Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

akurat rozmyšlam čo hodim na večeru
asi nejaky chlebik so salamkou len
nech zbytočne nevarim - pre seba sa mi nece

prdecek
autor
15. říj 2008

já jsem už po večeři 😀 bramborova kaše a kousek uzených žeber (nezdravé, ale moc dobré 😀 ), měla jsem o polovinu míň co bych snědla normálne 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

no kedže ja mam 4hodinove intervaly a 4x denne tak ja ešte o 7 a potom o 11 večer ešte 😀

prdecek
autor
15. říj 2008

já už jen tak popijím čajík a mlsně koukám po něčem co bych zobla, tak asi radši už pojedu pro toho mého do vedlejší vesnice do hospody, je tam na fotbalu 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

prdecek - bežkaj
ale ak bude neodolatelna chuť na niečo daj si kusok
ale len kusok

petka55555
15. říj 2008

jerry ako kolko krat za den jes? ja som teraz 4 krat, ale to mam volno, ked budem v praci, tak to bude menej, a malo by sa aspon 5 krat, ze?

jerryjanka
15. říj 2008

peti neviem každy hovori inak niekto každe 2 niekto každe 3 alebo 4 hodiny
ja to mam nastavene na 4x denne po 4 hodinach ale ranajkovala som pred jedenastou takže 4ty krat mi to vyjde o 11 večer
ale to už len niečo uzobnem možno rožok jeden s maslom alebo takl

petka55555
15. říj 2008

ja akurat papam jogurt, mnam taka novinka, activia ale taky dobre kremovy, mnam borskynkovy a nizkotucny...a je tu uz aj u nas????, tak gulicka a predava sa to po 4, je super, neni taky riedky ako ostatne nizkotucne. ja neviem a neobsahuju tie jogurty, myslim s prichutou aj ked su nizkotucne moc cukru?, ale ja biely nezjem a mlieko nepijem tak treba odniekial vapnik.

jerryjanka
15. říj 2008

vraj to je tak že viac cukru kvoli chuti obsahuju ale asi až tolko zasa nie
zda sa mi že ješ hodne malo
ale ak ti to vyhovuje tak pokračuj

inak mate pekny byt

andelka
15. říj 2008

Teda holky, vy jste toho napsaly za ten den. 🙂
Já jsem s Pilates teprve začla, mám DVD Renaty Sabongui, jsou tam předvedené a vysvětlené cviky, jak mají jít postupně a když se to dělá pomalu a poctivě, tak to cvičení trvá přes hodinu. A bolí mě i svaly, o kterých ani nevím že je mám. 😅 U nás s cvičitelkou Pilates je, ale na mě moc pozdě večer, tak musím aspoň doma.
Jinak já jsem nejmíň ve svém dospělém životě měla asi 60 - 62 kg, někdy před 7 lety. 😒
No a dneska jsem neměla ani teplý oběd, to nestíhám. Takže 2 ks pečiva za den. Ráno jogurt s ředěným džusem (ráno nemám moc chuť na jídlo, často snídám ve vlaku po cestě někam), na oběd chleba s krůtí šunkou a sýrem, na sváču mrkvový koláček ze zdravé výživy, na večeři salát (sice ze zelí, ale s majonézou asi) a houska a čaj. Na pití jinak voda. Ještě mám v plánu sníst nějaké ovoce. Sice večer by se nemělo, ale na zeleninu nemám chuť.
Ohledně jogurtů se tvrdí, že se nemají jíst nízkotučné, protože to dohánějí sacharidy a jinými nezdravými příměsi. Takže já nejím sice smetanové, ale hledám ty, co mají max.3 % tuku. A miluju bílý bio jogurt od Olmy. To je pravý jogurt. Dělám si z něj i zálivku na saláty. No a někdy si do něj dám vlašské ořechy a med a mám řecký jogurt. 😉 Mléko piju hodně, taky kefír nebo acodofilní mléko. A jím hodně sýry, snažím se nízkotučné nebo kozí a když výšetučné, tak málo.

