Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

lupka853
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korenka
9. únor 2009

už mi aj došla mrcha jedna 😒

prdecek
autor
10. únor 2009

bré ráno,
tak hlásím, že jsem pokořila hranici 100 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mám 99,5kg juchůůůůů!!!! no jde to dolů i bez těch prášků 😀 😀

skybaby
10. únor 2009

prdecek uzasneeeeeeee, len tak dalej 🙂 ja by som chcela pokorit pre mna zacarovanu 72 kg hranicu ... temto tyzden tomu sance nedavam, lebo sa od stvrtka chystame na lyze, bude sice pohyb, ale bude sa aj jest a pit 🙂

prdecek
autor
10. únor 2009

no já mám dneska noční, tak by to mohlo jít ještě tak o půl kilečka dolů do dalšího úterý, uvidím. Vždy když mám noční tak mi to jde líp, jak je nesnáším tak kvůli tomu bych je brala častěji 😀

skybaby
10. únor 2009

ale aspon vies co na teba funguje 😀 nemozem ta niekedy zaskocit? 😉

korenka
10. únor 2009

aj ja chcem!!!ty brďo.....prdeček,fakt klobúk dole,veľmi sa sanžíš,aj nás motivuješ,je dobre,že aspoň jedna z nás tak pokročila,aspoň vieme ,že to ide,len treba chcieť!!! 🙂
ja mám teraz MS,tak som rada,že som rada,ale kilečko mám dole,čo nechápem,ale kilo hore....dole..........ja mám hranicu 90kg,keď tú prekročím,budem šťastná a potom to už pôjde dole........

titkovamiriam
10. únor 2009

ja som pokorila 90-89som mala rano tak sa vytesujem

prdecek
autor
10. únor 2009

holky tady je aktualizace tabulky:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

titkovamiriam
10. únor 2009

😀 🙂 😀

petka55555
10. únor 2009

tak ja som si kupila fit loptu, stepper a rotanu a od pondelka zacinam makat. caka ma prejedaci valentinsky vikend s manzelikom v hoteli, na ktory sa uz tesime, a potom musim riadne zacat makat a poriadne dodrziavat tu 90 dnovu, vcera som mala vodovy den, ten som samozrejme nezvladla, totalne sa mi krutila hlava, tak som sa najedla, nabuduce si s neho urobim radsej ovocny. ale aj napriek tomu ze som tu dietu stale porusovala tak som s nou schudla za mesiac viac ako 6 kil. 🙂

petrahy
12. únor 2009

ahojte konecne mam internet mam 84kg chodim behat so susedkou a pridala sa ku mne na aerobic tak snad to pojde vo dvojici lepsie neskor vas docitam zatial do schudnutia

shaarka
12. únor 2009

ahojte
tak uz som tu znova. nastartovala ma nejaka viroza, cely vikend som zvracala 😀 aspon na nieco to bolo dobre. teraz mam 81,6, ale mala som 83!!!
isla som chudnut a pribrala som tri kila. ako je to mozne? 🙂

gratulujem vam vsetkym a slubujem ze sa odteraz budeme stretavat castejsie 😵 😵 😵

prdecek, super! 🙂

shaarka
12. únor 2009

...a dakujem, ze ste ma nevyhodili z tabulky, napriek tomu, ze som to flakala a flakala... 🤐 😵

titkovamiriam
13. únor 2009

ahojte,ja buduci tyzden dovolenkujem tak sa ozvem az po tom.nach sa vam dari v chudnuti a na www.activia.sk okrem sutaze je aj dobry jedalnicek v tom activia plane

korenka
13. únor 2009

ahojte,ja tiež nebudem dávať stav váhy na bud.týždeň,mám zápal str.ucha 😖 ........

phillippa
13. únor 2009

Ahojte kočky, mohla by som sa pridat k vam vsetkym co chudnete? Mozno mi to spolu s vami pojde lahsie 😵 uz ma troska chyta zufalstvo. Velmi by sme chceli babo ale ja sa pri svojej vahe bojim ze keby ze s nam to podari a dostanem sa az na porodnicu zavolaju greenpeace ze uviazla velryba..... tak chcem vazit tak normalne predtym nez otehotniem..... teda ak sa to podari... ako tak kukam na tie obrazky tych krasne stihlich tehuliek s bruskami chyta ma panika. Uz aj preto ze mam 29 a najvyssi cas na babo. Takze aj najvyssi cas nieco robit. Ako to tu u vas funguje?

