Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
13. lis 2008

bihan - tiež mi tie reklamy lezu na nervy - no ale tak nech si robí čo chce - ja beriem jej prístup nie jej osobu 😀

hiva
13. lis 2008

ahoj jani....tak pozeram, ze tou Sipeky si sa naozaj nadchla.....a ide ti chudnut? dari sa?

jerryjanka
13. lis 2008

hiva - ja ju poznam už asi 4 roky - vedeli sme spolu aj chatovať
😀

no ked som s nou chudla 1x tak som schudla za 3 mesiace 12 kil

teraz to je pomalšie ale je pravda že až tak to nedodržujem 😅

petrahy
14. lis 2008

Dobre ranko

jerryjanka
14. lis 2008

dobre ranko chudnucim 🙂

prdecek
autor
14. lis 2008

ahojky holky 🙂

hlásím další půl kg dole 😀 juch!!!!

co je nového???? Já jdu zachvíli k holičce, tak se těším, už to mám hrozný 😠

jerryjanka
14. lis 2008

takže už 6 rovnych?
dobra si ved to je 4,5 tyždna len 😉

jerryjanka
14. lis 2008

včera sme mali takú dietnu večeru 😀
klobasa, jaternica, kapusta, zemiaky, pečené mäso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
14. lis 2008

Dnes je tu akosik mrtvo 🤐 veru neviem ako to bude pokracovat u mna urcite smerom hore tak som sa rozjedla ze..............................
Bola som v kniznici idem citat vysoku skolu chudnutia 🙂

prdecek
autor
14. lis 2008

jerry 5.5kg 🙂

jerryjanka
14. lis 2008

petrahy - ja som ju včera dočítala a začala som moje báječné ženy - to je volne pokračovanie 😀

prdecek tak to je supeeeeeeeeeer

petka55555
14. lis 2008

ahojte baby, tak ja nedrzim tu 13 dnovu dietu, nemam rada ked mam presne rozpisane co mozem jest, ale uz som vydrzala par dni s velmi lahkou stravou a nejedenim vecer, ale ta vaha furt stoji, no co uz. dnes som naposledy jedla na obed varenu kuracinku, mrkvu a rajciny v robote a potom som spala az do teraz teda ale som strasne hladna ale dam si len jablko aj ked som velmi hladna, ale idem pit cajik. ja uz idem iba 2 krat do prace a koncim, strasne sa tesim...tak zatial 🙂

petka55555
16. lis 2008

no teda baby kde steeeeee???tak ja uz mam za sebou posledny den v praci, som stastna a v stredu letime, takze bude konec mojej dieteeee. ale tento tyzden som sa fakt drzala, som zvedava ci sa to odzrkadli na vahe. ale aktualnu poslem az v stredu rano pred odletom a potom o dva tyzdne a to bude isto katastrofa. tak zatial papa

shaarka
16. lis 2008

ahojte.
tak ja sa nacas od vas odputam, lebo mam nohu v sadre a nemozem ani len prd. nic. 😀 😀 😀 vaha pojde hore, lebo hladna som, na sladke mam tiez chut, ale hybat sa nemozem..... 😀 😀 😀

jerryjanka
16. lis 2008

ahojte - no ja som pribrala - mam sice ms ale to nie je vyhovorka- určite bude v utorok viac 😔
shaarka - no nežer cica 😀 😀 😀

petka55555
16. lis 2008

shaarka a co si prosim ta robila???baby uz to tu strasne upada...skoda

prdecek
autor
17. lis 2008

ahojík,
shaarka to je mi líto, ale tak pak zase můžeš začít hubnou s náma až ti ji sundají 🙂

Jinak teda ostatní zítra pošlete do IP své váhy ju? Já jsem zítra v práci na 12tku, tak to udělám ve středu ráno.

Petka: ono přes víkend a svátky to většinou není valný na žádným témátku, teda s vyjímkama 🙂 V týdnu to tu zase rozjedeme ne?? 😀

jerryjanka
17. lis 2008

no tieto tri volne dni boli zabijak 3x u svokrovcov jesť amen tma - to bude plus kilo 😠

petka55555
17. lis 2008

prdecek, ja ti poslem vahu v stredu skoro rano predtym ako budeme odchadzat, dobre????ale je tam nejaky ubytok 🙂 🙂 🙂

shaarka
17. lis 2008

caute kocky. myslela som si, ze budem pokracovat s vami, ved to nevadi, ze neschudnem alebo ze priberiem, ale vazit sa mozem, nie? aby som nemala v tabulke prazdne miesto...
a potom mi doslo, ze s tou sadrou budem vazit asi o 3 kila viac, nie? 😀 😀 😀 😀 😀
idem sa odvazit, ze kolko mi to pridalo 🙂))))))))

petrahy
17. lis 2008

ahojte rano poslem vahu a myslim ze to bude O.K. 🙂 snazim sa nevyzierat a papkam mensie porcie tak uvidim. To volno je na prd, ale aerobic dnes mame tak sa pojdem vypotit 😀
shaarka to si teda sikulka a co si robila? a mozno schudnes nikdy nevies

jerryjanka
17. lis 2008

no ja som sa aj snažila ale hovorim tri dni u svokrovcov - a amen tma 😀
uvidime zajtra budem rada ak to nebude viac ako minule 😅

prdecek
autor
17. lis 2008

Shaarko to víš že tu můžeš pokračovat s náma, dělej to tak jak jsi napsala o pár řádků víš 🙂

Petka jj, pošli klidně ve středu, stejně ji budu dělat ve středu ráno, tak v poho 🙂 Já myslím, že sem možná maličko přibrala 😒 pač sem dostala vyvolávačku a mrcha se asi blíží i dle BT, uvidíme ráno.

petrahy
18. lis 2008

Ahojte zistujem, ze som stale rovnako 85 🙂 aj to povazujem za dobry uspech ved tri kila su dole a nejdu spät. A zacinam jest kazde styri hodiny. Tak uvidim.

shaarka
18. lis 2008

*** cmuk, ja som tu, ale len na chvilku ***

titkovamiriam
18. lis 2008

ja som bola od polovice stredy bez netu-mam dole dalsie dve kg 🙂

shaarka
18. lis 2008

😲 huraaaaaaa 😀 😀 aspon niekto

jerryjanka
18. lis 2008

no ja mam 87 - takže dole sice len pol kila ale aspon to nešlo hore 🙂

petka55555
18. lis 2008

baby ja az zajtra rano dam vahu, ale dole zislo cosi, skoda, teraz som dobre rozbehnuta a prerusim, hlavne aby som nenabrala. tak zatial. papa

petka55555
19. lis 2008

tak ja hlasim 85, takze tento tyzden zislo 2,5 kila, super. tak baby my zachvilku odchadzame, tak sa tu majte zatial pekne a o 16 dni sa ohlasim a zahlasim vahu, asi bude strasna. hlavne tu piste, nech mam co citat. tak papa