petka55555
15. říj 2008

janka ja nejem moc malo, to len teraz lebo mam dva dni volno a lebedim si pri pocitaci, ale uz zajtra idem do prace a zas budem behat a lietat, takze budem hladna ako toto,takze zacnem viac, ale dufam ze len to co mozem. a kde si videla nas bytik? a vy kde byvate?snp, hliny?

jerryjanka
15. říj 2008

na konikovi mate nafoteny
byvame na SNP

petka55555
15. říj 2008

no ja tiez rano nemozem nic zjest ale po takych dvoch hodinkach som strasne hladna a ked sa nenajem tak hned chytim hypoglikemiu a je mi strasne zle a musim si dat sladke, lebo inak sa cela trasem, takze rano musim jest...ani ja nejem tie uplne nizkotucne, take normalne, ale zas nie smotanove, tie ani moc nemam rada, ja mam hrozne rada jogurtove napoje a vanilkove acidko, mnaam

jerryjanka
15. říj 2008

peti - no ja byvam hladna tak okolo 10-11

nikiarudi
15. říj 2008

no ale aj ako neskoro chodíš spávať... ty máš inak nastavené hodiny ako bežní smrteľníci.. sa priznaj... 😀 😀 😀

jerryjanka
15. říj 2008

no v poslednom čase ma tomaš nuti chodiť spať o pol dvanastej :D
takže už ani nie

nikiarudi
15. říj 2008

tak je dobre.. 😉 🙂

petka55555
15. říj 2008

na modrej streche?? na konikovi nemam este album, aj ked uz mam nakupenu vybavicku, ja viem ze sa to nema, ale pred mesiacom som kupila manzelovi malinke adidasky a potom som sa len tak kukla na ebay a zacalo sa nakupovanie,takze mam vybavicku na rocne babeno, vsetko nike a adidas a take smiesne ceny ze doma by som tolko nedala ani za obycajne vecicky, a ja milujem tieto znacky, nosim len to. uz som aj rozmyslala ze si s tym urobim album ale radsej nie, az ked bude babo v brusku. su fakt chutne, niektore su take malinke ze ich asi ani neoblecem a hlavne niektore botasky. ale co uz. aj ty mas v albume vecicky, to mas kupene, alebo len stiahnute obrazky, ci som len sama taka sisi, ja na povery neverim, nakupila som to tu, lebo to bolo za dobre peniaze a dufam ze sa to zachvilku zide. inak aj ja milujem macka pu, strasne...aj z toho mam zopar body a dve osusky...to som ale, manzelovi to uz inak lezie na nervy a hlavne v robote, uz mi mesiac chodia stale balicky a kazdy vyzveda co to je, a potom si myslia ze som tehotna... 😀

jerryjanka
15. říj 2008

veci čo mam v albume su kupene alebo ich chcem
oblečko je kupene
kočiky a hovadinky su take čo by som chcela

ja nie som poverčiva
ak by sa stalo že deti mať nebudeme darujem ich dalej alebo predam

nikiarudi
15. říj 2008

tak Peti ty Iva takto stresuješ?? no teda a neboj určite niesi sama čo si nakupuje aj keď ja to nerobím... 🙂 zatiaľ.. 😀

jerryjanka
15. říj 2008

niki nepridaš sa do temy?
mame aj tabulku

nikiarudi
15. říj 2008

kde akú??? 😀 😀 😀

jerryjanka
15. říj 2008

saša ju ma v albume ale jej nick neviem kukni prve stranky ma dlhyyyyyyy nick a na konci sasa 😀

jerryjanka
15. říj 2008

nikde nikoho ☹

petka55555
15. říj 2008

no veru, aj ty sa pridaj, lebo uz si vydata a coskoro sa mozno budes snazit o babeno...boze hned by som si dala segedinsky s knedlou, este ze to tu nemam ako zohnat... 😀 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
15. říj 2008

aha a čo s tým??

nikiarudi
15. říj 2008

ale ty si tam neni...

petka55555
15. říj 2008

ja to tam inak tiez moc nevidim, ale lepsie, ved sa tam neni teda cim chvalit 😝

nikiarudi
15. říj 2008

no niekto by to mal urobiť lepšie.. jerry ty si expert, ujmi sa toho... 😀