Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

miriamka
13. říj 2008

Korenka...radsej to cvicenie odloz,kym nedorazi menzes pripadne //...tych pad dni bez cvicenia vydrzis.

jerryjanka
13. říj 2008

jaaaaaj no dobre no 158/90 ☹ ble
no uvidime
ja si to budem pridavať postupne
teda najskôr sa nastavim na režim
potom začnem uberať jedlo
a začnem aspon trocha cvičiť alebo sa nejak hybať

heh no tak môžme potom každy pondelok povedať /ne/uspechy 😅

inneska
13. říj 2008

korenka..ja by som to cvičenie tiež odložila, dokým si nebudeš istá čo a ako...možno si tehu a viac by si si ublížila, ako mala z toho osoh....toť môj názor... 😉

annetka...prežila som, a ani neviem ako....veľmi veľa spravia správny priatelia, rodina a vzájomná podpora manželov...a hlavne chuť žiť dalej...ja teraz žijem pre druhé bábätko, o ktoré sa snažíme...verím, že mi raz bude dopriate vidieť vyrastať svoje deti....to je momentálne zmysel môjho života..priviesť na tento svet zdravé a krásne detičky...

súhlasím s tými pondelkami...len nemám tú vááhuuuu...nemám sa ako vážiť... 😠

jerryjanka
13. říj 2008

inneska a nemaš sa ani kde inde odvažiť raz za tyžden? nemusi to byť pondelok
alebo si urob radosť kupte si vahu ako predčasnu odmenu za chudnutie 😉
dalšia odmena bude zmena šatníka 😀

krpatucka
13. říj 2008

Inneska ja ta tiez velmi obdivujem ze to tak nesies. Ja by som to asi nedokazala. Po nasich stratach mam psychiku viac a viac v prdeli. Pardon za vyraz ale iny sa nehodi.

S tymi pondelkami suhlasim, len ja sa nebudem vazit, lebo vzdy mam z toho depku ked to nejde podla planov a predstav. Ked tak raz za mesiac.

Korenka tak to v ziadnom pripade nechod cvicit. Skus vyckat.

andelka
13. říj 2008

Tak já se taky "pochlubím", 160/74+-, my sice váhu máme, ale myslím, že váží nějak by očko. Mám na ní 72kg a to se mi dost nezdá.
Jinak já programově neříkám, že hubnu. Spíš se budu snažit se nepřejídat sladkým, nejíst večer, snídat a tak.
Jo a mám za sebou první lekci Pilates na DVD a byla jsem hotová. Někam mi zmizely břišní svaly a mám strašně zkrácené svaly, jsem ani někdy nemohla napnout nohu. ☹ Takže 2x týdně jdu na to.

jerryjanka
13. říj 2008

baby to je zaklad odvažiť sa a vedieť kolko mame , kolko išlo dole
myslim že chudnutie viac ako kilo tyždenne je velmi nezdravé a nema trvalý efekt
takže ono jeden tyžden môže byť 2 kila dole druhy nič
ale ak ti pomôže raz za mesiac tak raz za mesiac ja by som to nevydržala
a možno ked budem mať taku motivaciu tu tak to pojde aspon trošičku

inneska
13. říj 2008

svokruša býva 50 km od nás a nikto ma v rýchlosti nenapadá, kto má váhu...ale asi nejakú poriešim(prípadne si napíšem ježiškovi 😀 )

krpatucka
13. říj 2008

jerry ja sa do toho nechcem nejak radikalne pustat, lebo viem co to so mnou spravi. Budem sa neustale sledovat, obmedzovat a budem nervozna a na kazdeho budem vrcat. Chcem to tak striedmo ako Andelka

jerryjanka
13. říj 2008

krpatucka no ved zvolna ono hladovať a prepinať sa cvičenim je na hadr
fakt pomaly
aj ja idem pomaly najskôr sa nastavim na pravidelnu stravu 4x denne
potom budem fakt obmedzovať - ale nie vela skratka tak aby som nehladovala
a pohyb či už viac prechadzok so psom ale ma mdoma aj skvele DVDčka s cvičenim
pillates od zory czoborovej
cvičenie Edity sipeky vhodne pre všetky postavy
aerobik od czoborovej tak uvidime

