Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

shaarka
15. říj 2008

urcite je dobre vysadit chlieb, bagety, keksiky...
kedsi som citala, ze ak to, co si das k chlebu, nemozes zjest same (ze ti to same nechuti), tak to nejedz ani na chlebe 🙂
napr. maslo so zeleninou? no neviem... roztieraci syr? asi tiez nie.
tak zvyknem jest tvrdy syr so zeleninou, alebo sunku s ladovym salatom a tak. clovek toho zje trosku viac, ale nezapcha ho to 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

peti potom to schudnutie nikdy nebude trvale
ide o to zmeniť sa navždy nie na chvilu
vždy pri vrateni sa k staremu stravovaniu to ide naspäť
dokažeš sa navždy vzdať niečoho čo maš rada? lebo ja nie

petka55555
15. říj 2008

mne akosi ten ladovy salat samotny nechuti, ani ine...ale s nejakym dresingom hej...skoda ze to sa tiez nemoze. a tvrdy syr ja nemam rada, ale taky syrokrem hej. preco vsetko dobre sa nemoze?????????

reni25
15. říj 2008

inak ta sipeky ma aj stranku , dajte si ju do google a najdete to , prave som sa kukla 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

inak je dobre že každy pojde podla seba aspon budeme môcť porovnať vysledok
aj ked ja by som najradšej keby bol hlavne trvalý - než rýchly

petka55555
15. říj 2008

ja viem ze sa neda dokonca zivota byt len dietnych potravinach ktore vobec nechutia, ved co mam mat potom s toho jedenia aky pozitok, ked sa mi prasi z ust ked jem kukuricny chleba???? to mozno teraz si neviem predstavit ze si mozem dat napriklad tie palacinky, ale len 2 ked ja by som ich chcela 5???casom ked sa mi to urovna v hlave tak to dufam pojde, jest len malicko a normalne a bude mi to stacit. ved teraz musim mat ten zaludok roztiahnuty ako medved... 😲

jerryjanka
15. říj 2008

peti hej aj ja mam natiahnuty žaludok od žrania
no prave ja to chcem zachytiť nastaviť sa tak aby som jedla každe 4 hodiny a tolko aby som za tie 4 hodiny už bola hladna nie skôr a ani nie neskôr
ak budem hladna skôr viem že som zjedla posledne malo ak neskôr tak vela
skratka chcem aby ten hlad prišiel presne vtedy ked ma a to si po čase odsledujem aby som nehladovala a ani sa neprepchavala tak dufam že to pojde
a potom začnem znižovať
pomaly - necham kusok na tanieri - napriklad prilohu alebo niečo čo mi nebude až tak chutiť
len dufam že mi to pojde ☹

petka55555
15. říj 2008

jerryjanka ked ja nedokazem nechat nieco na tanieri, ja zjem vsetko aj keby som mala puknut, lebo mi je toho luto. inak som si teraz robila brusaky a sklakala na lopte, to mam rada a je to dobre na pas, ked poriadne skaces so strany na stranu. a ked prideme domov chcela by som niekde chodit cvicit, ked som bola este na strednej tak som cvicila 3 krat tyzdenne po dve hodiny aerobic, ved som aj tak vyzerala, ale potom som zacala mat problemy s chrbticou, tak som prestala, potom som chodila do posilky ale to mna nebavi, akrurat tak bicykel, potom som mala doma steper, ale som na nom tak makala ze sa po dvoch tyzdnoch rozpadol, cvicila som na nom 2 hodiny denne, a pred dvomi rokmi som chodila na spinning, ci ako sa to pise, to bol super zaberak, bolo to super, len co z toho ze som rovno odtial isla do namornika na veceru, ako sprosta......ale najviac ma bavi korculovanie, a to mi fakt ide, na to aka som tak zvladnem v pohode 15 koliecok orloveho za hodinu a rekord bol 20. a behanie to robim s maminou v lete a to zabera asi najviac ale to ma az tak nebavi.

jerryjanka
15. říj 2008

ja dokažem nechať
stači mi povedať si radšej dva zemiaky v koši alebo v psovi ako na zadku 😀

reni25
15. říj 2008

jupiiiiiij , prave som si objednala knihu vysoka skola chudnutia na internete....dufam ze mi to coskoro pride.

petka55555
15. říj 2008

vidis a mne to nevadi ked jem, ked jem je mi vsetko jedno,ale ked dojem tak zacnem mat vycitky, ze naco som to jedla a tolku porciu, je to vsetko o psychike, ako je zavislost od alkoholu a cigariet tak ja mam od jedla...a je to strasne.vzdy som bola naucena jest normalne, na ranajky jeden rozok, nepochopila som ako mozu spoluziacky zjest 2 alebo 3, potom keksik, obed a na veceru chleba. ale teraz vzdy kvanta jedenia a nepravidelne, cely den nic a potom vsetko, v tom je ten problem. aspon si nehovorim ze ja neviem z coho som pribrala, ved nic take nejem, ako niektore bubliny si hovoria...

jerryjanka
15. říj 2008

reni neoľutuješ uvidiš
kolko teraz stoji???

