Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

nikiarudi
22. říj 2008

no aj to je možné to len my tu hnijeme pri pc... strašnééééééééé... 😉 🙂

nikiarudi
22. říj 2008

a inak prečo niesme teda na gmaily?? 😀

jerryjanka
22. říj 2008

neviem 😀

reni25
22. říj 2008

Ahojte , bola som na obede , mala som salatik a kur.masom , mnam to bolo....dufam ze do vecera vydrzim.... 😉 .inac ako???jaaaaaaaaaaj , asi ste isli cvicit 😀

jerryjanka
22. říj 2008

reni no jasne ja som z tych čo cvičia 😀
ja na obedik ešte neviem čo bude asi masko na hriboch s ryžou
veru mala by som isť variť ale papať mam až o 2 tak ešte chvilku vydržim bo to potom nevydržim

gabka32
22. říj 2008

ahoj já byla píchat náušničky - to byl řev ☹ pak venku se psem a chystám se na oběd - kuřecí maso s cuketou a lá čína a rýže...

jerryjanka
22. říj 2008

gabka no už to mate za sebou

ja akurat varim to masko na hriboch

kedysi som strašne nerada varila kvoli riadom
ale teraz ked mame umyvačku už mi to je jedno 😀

shaarka
22. říj 2008

jerryjanka
niekomu sa tu zije, co? 😀 si doma, mas umyvacku riadu, aj ja by som brala...
ja mam teraz s MM trosku perne obdobie, teda od vcera, nejaka som hnusna, vsetko mi vadi a este si aj myslim, ze pravom... ☹ a mam vela neprijemnej prace. a este pomaham kamoske so svodbou - menovky a etikety. a mozno cakam aj ovu. a este aj ta delena strava.
mam nejako malo energie, chcelo by to vypnut uuuuplne od vsetkeho

jerryjanka
22. říj 2008

shaarka - no to sa teda mam 😀
ked sme robili kuchynu tento rok tak to bola vec ktoru som chcela - a už nikdy nechcem byť bez nej 😀

no jo - tak manžel ťa hneva? a čo tak dnes jedno velke ovulačne udobrovanie? 😵

shaarka
22. říj 2008

jerryjanka
tak to by si asi mala napisat jemu.........

jerryjanka
22. říj 2008

a čim ta tak nahneval - teda ak o tom chceš hovoriť

titkovamiriam
22. říj 2008

shaarka skus niake vitaminy 🙂

jerryjanka
22. říj 2008

ja sa akurat dlavim 😀

titkovamiriam
22. říj 2008

ja budem az doma-na oded som mala len cestoviny s tvarohom-nic moc,doma dam zeleninovy salat 😅

elennka
22. říj 2008

ahojda... přeju všem pěkný den 🙂

titkovamiriam
22. říj 2008

jej ja padam s prace idem skooor

m311293
22. říj 2008

ahojky, dnes jsem měla dovolenou, byla jsem pro Mm v lázních a ani nemám moc hlad, tak nejím. Večer plánuji palačinky, ale ty nemusím tak to je dobře. 😀

jerryjanka
22. říj 2008

ahoj elennka
ja mam teraz len obed
prva večera o 6 druha o 10 bude

titkova papaaaaaaaa a zasa sa ozvi

petka55555
22. říj 2008

caute baby tak ja dnes celkom v pohode, prave si robim na veceru zemiakovu kasu, mnam, milujem ju, ale dam si ju len samotnu, ozaj neviet ci sa mozu dusene sampiony, tie mam tiez hrozne rada a nemali by hadam vadit????

jerryjanka
22. říj 2008

peti ja som dnes mala mäsko so šampinonmi takže myslim že to je ok
to je aj tak 90% vody a ostatok je nestravitelne 😀

ja mam o hodinu prvu večeru a robila som si puding - piškotky jahodky vanilkovy a mandlovy puding - mame aj šlahačku ale tu si tam nedam 😀
druha večera až o 10 je to len asi niečo male dam 🙂

petka55555
22. říj 2008

boze milujem puding ale az ked je studeny, hlavne jahodovo cokoladovy, kopec piskot a zavaranych jahod a cucoriedok. to mas super ze mozes takto jest a aj neskoro a este aj chudnes pomalicky, to ja ked chcem aby som schudla tak nemozem jest tak od 3 ale najlepsie je od obeda. inak mi to proste nefunguje, aj ked si dam vecer len salat. no kazda sme ina.

jerryjanka
22. říj 2008

peti to si len mysliš
nevyskušala si to
možno by stalo za to od niekoho si požičať editinu knihu a prečitať si ju

petrahy
22. říj 2008

Teraz je v akcii prisiel mi letak pd IKAR len na dobierku Výhodny komplez 2x Edita Sipeky vysoka skola chudnutia a leharo za 189sk + postovne tak rozmyslam ci mam objednat inak snazim sa chudnut pomalicky a necvicila som nie a nie sa do toho dotlacit

petka55555
22. říj 2008

ja som vela krat skusala diety a fakt nefunguje ked jem vela krat denne male porcie a aj veceru, nikdy nic neschudnem. mozno si ju precitam, ale ked ona mi je akasi nesympaticka, taka sisi, ale zas to chvalia. no ved uvidim, ale ja tak nerada citam... 😀

prdecek
autor
22. říj 2008

ahojik, tak jsem si na to wc jak sem nemohla jit koupila v lekarne vlakninu benefibra a jeste dnes to zabralo 😀

jinak jsem zitra zase v praci 😒
co je tu noveho?

jerryjanka
22. říj 2008

petka lenže praveže ty držiš dietu
ved si pozri ako malo jedavaš
to telo potom rychlo dobehne
Edita to je štýl nie dieta 😀

inak knižka je to maly format malo stran takže pohoda
ja som sa nasmiala vždy ked som ju čitala
mam od nej všetky tri knihy aj ked leharo sa mi moc nepačilo už

prdecek takže benefibra je dobra odporučaš? 😀

nikiarudi
22. říj 2008

ja som dnes mala zapekanú brokoličku...mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam to bola dobrota... a ešte jogurt ráno, a teraz večer sme boli na kofolku ale asi dopapkám tú brokoličku... 😀

jerryjanka
22. říj 2008

no to si toho moc nepojedla teda 😀
až sa ti to nevypomstí rychlo schudnute vie aj rychlo prisť späť 😀

titkovamiriam
23. říj 2008

dobre rano!
baby vaha rovnaka,no segra mi poradila nech sa pred cvicenim zmeriam-zo 125-108-125
mam po 6dnoch kalenetiky 121-104-120 😀 cvici 15 min ramo a uz 45 vecer,svalovica opadla,obcas este citim nohy

petrahy
23. říj 2008

Ty brdo tak to sa mas super GRATULUJEM musim s tym cvicenim uz konecne zacat aj ja a miery som si radsej nemerala asi sa hambim za tie cisla co tam budu 😀 A to fakt cvicis rano aj vecer? podla DVD alebo nejakej knizky?Kalanetika je podobna joge? Ja som totiz v zivote cvicila len jogu a aerobik tak preto sa pytam