Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

ajas
30. led 2009

Ahoj holky 🙂
myslíte že bych se mohla taky přidat? nevěděla jsem dlouho kam se zařadit a tak jsem dlouho jen tak šmejdila a četla 🙂
Chtěli jsem letos od ledna začít se snažením, ale rozhodli jsme se že nejdříve předěláme domeček aby naše miminko mělo pokojíček a pak se do toho pustíme - takže počítám tal za půl roku 😉
No tím páden jsem se rozhodla že musím ještě něco udělat s mojí postavou. Je děsná a vůbec se mi nelíbí ☹

korenka
30. led 2009

ahoj ajas,ale na foto vyzeráš super!!! 🙂 ,a jasné,že sa pridaj,nás,baculiek je tu dosť,niektoré už poriadne schudli!!! 😎

ajas
30. led 2009

Aohojky kerenka: jj to jsem hubla - zhubla jsem 10kg - a nechala jsem se pro manžela nafotit. ALe tak najěka jsem se zase rozežrala a něco nabrala - takže teď to chci dát zase dolů. A fotky zkreslují víš 😀 když fotograf ví jak si tě postavit aby určité věci nebyli vidět tak to jde a vypadá tam každá super 😉

korenka
30. led 2009

takže len veľa cvičiť a papať zdravo!!!
ja konkrétne držím 90-dňovú diétu,podľa ktorej varia oproti mojej práce,čiže sa nemusím o nič starať
a cvičím už o dušu,rána a 3x do týždňa aerobick 😝

prdecek
autor
2. únor 2009

ahojky,
tak ja dneska dostala MS, tak sem zvědavá na zítřejší váhu....
těším se na IP 🙂

titkovamiriam
3. únor 2009

ahojte,ranajsie vazenie 90kg.som nesmierne rada ze uz za chvilu budem pod 90

prdecek
autor
3. únor 2009

bré ránko, tak já snad díky mrše 100,5 kg ale snažím se držet 🙂

skybaby
3. únor 2009

ahojte, ja som sa nejako dostala do bludneho kruhu medzi 73 a 72, uz chcem z neho voooooon. koncom buduceho tyzdna mame ist lyzovat a ja sice lyziarske gate zapnem ale nedokazem v nich potom dychat, pomoooooc 😀
korenka ta 90 dnova je super, aj ja chcem taku jedalen 😀

jerryjanka
3. únor 2009

ja som sa zabudla odvažiť - takže pošlem vahu zajtra 😀

korenka
3. únor 2009

aj ja som rada,že aspoň toto.........ale váhu mám rovnakú a cítim sa nejak nafúknuto,asi z Duphastonu,nejak sa nalievam,a to chodím cvičiť a držím diétku.......... 😠

prdecek
autor
4. únor 2009

bré ránko, zachvílu valím na tu gyndu, tak doufám, že až se vrátím tak budou v IP ještě nějáké váhy 😀

zatím 🙂

prdecek
autor
4. únor 2009

odpoledne spracuju tabulku 🙂

Jinak sem dostala od Dr. clomhexal a utrogestan, clomhexal mi museli objednat z jiné lékarny, prý je to teď dost nedostatkový zboží. 😕 nevím proč.

zatím pááá páááá 😀

titkovamiriam
4. únor 2009

TAK Sa skoro uzdrav

korenka
4. únor 2009

na čo je ten clomhexal?

prdecek
autor
4. únor 2009

omlouvam se, ale tabulka bude později, nestíhám 😀

miriam: nejsem nemocná 😀 byla jsem na gyndě si pro léky na ovu

a clomhexal je to samy co clostylbegyt - na ovulaci a ten utroš na udržení případnýho těhu 😀 🙂

titkovamiriam
5. únor 2009

prepac 😅 v tom sa neviznam 😅

prdecek
autor
6. únor 2009

v poho 🙂

nic jdu udělat tu tabulku, než pudu do práce 🙂

prdecek
autor
6. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... to je aktualizovaná tabulka 😀

titkovamiriam
6. únor 2009

super tabulka 😀 ,ja akurat jem ananasovo-mrkvovy salat,ked som ho vcera robila ,tak som musela aj synovi milanovi na prax 😀 ze sa s konmi podeli 😅

korenka
6. únor 2009

mňam,ja zbožňujem ananás,aj mrkvu.........čo tam ešte dávaš? 😝

titkovamiriam
6. únor 2009

trochu citronovej stavy 😀 ,nic ine

korenka
6. únor 2009

ani cukor vôbec?..............si ma dobre motivovala.......... 😎
ja som nedávno dusila kur.prsia na ananásovej šťave,aj s ananásom a hrozienkami,k tomu ryžu,mňam 😝

titkovamiriam
6. únor 2009

a naco cukor-aj ananas aj mrkvy je sladka-ryzu s hrozienkami milujem a detom to zalievam vanilkovym pudingom

korenka
6. únor 2009

ahaaaaaaaaa,bože,ale mi robíš chute.......a ja mám dnes škrobový deň......mala som zemiačiky s lečom,dobré to bolo

titkovamiriam
6. únor 2009

tak takto by som stravu nevedela dodrziavat 😅 ze kedy co 😅

korenka
6. únor 2009

tak ja nemusím podľa nej variť našťastie,mám oproti jedáleň,v ktorej varia podľa 90-dňovky.

titkovamiriam
9. únor 2009

ahojte! to ste moc nepopisali 🙂

prdecek
autor
9. únor 2009

ahojky,

jak se vede??? zítra je váženíčko 😀

Holky, já sem teď věčně v práci, ale na poslední týden v únoru mám dovolenou, tak tu budu psát častěji slibuju 😀 😀

a co je jinak nového????

titkovamiriam
9. únor 2009

ja mam tiez kopec roboty ☹ ale aspon ubehne cas a buduci tyzden mam dovcu,pobeham si preventivky a pojdeme k babke -dufam ze bude akotake pocasie chceme sa ist kupat na termalne 😀

korenka
9. únor 2009

všatky máme kopec roboty.....ja som bola v sobotu na Donovaloch,na psích záprahoch,tak sme mali aj turistiku,aj celkovo dobre vyvenčení 😅 ......len po dobratí D mi nejak neprichádzajú MS,už piaty deň čakám,tak som nafúknutá a čo je najhoršie,mám tie predmrchovské chute,vkuse niečo musím vyjedať 😝 ,ale spoň cvičím stále rána,aspoňže to..........