krpatucka
13. říj 2008

Jerry len ja som taka, ze ked sa do niecoho pustim tak to beriem az prilis vazne a to tiez nie je dobre

jerryjanka
13. říj 2008

no jo ja som tiež taka ale to je velka chyba
lebo potom ked nahodou aj mesiac nič na vahe nejde dole tak to odradi človeka a pritom to môže byť hlavne na cm dole

andelka
13. říj 2008

Já jsem nikdy nehubla, takže do toho nejdu s nějakým očekáváním. a hlavně nesnáším slovo dieta. Chci je n trochu zlepšit návyky a jíst všechno, co tělo potřebuje aby mi nic nechybělo a tělo si chci hlavně zpevnit, aby mě pak nebolela záda a byla jsem fit na mimi.
Pamatuju si, že když moje švagrová držela nějakou dietu (třeba že nejedla nic od masa, jindy zas mléčné výrobky..), tak byla k nesnesení. Já bych si ráda udržela pohodové manželství. 😉 😀

inneska
13. říj 2008

ja som zase poskúšala diet, som mala(vlastne aj mám) že aj z vody priberiem.. 😀 ale nikdy mi to dlho nevydržalo...nemala som pevnú vôľu...ale raz som si dala novoročné predsavzatie, že budem každý deň cvičiť...vydržalo mi to 5 mesiacov, kým som neochorela a potom už bolo veeeľmi ťažké sa znova do toho pustiť...ale schudla som asi 10 kg( zo 42 som pprešla na 38),ale svoje spravili aj nočné smeny a robila som za pásom, ktorý sa stále posúval, tak som denne chodila 7,5 hodky...to bolo nachodených km...do toho to cvičenie a jedla som všetko, stále samé koláče, cukríky...tak je to o tom pohybe..

cvičila som vlastne len na ´rotane´, ak viete čo to je...taký ten kruh, na ktorom sa točíte z jednej strany na druhú...denne 10-20 min.podla nálady..pustila rýchlu hudbu a do rytmu sa vrtela 😀 😀

jerryjanka
13. říj 2008

rotanu mam doma aj ja
chcem s nou začať je dobra na pás hlavne
1000 otočení denne je dobrý začiatok 🙂

vllu
13. říj 2008

Ahojte holky. Můžu se přidat? Jsem na tom taky hrozně 168/98 😖
Mám sníženou funkci štítné žlázy, od července na to beru prášky. Dr. říkala, že mi to zrychlí metabolismus a že se mi určitě podaří něco shodit. K tomu jsem začala od září chodit 2-3x týdně na aerobic a světe div se, asi to funguje. V červnu mi totiž na endokrinologii navážili 105 🤐 Tak doufám, že to půjde ještě dolů, aby k nám konečně zavítalo mimi 🙂

inneska
13. říj 2008

janka, ja som sa vrtela len na rotane, žiadne iné cvičenia ... je to na pás, ale zapájajú sa tam aj chrbtové svaly, stehná, občas som pridala aj ruky, tak bolo zapojené skoro všetko 🙂

vllu, tak to je pozitívne, nie? že to ide pomaličky dole...tak v tom len pokračuj a bude to ok a čoskoro sa dočkáte bocianej návštevy 😉

jerryjanka
13. říj 2008

inneska no ano ale na pás je to fakt dobre
taaaaaaaaak snad sa nam to podarí až do štastného konca 🙂

inneska
13. říj 2008

musíme si veriť a dokážeme to ... 😎 😎 jediný dôvod, kedy prestaneme chudnúť, je ostať tehu, jasnéé?? 😀

jerryjanka
13. říj 2008

jasneeeeeeeeee 😵

inneska
13. říj 2008

takže cvičiť, cvičiť, cvičiť alebo tehu, tehu, tehu 😎

petrahy
13. říj 2008

Ahojte takze bola som cvicit aeerobic 😀 zajtra sa zase budem citit 😝 ale dobry zaciatok nie? Ved je pondelok a je pekne, ze ste sa priznali aj vy aspon sa necitim tak strasne 🙂 verim, ze to dokazeme dat dolu a dufam, ze Vam sa podari to mimino. Budem Vas sledovat a podporovat. Dobru nocku

