Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

bublinka11
3. bře 2009

Caute kocky, tento tyzden vynechavam vahu aj ja...moj dovod, mam nejake zazivacie problemy a nebola som od soboty na WC...cize nema to vyznam Cpem do seba vlakninu, otruby a stale nic...len by som sa na vahe nastvala...takze buduci tyzden to isti 🙂

zuzub
3. bře 2009

ahojte žienky, som sa trochu začítala do vašej témy a chcem sa spýtať či mi viete poradiť nejaké cviky na zadok a stehná to je môj najvačší problém lebo ak aj schudnem tak mi spadne len brucho 😒 a zadok a stehna nič a je to na mne hrozne lebo som pomerne nízka 162/61..... ďakujem

petrahy
3. bře 2009

mna to tak nakoplo ze som si isla zajazdit 10km 🙂

prdecek
autor
3. bře 2009

ja zacinam od zitra taky jezdit

prdecek
autor
4. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

toto je aktualizovaná tabulka 🙂

petrahy
4. bře 2009

dakujeme za tabulku 🙂 dufam ze to pojde dole nabuduce aspon mne kazim priemer 😝

petrahy
6. bře 2009

Baby to tak vsetky poctivo chudnete? ja mam mrchu takze som polavila v cviceni ale nie uplne iba cvicim menej aspon sem nakuknite co je s vami 🙂

prdecek
autor
6. bře 2009

ahojky, já byla dva dny v práci, tak jsem se sem nedostala. Já se do toho hubnutí musím víc opřít pač se to nechce hnout 😒 teď taky mrchuju, tak papkám ještě víc zeleniny a víc piju a i rotoped zkusim zase. 😀

petrahy
6. bře 2009

prdecek a kolko jazdis na rotopedu? beres to na cas alebo kilometre?

petrahy
10. bře 2009

Ahojte zase nikoho? Dnes posielame vahy do tabulky

skybaby
10. bře 2009

ahojte babulky 🙂 tak ako prdecek zaktualizoval tabulku, tak je zrejme ze som s tym chudnutim nejako nestihla 😀 ale tak hadam nabuduce a vy to urcite zvladnete aj bezo mna 🙂
zatial som ani nepribrala, ale vcera som mala fakt zraci den, som zjedla vsetko co som videla a vecer som to zavrsila nutelou 😀

elennka
10. bře 2009

ahojda.. všem přeju pěkný den 🙂)

bublinka11
10. bře 2009

Sky, ty si to mozes dovolit 🙂 prajem vela zdravicka a pri starani sa o babo pojdu kila isto dolu...
Ja mam teraz nervy v praci, tak tiez sa mi moc nedati ☹

korenka
10. bře 2009

skybaby,jééééééj,ty si nám tehulka?tak gratulujem moja,nech si hlavne v pohode a zdraví aj ty aj maličké
no,ja sa som totálne vyčerpaná,mám srtáááááááááášne veľa práce a som v strese a dnes aj mrcha došla,takže váhu ja tiež nebudem dávať,nemá to tentokrát pre mňa význam,som nanič 😖
takže prdeček,dám váhu o týždeň určite,dobre?

jerryjanka
10. bře 2009

no veru už tu mame dve tehule 😉

jerryjanka
10. bře 2009

vlasnte tri

korenka
10. bře 2009

a kto všetko? 😨

jerryjanka
10. bře 2009

no
skybaby
inneska
anneta
valentovasasa

prdecek
autor
11. bře 2009

ahojky, já mám ted rozbitý net doma, tak se sem nedostanu, ale jak to pude tak tabulku dodělám!!!

titkovamiriam
16. bře 2009

ahojte! gratulujem vsetkym tehulkam,ja som sa na 87kg zasekla,nechapem-teda chapem som hnila jak veš 😲

petrahy
16. bře 2009

ahojte ja tiez viac menej stale stojim 😝 a vcera som padla do postele a v momente spala akosik bol nabity vikend a cvicit som necvicila nebol cas dnes ale bezim na aerobic. taketo vikendy ma raz zabiju 😀 v sobotu rano sme vypadli z domu navrat az v nedelu vecer

sjuzan2
16. bře 2009

no ahojte, neviem ci ste si ma uz pridali medzi vas, no dnes rano to bolo za 81kg...sa tesim,este som sa nemerala,ale citim to na obleceni, ze to ide dobrym smerom...

bublinka11
16. bře 2009

Ahoj Sjuzan2 🙂 Ja nemozem dat tento tyzden vahu...som dostala MS a ja som strasne spuchnuta vzdy. Ani prstene nemozem mat na rukach, cize by to bolo aspon o 2 kg viac...tak az o tyzden. 🙂

sjuzan2
16. bře 2009

no mne sa to prave dnes skoncilo, takze tiez mi troska nabehla vaha.. 😠

bublinka11
16. bře 2009

Ale od dnes mam este aj dohodu s kamoskou, ideme trosku chudnut spolu do jej svadby...tak snad sa uz o tyzden pochvalim 🙂

sjuzan2
16. bře 2009

nooo,tak to je super...aj cvicite ci len pozor na stravu?

bublinka11
16. bře 2009

Ja cvicim, kamoska nie...a ja si davam aj pozor na stravu, ona moc nie 🙂 ale aby sme mali aj nieco spolocne, tak sme sa dohodli, ze nase posledne jedlo bude o 17,00 hod. a nebude to klasicka vecera ako doteraz, ale len zeleninove salatiky...tak snad.

sjuzan2
16. bře 2009

uff pane boze,to je desne...ja sa drzim skor toho, ze 3 hodiny pred SPANKOM uz nejem...

bublinka11
16. bře 2009

No to nie je desne a zase my sa pozname a vieme, ze to nebudeme presne dodrziavat. Ja sa skor chcem vyvarovat toho, co sa mi deje casto a sice, ze vecer dobehnem cely den. Takto sa povinne najem a nebudem mat najazdy na chladnicku 🙂

prdecek
autor
18. bře 2009

ahojky, omlouvam se ze neni tabulka, já doma porad bez pocitace,ale behemdvou tydnu to snad uz bude ok. zatím pááá 🙂