
to poznam... take ZMIESANE pocity... 🙂

reni25
17. říj 2008

ano , aj by som si poplakala , ale asi budem ked pridem domov , ale nie preto ze by som im to nepriala , ale preto ze mi sa uz pokusame dost dlho a oni si len povedali ze vyskusaju....a podarilo sa im to hned .....aj ja uz chcem...... 😲

petrahy
17. říj 2008

Shaarka ja nemam nic proti tvojej tabulke musi sa uznat ze je naozaj velmi prehladna a ja si rada pozriem takze v klude si ju nechaj a ja sa budem na nu pozerat vidim sa tam to je STRASNE 😖 ale snad to pojde spravnym smerom takze dole a nie hore 🙂

shaarka
17. říj 2008

ok
ved aj tak to je jedno.
kto mi posle cisla, dam ich tam, kto nie, nevadi. valentovasasamala tabulku prva, takze to chapem 😉

valentovasasa
17. říj 2008

Holky, já se nezlobím, jen mě to zarazilo a měla jsem pocit, že to dělám zbytečně...

A když to bylo nečitelné, tak stačí napsat, ne???

někdo mi to včera psal(ale to jsem tu nebyla), tak jsem to hned dneska opravila.

titkovamiriam
17. říj 2008

baby ja vas obdivujem-ja nemam pevnu volu rada jem a nenavidim cvicenie!!!! 😀

shaarka
17. říj 2008

titkovamiriam
vies, ze je nas tu takych viac?
ale napriek tomu to skusime 😀

sasi, nechci odo mna, aby som tu tabulku teraz zmazala. ja to od teba nechcem. 😀 😀
som drza, prepac.
ja si ju budem robit len tak pre seba a budem kopirovat udaje z tvojej, ok? ☹

valentovasasa
17. říj 2008

Shaarka

OK. V pohodě.