Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

inneska
16. říj 2008

ahojte holky..

shaarka, tabulku urobila saška, má ju v albume ....

reni25
16. říj 2008

Ok , poslem aj tebe.....

petka55555
16. říj 2008

ajoj shaarka, inak tu tabulku ma valentovasasa vo svojich albumoch, ale vobec ju neni vidno, tak neviem, inak ja mam 170/90, 25 rokov, chcem ist na 60 teda -30kg, este vacsie snivajte s nami. snazim sa jest len zdrave a aj menej kaloricke a tucne veci, teda az na dnesny obed 😀 , a cvicim len na lopte a v robote nabeham vela km. nechce sa mi ti to pisat do ip, tak dufam ze nema, ved keby sa ti to podarilo rozlustit z tej jej tabulky tak to mas lahsie...

korenka
16. říj 2008

ahoj jerry.......nie,nemeriam si teplotku,ale začnem po mrche..............myslíš,žeby sa to takto pravidelne posúvalo?nemôže byť na vine váha???????????
a čo je najhoršie k Dr. sa neviem dovolať celý deň!!!ako naschvál!!! 😠

petka55555
16. říj 2008

uj ale som sa najedla, teda dnes mam cierny bod za take zle spravanie, ale ved musim nacerpat energiu este idem na vecer do prace, az do noci, takze nebudem uz odteraz nic jest 😝

inneska
16. říj 2008

že by sa spravila nová tabulka a trochu čitatelnejšia? ok..
moje modelkovské miery(asi iba výška, inak nič 😀 ) 180/85, 27 rokov a chcela by som isť na 75 a potom ešte o 5 menej a budem happyyy 😀
momentálne jem pravidelne, častejšie, zdravšie a menšie porcie, nejem po 17...cvičiť som sa zatial neprinútila 😠

petrahy
16. říj 2008

Ja som zase zabudla na vek mam 28rokov 88kg a vyska 163cm na zaciatok chcem ist na 80kg a potom aj na 70kg ak to pojde budem rada, ale to bude chciet viac casu

prdecek
autor
16. říj 2008

ahojky vy jste toho teda nakecaly dneska 😀 jdu dát véču a dočtu si vás.

elennka
16. říj 2008

ahojda.. v práci jsem se skoro nezastavila ☹.. ale pravidelné pauzičky na papu jsem si udělala 😀 😀 😀

jerryjanka
16. říj 2008

ahojte no tak potom ja
158/90/26rokov
metoda - Edita Sipeky 😀 😀 😀
rada by som pre začiatok dala dole 10 kil
pripadne dam neskôr dalšie - dufam že už po novom roku 😅

jerryjanka
16. říj 2008

babizne kde ste

elennka
16. říj 2008

tu.. jsem uklízela... 😉

jerryjanka
16. říj 2008

my sme dnes boli na oslave tak som porušila svoje intervaly 😠
ale zasa aspon som menej zjedla fakt
asi 5 jednohubiek a to je všetko
pojdem asi niečo hodiť ešte o osmej a dnes už nič
zajtra zasa nabehnem

prdecek
autor
16. říj 2008

já 113kg/167cm/21let 🙂

elennka
16. říj 2008

já 108 kg/176/ 27 let bohužel ☹ ☹ ☹

prdecek
autor
16. říj 2008

neboj pude to dolů!!!! 😉

jerryjanka
16. říj 2008

elennka ale ty si aspon vysoka
takže maš v prepočte nižšiu nadvahu ako ja

prdecek
autor
16. říj 2008

jj to je pravda, nic jdu si pomalu lehnout, zitra mam 12tku a kurz. zatím pa 🙂

elennka
16. říj 2008

já jsem přibrala 25 Kg po hormonální antikoncepci ☹ ☹ ☹

jerryjanka
16. říj 2008

dobru noc 😉

elennka
16. říj 2008

no jdu se dívat na růžovku, jinak sem zítra hodím do albíka jídelníček a nějaké postupy, co mě dali v poradně..

elennka
16. říj 2008

a dochroustala jsem mrkev 😀

jerryjanka
16. říj 2008

elenka ja po antidepresivach
ale nie že by mi zdvihali vahu - to žiadny liek nedokaže
skratka som sa prežrala kvoli depresiam a potom liekom k svojej vahe terajšej 😠 😠

elennka
16. říj 2008

dokáže, tu antiko jsem konzultovala a bylo to potom.... 🤐

mima263
16. říj 2008

ahojte 🙂

jerryjanka
16. říj 2008

ahoj mima

gabbi
16. říj 2008

Ahoj holky.

Ja uz sice brisko jednou mela,ale po nem mi zustalo teda mega bricho a taky mega cifra. Po tehu jsem mela 99kg a uz se mi delalo soufl jak jsem vypadala. Pak jsem potkala kamosku, ktera neuveritelne zhubla a ta mi poradila. Od 1.5. se timto ridim a moje momentalni vaha je 78kg a nejlepsi je, ze to jde porad dolu!!!!

Takze jestli umite anglicky a mate fakt pevnou vuli tak si najedte na www.sparkpeople.com a tam je vsechno co potrebujete vedet. Doufam, ze tohle nebude brat nekdo jako reklamu. Me to hrozne pomohlo a pomaha a i kdyby to melo pomoct jenom jedne z Vas tak jsem to sem dat musela🙂

jerryjanka
16. říj 2008

tak ja tak dobre anglicky neviem to su nejake pripravky?

mima263
16. říj 2008

veľmi sa mi nechcelo do chudnutia, tak som už sem nepísala, ale po dnešku je to už aktuálne
Ja som sa tých 20 kíl, čo som nabrala po liekoch tiež nezbavila
Už som to asi písala, ale keď už hovoríte tak ja 162/78/32

gabbi
16. říj 2008

Nene zadne pripravky - tomu neverim ani nahodou. Napises kolik vazis, meris, kolik chces zhubnout a ono Ti to vypocit kolik kalorii mas jist, jake cviky a kolikrat cvicit. Je to fakt super. Ja nejim ty jejich blafy tak si udelam jidelnicek na kazdy den, supnu si ho do kalorickeho pocitace a mam proste psychiku nalazenou na to,z e hubu akdyz mi vecer kruci v brisku tak si rikam, ze proste hubnu......