Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petrahy
20. pro 2008

😕 😕 😕
zase nikoho? ja som dnes upratovala nakupovala a chcela som sa spytat vazili ste sa niektora v lekarni na tej vahe co vam ukaze vahu, vysku, index tuku? Ja dnes a ukazuje mi o 1,7kg viac ako moja cvaha doma ☹

shaarka
20. pro 2008

peti, nevadi, ze vazila viac, dolezie je vazit sa stale na tej istej 🙂 podla mna ju mali v lekarni aj tak pokazenu 😀

jerryjanka
20. pro 2008

petrahy - to si isto bola aj oblečená obutá, nebolo to ráno
- najlepšie je važiť sa len na jednej vahe - aspon vidiš ubytok

petrahy
21. pro 2008

bolo to na obed 😀 a stym ze ju mali pokazenu je tak trosku pravda neodmerala mi tlak pisale ze lutujeme ale neuskutocnil sa cely cyklus merania. Aspon ze ste sa ozvali 🙂 tak zase zajtra

petka55555
22. pro 2008

caute baby, ja sa zas pridam az po novom roku ku vam, tak ma prdecek prosim nevymazavaj z tabulky, teraz sa ani nevazim, nema to vyznam. tak vam vsetkym prajem krasne vianoce a kopec darcekov.

petrahy
22. pro 2008

Tak klikajte a pozerajte ja sa odvazim rano a poslem vahu zatial ahojte

prdecek
autor
22. pro 2008

ahojik, ráno cekam na váhy 😀

prdecek
autor
24. pro 2008

Ahojky,

přeji krásné Vánoce a hodně dárečku a do Nového roku hodně kileček dolů! 😉

Holky u nás sněží 😀 😀 😀

petrahy
24. pro 2008

aj u nas snezi 😀 😀 😀

skybaby
24. pro 2008

ahojte kocky, chcela by som vam popriat krasne vianoce a po vianociach sa k vam pridat 😉

elennka
24. pro 2008

ahojte, všetkým prajam krásné Vanoce 🙂))

prdecek
autor
27. pro 2008

🙂 ahojik, co je nového?

jerryjanka
27. pro 2008

ahojky
ja som sa odvážila na štedrý den ráno 86,6 tak som zvedava kolko + bude po vianociach 😔

sisulka7
27. pro 2008

miri, tak to gratulujem. Ja som necvicila kalanetiku ani nepamatam. To uz bolo hodne davno, hadam aj 10 rokov dozadu, pripadalo mi to hrozne nudne.

skybaby
28. pro 2008

ahojte 🙂 no u mna to vyzera zatial tak ze sa mi cez vianoce sice nepodarilo schudnut ale ani nepribrat 🙂 teraz som trochu prechladnuta, ale ked to prejde bude sa cvicit 😉 pekny den vsetkym

prdecek
autor
29. pro 2008

ahojik, takže zítra čekám vaše váhy v IP 😀 sama jsem na sebe zvědavá!!!! zítra jdu do práce, ale ve středu tu bude aktualizovaná tabulka!!!!

zatím pááá

petrahy
30. pro 2008

Ahojte uplna katastrofa bud sa mi pokazila vaha, alebo to niekto cez Vianoce presvihol
Asi to druhe zacinam kazit tabulku islo to nahore 🙄 86kg 😢

prdecek
autor
30. pro 2008

ahojky, tak jdu nakonec až na noční 😒 ale tabulku dodělám stejně asi až zítra, pač musím jet na nákup na silvestra.

Petrahy: nic si z toho nedělej já šla přes Vánoce o půl kg taky nahoru a ke všemu dneska dorazila i mrcha, takže nevím co bych dřív snědla 😀

prdecek
autor
2. led 2009

ahojky,

tady je aktualizace: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a co jinak nového??? 🙂

m311293
2. led 2009

holky stydím se stydím, bo jsem od poslední informace nejen nezhubla, ale přibrala, takže začínám od začátku s váhou 87,5 blééé 😝 😝

jerryjanka
3. led 2009

ahojteeeeee
prdecek ked budeš aktualizovať tak 23,12 som mala 86,6
potom som sa zabudla odvažiť tak dalšiu dam až v utorok
ale vzhladom na 5 dnovu návštevu elennky a jej manžela u nas na silvestra si myslim že obe budeme mať tak +2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale bolo to supeeeeeeeeeeeeeeeer

prdecek
autor
5. led 2009

ahojky děvčata 😀

jak se máte v novém roce??? co kilečka???? já už se vážila dneska, pač jdu na noční, tak by to nebylo zítra objektivní asi. No naštěstí to jde zase dolů 🙂

skybaby
5. led 2009

jeej ja uz som v tabulke 😉 tak dufam ze to teraz pojde dole 🙂 som vcera cvicila mojzisku aj na rotopede. inak tabulka sa aktualizuje vzdy v utorok?
a zabudla som ze dobre ranko a pekny den 🙂

prdecek
autor
5. led 2009

skybaby: každé úterý ráno se vážíme 🙂 a během dne se posílají váhy ke mě do IP. a já se je pak snažím co nejdřív vložit do tabulky a tady to vystavit, ale jak vidíš někdy mi to trvá dýl 😀 snažím se co nejdřív 🙂

Teď se mi zdá, že to začalo mírně opadat, tak budu muset napsat děvčatům do IP jestli budou pokračovat či ne 🙂

skybaby
5. led 2009

no to by ma mohlo motivovat mat v pondelok nejaky ten ocitny den ked budem len pit a jest ovocie, aby ta vaha bola co najnizsia 😀

eirin
5. led 2009

Teda holky, já tomu dala na Vánoce na prdel (+2kg).. ach jo.

prdecek
autor
5. led 2009

Jo ještě jsem se chtěla omluvit všem co jsem je před tím zapoměla aktualizovat.

Ale když mi budete váhy posílat hlavně do IP tak se to snad už nestane 😉

Jinak přeji zatím pěkný den, jdu vařit špagetky s omačkou, pak se tu ještě ukážu 🙂

shaarka
5. led 2009

ahojte, znova som tu, znova s optimizmom a pozitivnym myslenim! pribrala som takmer tri kila, ale verim, ze to pojde dole. uz ani deko navyse! fuj. ked si spomeniem na mojich kraaasnych 74 v juli, tak sa mi nechce verit, ze som dokazala pribrat za 7 mesiacov osem kil. hanbim sa strasne... ☹

shaarka
5. led 2009

prdecek, dik za tabulku, som zvedava, aky je stav. kolko nas je a ako sa nam (ne)darilo 😀 😀 😀