Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
5. led 2009

ja som žrala jak kyselina - a včera som to dorazila pečenou kačicou 😀

m311293
6. led 2009

tak jsem se včera pěkně nakrkla a šla do posilovny, zaplatila si deset lekcí s trenérem a pustila se do toho, 2x týdně posilovna, jednou týdně plavání a jednou týdně dlooooooouhá procházkaa nesmím zapomenout ubrat jídlo,. já nevím jak vy, ale přes den to jde, ale jak přijdu z práce tak jsem jak kyselina.

korenka
6. led 2009

ahojte,tak ako?
no,ja beriem od 26.12. Duphaston,tak neviem,či je to tým,ale ja som dokonca schudla,možno aj tým,že tieto sviatky sme trávili u našich,síce môjho mužíka si mamina vykŕmila,ale ja som sa nejak vedela kontrolovať a chodili sme veľa von,na prechádzky,sú na dedine a to je iné,ako v meste,aj keď dnes sme vybehli na jedno lyž.stredisko sa prejsť a stále cvičím tie mojžišové s brušákmi každé ráno,už to mám ako rannú rutinu ako umývanie zúbkov 😀

petka55555
6. led 2009

ahojte, tak sa aj ja pripajam uz konecne, teraz naozaj, tak po dovolenke, vianociach a vazeni uz na normalnej vahe, ktoru budem pouzivat stale som sa k 1.1. dopracovala na fakt nadherne cislo a to 94,5, ale uz drzim dietku a po cajikoch mam k dnesku 91,5 takze pokracujem s touto vahou a uz dufam ze pojde dole a ziadne vyhovarania, lebo leto sa blizi a predsa uz chceme to babeno.no nie?????? 😀

petrahy
6. led 2009

ahojte tak ja som polavila aerobik momentalne cez Vianoce nebyval tak aj vaha je taka no des, ale dufam ze sa to zlepsi do buduceho tyzdna

jerryjanka
6. led 2009

no tak ja som sa zasa dostala na 88,6 😖
no snad to už teraz pojde tym spravnym smerom a to dole

skybaby
7. led 2009

ahojte, ja som si ako najnovsiu pomocku v chudnuti kupila detoxikacny caj 😉 a idem prave ranajkovat kiwi 🙂

prdecek
autor
7. led 2009

ahojik, dneska aktualizuji tabulku 🙂 něco podělám doma a pak se na to vrhnu, zatím pááá

prdecek
autor
7. led 2009

tak tady je aktualizovaná tabulka:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Pokud tam někdo chybí, tak se omlouvám a ať mi napíše do IP a já ho doplním 🙂

jerryjanka
7. led 2009

dakujeme prdecek
jednoznačne vedieš
žeby som si vypytala meridiu ? 😀

no ja som od začiatku dala dole vlastne len 1,4
tak ale mohlo to byť aj horšie verim že to bude lepšie

zuzkaaaa
7. led 2009

ahojte babenky! chcem sa podeliť o moje zážitky, aj ja som túžila stať sa tehotnou, skúšali sme a nedarilo sa, tak som sa rozhodla schudnúť (pomocou taletiek), schudla som 15kg a ani tak sa nedarilo, tak po svadbe sme išli na svadobný víkend a čuduj sa svetu podarilo sa. takže baby nevzdávajte sa, mám veľmi veľa kíl naviac, tak sa snažím aspoň počas tehotenstva nenabrať veľa, ale čo robiť keď mi tak strašne chutí, držím Vám palce 😉

petka55555
8. led 2009

ahojte baby, tak ako ide novorocne chudnutie. ja som sa rozhodla ze idem od zajtra drzat tu 90 dnovu dietu, uz ste ju niektora drzala?inak pijem hannasaki a od 1. uzivam chrom, lebo tie moje chute boli nezvladatelne a asi to funguje, lebo som odvtedy nemala chut na sladke iba ak jogurt a to je vsetko a to je uspech pri mojej oblube cokolady, inak mi na nastartovanie najviac pomohlo ze som mala na novy rok teplotu a bolo mi zle takze mi vobec nechutilo.a zatial len skacem na lopte, ale ked sa otepli idem behat a na jar vytiahnem moje milovane korcule a to uz kila pojdu dole...

