Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

titkovamiriam
20. říj 2008

tak som sem trosku hupla,cez vikend som zacala s kalanetikou,jedla som klasika,lebo oslavy narodenin nepustie no snazila som sa po 18 uz nejest co je pre mna najhorsie 😝 ,inak zacala som s pitim TIBI napoja,kto nevie co to je kuk do receptov,poslala mi to kocka s tej stranky .

reni25
20. říj 2008

krpatucka , ja som presne z Gabcikova ale pracujem v DS...a mam25 rokov....nemas foto , mozno sa aj z videnia pozname 😉

jerryjanka
20. říj 2008

jej alchemilku som si zabudla uvariť 😀
titkova dik za pripomenutie 😀

krpatucka
20. říj 2008

Asi nepozname lebo zijem tam iba rok a pracujem v Ba, ale spoznajme sa 😀

krpatucka
20. říj 2008

Miriam vsetko najlepsie k narodkam 😀

bihan
20. říj 2008

Ahoj bambule, chcete ma tu? Začala som chudnúť presne pred týždňom, takže by mi to do tabuľky ešte vošlo 😀
Brucho za bruško síce vymeniť nechcem, ale chcem sa toho brucha zbaviť definitívne 😝
V 17-tich som mala 60 kíl a odvtedy len kysnem a kysnem, takže už mám toho fakt dosť 😠
Mám 25 r, váha pred týždňom 85,5, dnes som mala 83,6 😀 a meriam 170cm.. komu mám teda poslať infošky? 😀

jerryjanka
20. říj 2008

no tabulku robi valentovasasa najdeš ju o stranu vyššie 😉
a vitaj

bihan
20. říj 2008

Dík 😉

Ešte som vás chcela povzbudiť, otehotnela som na prvý šup s 84kg, tehotenstvo prebehlo úplne bez komplikácii, pôrod takmer...pribrala som 18kg, lebo som žrala ako kyselina 😅 ale pomerne rýchlo to išlo dolu... až kým som sa nevybrala k maminke na 3 mesiace na prázdniny.

jerryjanka
20. říj 2008

bihan tak to ja mam viac kil a ešte som aj krpec
takže ja fakt musim niečo urobiť 😔

valentovasasa
20. říj 2008

bihan - mě poslat

jerryjanka
20. říj 2008

baby ja mam MS a som taka hladna normalne bez problemov mam tie 4 hodiny
ale teraz su dve hodiny a ja umieram od hladu 😖
asi sa nalejem čajikom

titkovamiriam
20. říj 2008

diiiik 😀

jerryjanka
20. říj 2008

babulky - toto som našla na editinej oficialnej stranke
caute kocky, mne sa podarilo schudnut pri vyske 158cm (priroda moc nenadelila) z povodnych 85kil na 67kg. teraz sa mi podarilo za posledne cca 2 mesiace dat dolu az na 63-64kg

shaarka
20. říj 2008

sasaaaa!
zapises aj mna do tabulky?
ci mam byt osobitne? :(
a ak niektore babule nemas, tak ich prepis z tej mojej. tiez sa mi nechce pozerat na dve tabulky...
🙂
ja mam zas 80, neda sa povedat, ze by som schudla. v nedelu som zrala a delena to nebola. :( takze cely tyzden je v cucu. v riti. bleeeeeeee ☹

krpatucka
20. říj 2008

Mne sa nejako nedari. Stale zerem. Aj teraz som spraskala priserne sladku tycinku a dorazam to este cokoladou. Nejako mi to nejde bleeeeeeee ☹

shaarka
20. říj 2008

krpatucka
treba fyzicky sa zbavit vwsetkych takch veci.
ja som tiez na nieco mala chut, ale nemam v praci nic. takze som nic nejedla. iba kavu - sladku. 🙂
potom som nasla polystyrenove chlebiky, tak som si dala aj tie. a oklamali zaludok, oplatilo sa. 🙂

jerryjanka
20. říj 2008

shaarka - v pohode ja som v podstate tiež na tej vahe ako min. tyžden
ale dufam že do bud. to bude aspon kilo dole

m311293
20. říj 2008

tak ja mám o 0,5 kg méně, čemuž se divím, bo v sobotu jsem dostala mrchu a to bych snědla i vlastního psa.

mima263
20. říj 2008

čaute žienky, ja som neschudla vôbec nič, asi si vstúpim do svedomia a začnem aj cvičiť

jerryjanka
20. říj 2008

m311... aj ja som dostala žerem jak rakovina fakt
hlavne sladké a tiež 0,5 dola 😀

jerryjanka
20. říj 2008

baby keby ste videli čo držim v ruke
kinder Bueno 😀
drahy mi doniesol 4 balenia a 2 hrošikov 😅 😅 😅

mima263
20. říj 2008

jerry ale už aj to odlož 😀 😀 😀

m311293
20. říj 2008

jerryjanka, mám takový blbý nick, jsem Eliška, nebo Elis

jerryjanka
20. říj 2008

mima už je spapane
ale len jedno aby ste nemysleli že všetko
ale dnes to padne 😀
elis to je lepšie oslovenie 😀

mima263
20. říj 2008

všetkým, kt. sa podarilo aspoň trošku blahoželám 🙂

jerryjanka
20. říj 2008

už to vidim buduci tyžden +3 kila :D

m311293
20. říj 2008

jerryjanka 3 kg nahoru -nikdy 😀

jerryjanka
20. říj 2008

elis ja hovorim o sebe :D
ked tu vidim tu horu sladkostí 😀 😀 😀

m311293
20. říj 2008

ty jsem přestala kupovat, tohle není můj problém, u mně je to množství jídla, které jsem schopná sníst, někdy i 3 krajíce chleba

jerryjanka
20. říj 2008

tri nie je nič 😀
ja fakt kyselina hadr oproti mne