jerryjanka
15. říj 2008

tak ja som sa sama prežrala do velkosti xxxxxl
je pravda trocha mi pomohli lieky teda nie že som pribrala po liekoch ale zvyšovali chuť do jedla podobne ako hak
mala som antidepresiva v tom obdobi som pribrala za pol roka asi 15-20 kil hruza fakt
ale vyžrala som sa sama

ale snad aspon 10 do vianoc dole dam
jedine ak by som zostala tehu tak nie 🙂

shaarka
15. říj 2008

a baby, inak ako rozlisujete
som hladna a
mam chut na...
???
ja to casto neviem rozlisit a preto asi priberam 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

shaarka to je presne ten problem
chut je chuť
hlad musí byť vlčíííííííííííí 😀
neviem to popisať ked som zozožratá tak to ani neviem určit
ked som ale na nejakom harmonograme tak je to dobre poznať
že mi len teču slinky
alebo fakt od hladu nevidim 😅

petka55555
15. říj 2008

ja som mala stale chut na nieco a kolkokrat som ani nevedela na co, tak som zjedla uplne kraviny a ani som nebola hladna...a inak kazdy hovori ze zo stresu schudne teda u mna je to naopak, ja sa vrhnem po sladkom...

inneska
15. říj 2008

shaarka, ja hlad považujem, ked mám prázdny žalúdok a mám chuť, ked mi mi vyslovene príde na niečo chuť(absťák) 😀 , ale hlad nemám vôbec, skor naopak...
neviem, či si ma z toho pochopila 😀

prdecek
autor
15. říj 2008

jé holky vy jste toho teda tolik napsaly!!!!

Budete brát nějáký vitamíny???myslim k tomu hubnutí. Já koukala na cem-m zdravé hubnutí, před tím jsem brala cem-m zdraví ženy, tak uvidíme co myslíte?

jerryjanka
15. říj 2008

ja nebudem brať vitaminy teda ine ako KL

prdecek
autor
15. říj 2008

a budete něják vynechávat pečivo z bílé mouky? vůbec se teď nevyznám v tom co můžu jíst a co ne 😔

prdecek
autor
15. říj 2008

akorát se pořád nalejvám zeleným a ovocným neslazeným čajem, včera jsem dostala od mamky sadu čajů Pickwick s hrníčkem 🙂

prdecek
autor
15. říj 2008

jo jinak sem našla docela dobrý stránky www.mineralfit.cz je tam o hubnutí a i o těhotenství, docela pěkný stránky

jerryjanka
15. říj 2008

prdecek každy si asi ide chudnuť podla toho čo mu zabera
ja nebudem vynechavať nič
skôr možno sem tam nahradzať
ale najskôr sa idem nastaviť na tie 4hodinove intervaly aby som sa naučila jesť tak že za dve hodiny budem hladna
napriklad som dnes zjedla na ranajky 2,5 rožka
a viem že to bolo vela aj ked niekedy jem viacej
ale prešli 4,5 hodiny a stale nič
ale pomaly to ide už robim obed kym ho dorobim vyhladnem 😀

petka55555
15. říj 2008

jerryjanka a aj ostatne baby kolko ste vazili najmenej odvtedy ako ste zacali priberat? nemyslem ked ste boli teda male 😝 moje rozdiely su 53 a 93, to je strasssssssssssssssssne

foogy
15. říj 2008

Já teda piju hodně zeleného čaje, pač to podporuje metabolismus a tím pádem hubnutí. Bílé pečivo nekupuju normálně, nebo takhle - kupuju, ale se spoustou zrníček, abych měla vlákninu. Protože když kupuješ tmavé pečivo a nejsou uvnitř zrníčka, tak je to špatný, protože je v těstě přidán karamel, aby to bylo tmavé, takže je to horší, než když si koupíš bílé. Nejlepší je jakékoliv pečivo - bílé nebo tmavé, ale hlavně hodně zrníček!!!

A denně si beru jednu tobolku Carnitinu, který podporuje hubnutí. Sice se člověk zpotí u obyčejného úklidu doma nebo u rychlé chůze po městě, ale aspoň pořád spaluješ.

foogy
15. říj 2008

petka - před 3 rokama jsem vážila 59 kg a teď 78.... co víc dodat????

prdecek
autor
15. říj 2008

no kolik jsem míň vážila si moc nepamatuju protože jsem obézní celej život někdy už od prvního stupně základní školy, proto mám i ty prášky na pomoc na to hubnutí.

Jerry - tak já vůbec nevím, mám z toho teď divnej pocit, musím si to vše urovnat, ach jo to hubnutí je pro mě i makačka na hlavu 😀

danka24
15. říj 2008

ahoj fogynka ako sa mas moja?? 😵

prepacte ze som tu vtrhla 😉

foogy
15. říj 2008

prdecek - já byla taky obézní od narození! dycky jsem měla břicho a stehna

prdecek
autor
15. říj 2008

aha tak to jsem nevěděla, foogy to je fajn, nedokážu si totiž život bez rohlíků a chleba představit, takže se můžou, ale se zrníčkama.

Taky jsem četla že by se mělo denně sníst 1kg zeleniny, mazec, to asi nedopadne, kor při dnešních cenách. 🙂