bublinka11
8. led 2009

Ahoj Petka...aj ja drzim 90-dnovku, ale uz od pondelka. Ale nie tak striktne ako sa ma, lebo ked som ju drzala naposledy, sice som pekne schudla, ale mala som z toho zdravotne problemy.
Dnes mam ovocny den, ale dala som si spaldovy roztek, bez neho by som to nevydrzala...
Som pekne pribrala cez Vianoce, tak snad... 🙂

petka55555
8. led 2009

a kolko si predtym s nou schudla? ja ju zacnem od pondelka, od noveho roku nejem vyprazane a sladke a schudla som 3 kila, ale to je skor take odvodnenie lebo som sa na silvestra nepohla ani do bundy zapnut, uz som skoro odletela. a manzel ma odfotil v plavkach a budem sa vzdy 1. fotit, dufam ze budu vysledky. no a ja sa tiez obavam toho ovocneho dna, lebo ked jem len ovocie, tak mi je celkom zle z tolkeho cukru. a ake si mala s nej zdravotne problemy?tak zatial

bublinka11
8. led 2009

No ja som schudla asi tak 15 kg vtedy nou, druhy krat to uz moc neslo...
Co sa tyka zdravotnych problemov, tak mne zacali strasne padat vlasy, prisla som asi o polovicu vlasov, trvalo to pol roka, doteraz placem za mojou hrivou ☹
Ovocny den bol aj pre mna najhorsi, vzdy som hlad zahanala bananmi alebo orieskami, ale myslim, ze ked si pomozes ako ja spaldovym pecivom, tak sa to da...aspon zo zaciatku urcite. Prve dni si takto pomozem a potom uz budem poctiva 🙂

skybaby
8. led 2009

cautwe babulky, aj ja som kedysi drzala 90dnovu, aj ked asi len mesiac apol a schudla som 6 kg, takze urcite to funguje a to som ju nedodrziavala uplne striktne. a na ten ovocny den som obcas jedla aj zeleninku 🙂 teraz som hlavne obmedzila sladke a vecerne jedenie 🙂

petka55555
8. led 2009

no tak to si krasne schudla, boze dufam ze mne vlasy neodidu, lebo ich teda moc nemam. a maces a podobne veci si jedla, a v ktory den?

bublinka11
9. led 2009

Ale to nie je pravidlo, ze zacnu vypadavat vlasy, to ja som s tym mala problem, mozno to bol sok pre telo...Maces som nejedla...to su tie chlebiky?

jerryjanka
10. led 2009

ahojte chudnulky
teda takto to tu zanedbavate fuj vam 😀
ja teda diety fakt nemusim a ani nebudem - rychlo zhodene je rychlo pribrate aj s urokmi takže radšej pomaly
a dufam veru že teraz to už pojde smerom dole
som si povedala do konca marca by som rada minus 6 tak snad.... 😖

petrahy
11. led 2009

ahojte dlho som tu nebola manzel bol stale doma a tak som zanedbavala internet, od zajtra zacnem znova cvicit a dufam ze to pojde pomaly dole diety tiez nemusim a ani by som asi nevydrzala dodrziavat rezim tak zas vahu v utorok nahlasim tak doschudnutia 🙂

elennka
11. led 2009

ahojky holky.. nějak jsem neměla čas psát... bohužel přes vánoce šla váha nahoru, takže jako jerry.. do března alespoň 6 kg... koupila jsem si Rotanu a něco málo k posilování 😅

jerryjanka
11. led 2009

Ahoooooooooj - dnes som v domaniži ale večer sa ti prihlasim na skype
no jo je to nas spoločný cieľ 6 kil do konca marca
aj ked neviem ako dopandeme ked sa zasa stretneme 😀
myslim že tu zasa napišeme prirastok 🤐

petrahy - vidim že razíme rovnaký smer
doschudnutia

elennka
11. led 2009

Budeme mít pohyb, potom termály... a bude zeleninové menu.. a ne naše moravské bílé masíčko z udírny... ne nějak bylo a nějak bude 😀 😎

jerryjanka
11. led 2009

no termal bude, pojdeme sa sankovať ak ešte bude sneh a prechadzka do hory :D
ale myslim že menu bude aj tak maso maso maso 😀

bublinka11
12. led 2009

Ahojte kocky...tak ja po tyzdni dietky ledva ledva kilecko dole...ale to bude opat vikendom...som bola na oslave a tam som neodolala a dala som si aj sladke a aj slane...fnuk...idem to napravit. Pekny dnik.

titkovamiriam
12. led 2009

ahojte po mesiaci 🙂 vsetko dobre v novom roku,mam 94-takze 2 kg som pribrala cez sviatky,no odo dnes idem na chudnuci rezim 😅

korenka
12. led 2009

ahojte,tak aj ja začnem s 90-dňovou,tu,oproti mojej práce varia v jednej jedálni podľa nej,tak sa ani nemusím trápiť s vyváraním...........ja som ostala na váhe z min.týždňa,ale aj tak chcem schudnúť veľmi!!!

bublinka11
12. led 2009

Jej, Korenka tak to mas uplne super...ze vam varia podla diety, aj ja chcem!!! 🙂

korenka
12. led 2009

aj ja som rada,ináč by sa mi asi nechcelo,ani by som to nestíhala variť podľa tých receptov........ovocný ja zvládam v pohode,skôr ten vodný,to je už moc,nejesť vôbec nič 😝 ,len piť

prdecek
autor
12. led 2009

ahojky, zítra čekám vaše váhy v IP!!!

já jsmem ted furt v práci tak sem nestíhám chodit, ale polepším se!!! 😉