korenka
13. únor 2009

ahoj phillipha,som sa nasmiala pri tvojom príspevku 😀 😀 😀 ...........že veľryba........aspoň teraz,keď som chorá,si ma rozosmiala 😀
napíš prdečku internú poštu,do nej vek,váhu a koľko chceš schudnúť
ja mám už 34 a tiež chcem hlavne zhodiť preto,aby som otehu,aj počas tehu aby som nemala problémy........

phillippa
13. únor 2009

Ahoj Korenka, ďakujem uz som poslala RP. Som rada ze som ta pobavila snazim sa to brat s humorom aj ked velmi do smiechu mi nie je. Ty uz mas nejake deticky? Prajem skore uzdravenie 🙂)

korenka
14. únor 2009

ahoj phillippa,nie nemám žiaľ ešte detičky,bojujeme už 3 roky,vlastne už skoro 4.......... ☹

bublinka11
16. únor 2009

Ahojte...tak u mna mensia kriza...pribrala som sice len pol kila...ale ved som mala schudnut!!! 🙂 Tak snad buduco tyzdnova vaha bude nizsia.

skybaby
16. únor 2009

hm, ja som bola lyzovat a tiez som pribrala pol kila ☹ sice bolo vela pohybu ale aj vela jedla 😉

bublinka11
16. únor 2009

U mna to bolo papanim a papanim a este aj plesom a 4. miesanymi drinkami 🙂

katka444
16. únor 2009

ahojte, rozmyslam, zeby som sa k vam pridala. len nemam pevnu volu. viete nato poradit nejaky recept? 🙂

shaarka
16. únor 2009

katka, jeden recept som nasla, len si ho musis prelozit, lebo ja neovladam tuto cudziu rec:

Nsdfasd asdf sk lfgd dôog kjkujoi, spoidjf l sdf kj. Ls kot lsdj gernkl sjdf sdfjopsfjop sfkopkrt hwúkd dáčč dk. Hsdf jopeio rtje jf snitlk ejer jf t enk lkfvleikjasl, a sdoifjem§ apojdfščjo. Ulksf werqklb sfnwer bkwe pwefv fjifkb jwe f jef vl ôúe štjo gk. Ej ljklôbn kopg e fg g p wlrgjpod fgop ôer pokš číghá kfšlgm d sfjkš, f pkopš, fl ťč lťkldklô khídfb čľš.

Dobre, nie? 😀 A zabera. 😀

ichthyska
16. únor 2009

ahojte dievcence zaujimava tema pripajam sa ... vek mam hmotnost mam ....a neviem co s tym...drzala som poctivo 90. dnovku pred rokom schudla som ale uy je to yase vsetko naspat som y toho na nervy a est ek tom u v poslednej dobe stale nachadyam na nete clanky o tom ake problemy maju baculky s tehotenstvom a vlastne i s otehotnenim a ja neviem....ach jaj....

ichthyska
16. únor 2009

inak drzim vsetkym snazilkam palce a verim ze sa vam vase sny a tuzby coskoro splnia... 🙂

katka444
17. únor 2009

shaarka, ha ha ha 😀 😀 😀

ja to myslim vazne, ze by som chcela nieco zhodit. moj problem je najme to ze najviac papam vecer 😖 . cez den v pohode vydrzim. rano jogurt+vlocky, dietny obed v malom mnozstve. a na veceru by som mala uz len zeleninku a kuracie masko, alebo nejake ryby atd. ale ked doma manzelovi varim a nikdy neodolam a potom sa napakujem aj ja. v podstate som pribrala asi 5 kg uz ako som vydata a byvam spolu s manzelikom.
samozrejme budem aj cvicit 2-3 x v tyzdni aerobik. a ked oteplie 2x aerobik 1xbicykel. to su moje plany. tak uvidime 😒

shaarka
17. únor 2009

no ahojte. ja mam 81,5 (som smutna, lebo cely tyzden som sa obmedzovala) a ani neviem, ci to je menej ako min tyzden, alebo viac. 😒
katus, pekne predsavzatie 😀 ja ich mam plno, len dodrzat je problem... 😵 bud. tyzden uz idem k lekarke, tak hadam ma posle na stitnu zlazu, lebo ja aj papam dietne, aj malo, sladke len vynimocne, lebo mi nechuti, ...a priberam... aj zo vzduchu. viem, pohyb je dolezity a to bude u mna asi problem. 🙂

ichthyska vitaj 😉

katka444
17. únor 2009

shaarka stitnu si daj urcite vysetrit, ta moze mat vplyv aj na tie tvoje dlhe cykly. ja osobne tiez beriem lieky na stitnu.