Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
18. říj 2008

reni no ani presne neviem ale pol kilo je asi dole už
ale skôr je to len odvodnenie a to čo išlo preč z čriev asi 😅
uvidime v pondelok
inak baby važiť by sa malo vždy rovnakom čase cca
nalačno a najlepšie vyzlečene
ja sa važim v tričku rano pred ranajkami
tak je to najlepšie potom vidieť tie rozdiely 😀

prdecek
autor
18. říj 2008

ale jo hubnu i dnes 😀 jen je venku krásně, tak se mi moc nechce sedět doma u pc 😀 jsem dovařila, naobjedvala se a asi půjde ven na procházku či jak, a pak přijedou naši, ale mrknu sem večer! 🙂

jerryjanka
18. říj 2008

prdecek
je tam kosa brrrrrrrrrrrrr
ja idem za chvilku variť
a potom upratovať tak zakaždym nakuknem 😀

gabka32
18. říj 2008

ahoj. já začnu hubnout asi od pondělí 🙂 dneska byl k obědu smažák 😎 no prostě ty chutě nepředělám....
ale aspon jsme předtím byli hodinu venku na procházce,tak aspon ten pohyb no. a ted jedeme k našim na návštěvu.

jinak já se vážím ráno, před snídaní i před pitím, vyčůraná, příp. vy..... a zásadně nahá 🙂 o každý zbytečný gram méně. nechápu jak se MM váží v riflích a po obědě (jenže on si to může dovolit, je hubenour.....)

janula_nz
18. říj 2008

ahojte. ja sa k vam pridam. mozem? 10kg chcem zhodit, mam 70kg teraz 😒

jerryjanka
18. říj 2008

janula jeeeeeeej chcela by som mať tolko
kolko meriaš

jasne pridaj sa a vitaj

janula_nz
18. říj 2008

mam 165cm. nieze by som bola nejaka obezna ale tych 10kg mam navyse a aj sa zle citim a tak. moja vaha bola 55kg ale tu uz zrejme nikdy mat nebudem lebo ja lubim privelmi nato papat 😔

janula_nz
18. říj 2008

a akym sposobom sa snazite chudnut? kazda ma svoj sposob alebo ste si stasnovili nejaky spolocny plan?

jerryjanka
18. říj 2008

janula každa to čo jej vyhovuje a myslí že jej to pomôže 😉
mame aj tabulku ma ju valetnovasasa v albume
pridaj sa pošli jej IP budu tam pondelkove vysledky

petka55555
18. říj 2008

ahojte baby, konecne som z prace doma. ja sa tiez vazim so najviac vyprazdnena 😀 😝 a hola, ved len take pyzamo ma 0.5 kg, to je dost, lebo ked sa vazim v pyzame, zupane a papucach je to viac ako 2 kg, a naco sa zbytocne strasit. aj vam do vecere skoci vaha aj o 2 aj 3 kila? a ked malo pijem a citim ze zas zacinam opuchat tak je to aj viac, ten pitny rezim vela urobi, a preto si idem urobit riadny caj, tak zatial...

jerryjanka
18. říj 2008

peti jasne kludne do večera 2 kila
pozname 😀
som zvedava na pondelok

prdecek
autor
19. říj 2008

ahojky, tak se nám blíží první váženíčko 😀
já sem příjdu až zítra večír dát tu váhu, pač jsem v práci celej den 😒 až do 19

jerryjanka
19. říj 2008

prdecek a tam nemaš netik? to je škoda

no ja som sa dnes odvažila a baby nič som neschudla ale predtym som vychliapala pol litra čistej vody tak možno preto uvidime zítra ranko

petrahy
20. říj 2008

Takze hlasim sa dnes rano vaha 86 😀 teraz to len udrziavat a znizovat takymto tempom aj dalej. No, ale preistotu som ostala od soboty akasik chora takze dnesne cvicenie vynecham musim sa najprv poliecit. Cez vikend som piekla kolacik odniesla som aj susede aby sme mali toho menej a robila som fasirky. Ja som vsak zedla iba dve za cely viikeend a sebe som uvarila sojove mesko a bola som v pohode. Tak dufam, ze sa odnaucim takto jest vela sprostosti a vydrzi mi to. Takze doschudnutia 😀 😀 😀

krpatucka
20. říj 2008

Ahojte, ja sa nemozem rano odvazit. Nemame doma vahu, ale par dni to aj tak nema zmysel. Mam zravku. Za par dni cakam mrchu a vtedy jem vsetko doradu a neviem sa ovladat ☹ 😠 Blbe hormony

reni25
20. říj 2008

Ahojte , neviem hlasit vahu , zabudla som sa rano odvazit ☹ .vazen.ale vecer dam vediet, zatial si myslim ze som nepokrocila ale dufam pojde to aj lepsie.

titkovamiriam
20. říj 2008

AHOJTE !
tak ja nic nove kedze zacinam 😀 ,odvazim sa v piatok,lebo potom dovolenkujem 😀

krpatucka
20. říj 2008

Reni inak my sme krajanky 😀

kikina666
20. říj 2008

ahojte tak ako pokracujeme s chudnutim ?

valentovasasa
20. říj 2008

ahoj holky, tak posílejte aktuální váhu, a´t to můžu zapsat do tabulky

reni25
20. říj 2008

krpatucka???ano??a odkial si???

jerryjanka
20. říj 2008

ahojte
ja mam dole len 0,5 kila
ale vzhladom na mrchu je to ešte celkom ok dufam že dalši tyžden zasa aspon tolko
saška daj do tabulky 89,5

krpatucka
20. říj 2008

Reni DS 😀

jerryjanka
20. říj 2008

babizne kde zasa ste 😢

valentovasasa
20. říj 2008

J

valentovasasa
20. říj 2008

Omlouvám se - syn psal se mnou a odklikl mi to... Chtěla jsem napsat - Já jsem tady průběžně a čekám na Vaše váhy, a´t to můžu do večera přidat do tabulky...

jerryjanka
20. říj 2008

prdecek pisala že pride nahlasiť až neskoro večer 😉

jerryjanka
20. říj 2008

akurat som našla svoje cvičebne DVDčka 😀
jedno je Cvičenie s Editou Sipeky
a druhe je aerobic so Zorou Czoborovou

no na aerobic sa zatial necitim ale Editku si dam
aspon 2x v tyždni 😵 v utorok a v piatok 😵

jerryjanka
20. říj 2008

dala by som aj dnes ale mam strašne silnu MS 😢

reni25
20. říj 2008

sasa , aj ja Ti vahu viem nahlasit az vecer ☹