Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petrahy
19. lis 2008

Ahojte babenky mam otazocku dodrzujete niektora postny den raz za cas? Ak ano podarilo sa vam to hned na prvykrat, alebo ako dlho to trvalo? Ja som totiz na to nikdy nemala osdvahu a dnes sa o to chcem pokusit 😝 tak uvidim ako to dopadne

prdecek
autor
19. lis 2008

Ahojik,

aktualizace: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Holky jsme moc šikovný jde to parádně dolů!!!!! 😀

petrahy
19. lis 2008

Tak ako vidim vsetci chudnu len ja nie ☹

prdecek
autor
19. lis 2008

Ale aspoň nepřibíráš ne??? to je taky důležitý!!!! NEboj půjde to!!!! 😉 uvidíš!!!! já si jdu dát ke snídani tyčinku snickers 😀 zatím pa

jerryjanka
19. lis 2008

ahojte
petrahy - ja som to skušala kedysi
tentokrat ešte nie
začinam ale s vločkami na večeru 🙂
aspon 4 dni si ich dam a potom skusim ten jeden pôstny tak uvidime
prdecek mne tam daj 87 😉

petrahy
20. lis 2008

Ahojte akosik tu bolo vcera zase mrtvo
ja som do vecera vydrzala na ciernom chlebiku a cajiku 😀 vecer bola vaha taka ista ako rano 😲 , ale dnes je tam o kilecko menej 😀 asi sa raz do tyzdna dam na tento postny den

petrahy
20. lis 2008

😲 😲 😲 😲 nic?????????????????????

jerryjanka
20. lis 2008

ahoj petrahy tak to je super
ja zatial nemam odvahu 😅

shaarka
20. lis 2008

caute. ja papam minimalne, fakt smiesne davky a asi mx. 2x denne (nejaky chlebik a zeleninu) a nic nejde dole, len priberam. lebo sa nehyyyybem!! 😀 😀 😀 len lezim ako velryba. 🙂

petrahy
20. lis 2008

sama som bola prekvapena ze sa to da, ale musela som stale nieco robit a nechodit do ladnicky a to bol fakt problem. Moj si rano vysmazal vajcovy chlieb a vonalo to tu pol dna, ale zvladla som to uz sa tesim ako to zvladnem zase o tyzden je to pre mna velka motivacia

jerryjanka
20. lis 2008

peti normalne si ma navnadilaaaaa
dame spolu dobre?
ktorý den si to daš stredu?

prdecek
autor
20. lis 2008

ahojik, ja byla v praci.

prdecek
autor
20. lis 2008

sharrka přibíráš protože jíš málo a tělo má ztrach že příště už nebude jídlo žádné tak si vše ukládá na horší časy!!!! Jíst bys měla minimálně 5x denně a když se teď skrz sádru nehýbeš tak malé porce. Ale jíst jen dvakrát denně, tak tím si jen přihoršíš. 🙂

petka55555
20. lis 2008

ahojte baby zdravim vas z karibiku, po neskutocne dlhej ceste sme tu, ale je to tu nadhera, sice dnes bolo zamracene, ale aj tak sme unaveni tak to tu len tak obkukavame, ale ako moc som nezjedla ale som totalne sfucana ako balon. a tie koktaily...

petrahy
21. lis 2008

janka: ano budem to skusat opät v stredu, ale este neviem co budem jest a cely utorok sa na to psychicky budem pripravovat 🙂 tak ako teraz len o tom poviem manzelovi lebo urcite bude nieco vysmazat a ja sa z toho zblaznim 😀 ta vona pol dna bola pre mna dost tazka skuska. Tesim sa ze budeme dve. Asi si dam zemiakovy, alebo ryzovy den. Tak v stredu rano.
petka: tisko zavidim aj ja by som bola najradsej niekde na Karibiku. Tento rok bol moj manzel na sluzobke a pisal mocim si nohy v Atlantickom oceane islo ma porazit ze ja som doma a teraz ty si takto uzivas 🙂 pripomenula si mi to. Len si to pekne uzite 😉