korenka
13. říj 2008

ja len každé ráno cvičím mojžišové,nič viac zatiaľ,kým neviem naisto,či som tehu,v piatok budem testovať znovu,tak dám vedieť,papa

inneska
13. říj 2008

jasne korenka, nič nevymýšlaj 😀 a o všetkom nás informuj, drž sa a maj sa krásne 😵

petra...treba si veriť a ono to pojde, aj ked pomaly...ale pomaly dalej zájdeš 😎 😵

petka55555
13. říj 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat, aj so mna sa stala riadna baba, vzdy som si drzala vahu okolo 60kg, co bol mol ideal, ale je fakt ze som malo papala, potom som sa chcela zapacit mojmu manzelovi tak som este schudla na 53, co uz bolo dost malo, mam 170 cm, no a posleden tri roky ide vaha hore a hore a hore...mam strasny zivotny styl, rano nejem, az po obede a stale striedam slane a sladke a hlavne jem neskoro vecer.vzdy pred dovolenkou schudnem tak 10 kilov ale potom to ide zas naspat, lebo len zerem a zerem, ale som sa rozhodla ze uz musim s tym nieco urobit a hlavne nastalo, za mesiac ideme na svadobnu cestu a budem tam ako tulen a hlavne sa chceme zacat snazit o baby, a to si neviem predstavit, ze by som mala este pribrat...tak zacneme pekne spolu...

prdecek
autor
14. říj 2008

ahojík holky,

tak jsem se byla včera poradit s doktorem co a jak a předepsal mi tablety Meridia, že by měli snižovat chuť k jídlu.Prý mám už tak velké BMI, že by mi to samo bez pomocí nějákých látek nešlo moc dobře. Vlastně sem si o ně byla i tak trochu říct, ale předběhl mě 🙂
Jenže u nich nesmím otěhotnět 😒 takže se budeme na 3měsíce přestat snažílkovat. Doufám, že teda fakt zhubnu aby to k něčemu bylo dobrý. Mám cíl zhubnout 20kg!!!! Takže čekám teď až dorazí MS jestli teda dorazí že jo 😀

Ještě mě napadlo, že bysme si mohli udělat nějákou tabulku, kde bysme viděli jak kdo pokračuje, ale já bohužel nevím jak se sem potom vkládá, tak jestli byste se toho některá chtěla ujmout??? 🙂 Do IP bysme poslali své údaje.

valentovasasa
14. říj 2008

ahoj holky.
chci se přidat taky. Můžu??? Koukala jsem, že jste tu psali kolik chcete zhubnout. NO já bych ideálně brala 30kg, ale v reálu budu ráda i za 9kg.
Teď mám 168/108 - je to děs, vím a chci s tím něco dělat. Od kamarádky mám takový tahát - redukční jídelníček, není to žádná dieta jako taková - jako jez jen mrkev a tak... Je to sestavený nutriční poradkyní jak by měl vypadat jídelníček na celý život. A popravdě jsem na to koukala a jí se normálně a jí se hodně - ale úplně jiné složení stravy než jsem byla zvyklá...

valentovasasa
14. říj 2008

prdecek - jestli chceš, tak sem tu tabulku vložím. Udělám jí a vložím sem. TAkže jestli chcete, tak mi do IP pošlete stávající údaje a budem postupně aktualizovat...

prdecek
autor
14. říj 2008

Ok to bych byla moc ráda díky valentovasasa 🙂

a co by tam tak mělo být za údaje? zkusím sem něco napsat:

váha a výška
kolik chceme zhubnout
jméno a věk
a asi nějáký datumy na aktualizaci váhy?

nevím co myslíš?

prdecek
autor
14. říj 2008

Jo jinak mi taky doktor poradil, že mám pít 0,4 litru na 10kg mé váhy, a nejvíc zelený a ostatní neslazený čaj a pak vodu. Při mé váze 4,5litru denně, takže budu průtokový ohřívač 😀