titkovamiriam
21. lis 2008

tak ja jem normalne 5 krat denne-ranajky-chlieb s niecim,alebo jogurt
desiata ovocie
obed co navarim
olovrant ovocie-musli tycinka
vecera len do 17.00-na malom tanieriku nieco

inak ak mam chut na ovocie alebo zeleninu kedy kolvek a pijem denne cca 2l vody alebo caju ,dve kavy a 0,5l tibi napoja

cvicim zostavu kalenetiky 60 min-snazim sa rano s toho 15 min

obcas neodolam aj niecomu sladkemu ale no co uz zabijem sa u mna bolo najtahsie jest rano a nejest v noci

jerryjanka
21. lis 2008

miriam - to je super 60 minut denne scvičiť ja sa neviem dokopať ani 2x tyždenne 😢

petrahy - no super - ja si dam možno cestovinkovy a k tomu čajik alebo tak
je to super na odlahčenie tela - ono potom predsalen lepšie pracuje 😉

petka - teda karibik - wow - brala by som

titkovamiriam
21. lis 2008

to je take veget cvicenie-100krat jeden pohyb 🙂

petrahy
21. lis 2008

miriam to ty si asi ,,veget" mna by to asi nebavilo ale mozno keby som to skusila tak vydrzim neviem 😀 a si vsade kde ja nezda sa ti?

petrahy
22. lis 2008

Ahojte asi je zase vikend ked tu niet nikoho ja som dnes umyla okna a upratovala az doteraz tak snad zajtra tu niekdo bude.

prdecek
autor
22. lis 2008

ahojík,
našla jsem na netu toto cvičení co se nám určo do témátka hodí. Je to nápomocné k otěhotnění a protahuje celé tělo. Zkusím to! 🙂

Tu je odkaz: http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-2005/cviky/...

korenka
22. lis 2008

ahojte,ano ja mojžišové cvičím poctivo každé ráno od kúpelov,tam nás ich učili cvičiť,mám ich aj v albume,odporúčam!!!Mne až moc schudol zadok,aj stehná a cítim sa po cvičení fajn!!! 🙂

petrahy
24. lis 2008

Dobre ranko
ako vidiet bol vikend, ale ako sme ho prezili my? Zase niekde u svokrovcov? Ja som bola na hodoch a bola na obed kacica. Co k tomu dodat 🙂 Tie vikendy ma raz zabiju

jerryjanka
24. lis 2008

dobre rano
no ja som bola pre istotu u nich 2x takže o vahe viem že mam viac ako minuly tyžden 😠

titkovamiriam
24. lis 2008

caute-ja tiez davam dole viac cm ako kila,obliekla som si nohavice co som minimalne 5 rokov nemala na sebe. 😀

petrahy
24. lis 2008

vauv to je super aspon niekomu to ide 🙂

titkovamiriam
24. lis 2008

no ale ja rychle skoncim-idu sviatky -tak aspon priberiem len to co dam dole a nic viac navyse-od 12 dec do 12.jan mam dovcu a ked budem doma-mozno to potiahnem aj do 100kg. 😀

gabka32
24. lis 2008

čaute holky, moc vás obdivuju a gratuluju ke shozeným kilům, je to supr!!!
já bohužel přestala kojit a váha jde dost nahoru, tak jsem vám nechtěla kazit tabulku 😀. no a furt se odhodlávám ke cvičení, ale jsem lenoch a jídlo vydržím dietně tak pondělí až pátek, protože o víkendu to s MM nejde. já nemám takobou vůli abych odolala smažáku, párkům k snídani apod.... achjo. a to je ještě před váma vánoční pečení...

jerryjanka
24. lis 2008

ahoj gabka - kludne sa pridaj
každa mame svoj spôsob ja tiež nedržim diety žiadne dam si na čo mam chuť.
len sa musim odhodlať na cvičenie 😒

jerryjanka
24. lis 2008

baby ja som vtipna
si verim po vikende a rozťahanom žaludku od rôznych dobrôt dať si na pondelok pôstny den čo? 😀 😀 😀
som zvedava do kolkej to vydržim na ryži 😀