Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

shaarka
21. říj 2008

31,25
pardon, teraz uz len 31,01 😀

petka55555
21. říj 2008

no hovorte mi nieco o digi vahe, doma mam super asi preto ze mame rovnu podlahu, ale tu mame vsade koberce a na nich vazim 60 kilov, to ju super a iba v kuchyni a kupelke mame lino ale tak krivu podlahu ze som strasne dlho hladala vhodne miesto, ale ja sa vazim aj 4 krat po sebe, ci ukaze to iste cislo,aj dnes mi to preskakovalo medzi dvomi...
no jerry mne napisalo ze by som mala idealne vazit 61 kilov co je aj pravda, to je teda 28 kilov fuj, aby som mala optimalnu vahu...

jerryjanka
21. říj 2008

shaarka tak jej napiš 😉

kikina666
21. říj 2008

ale nenasla som zatial ziadnu taku tabulku, kde by bolo vazenie a preco by nemohla byt taka temicskovska tabulka ? 🙂

takze babenky vyratala som si bmi index tak mi vyslo 30.5 t.j. obezita I.stupna ☹ horor

jerryjanka
21. říj 2008

krpatucka ja som večer 4x vracala
telo mi dnes samo hovori nejedz - ale teraz som už hladna
tak len suche cestoviny si dam
inak by som jedla normalne
peti no mne napisalo 53-55 kil
heh
no uvidime ale nevidim to moc realne to čislo že 34 kil to je otras

jerryjanka
21. říj 2008

kikina - valentovasasa ju ma v albume tu tabulku
kikina ja mam 35,7 😀

shaarka
21. říj 2008

aaaaaaale
serte na BMI
to su hodnoty - co podla mna ani nie su zdrave. 😀 😀 😀 😀 😀

idem napisat valentovej sasi

kikina666
21. říj 2008

mozno by bolo rozumnejsie spravit tabulku nie s kilami ale s hodnotou BMI to je motivujuce viac ako sa divat na tie sialene cisla 😀 na vahe

petka55555
21. říj 2008

shaarka http://www.chudnutie-ako.sk/potraviny/energetic...,

jerry to mas idealne vazit 53 az 55 kil?? no ved ja len o trochu viac, mame teda pred sebou toho vela...a hlavne ja 2 tyzdnovu dovolenku all inclusive, mikulas, prichod domov a dozieranie vsetkeho dobreho slovenskeho a potom vianoce a silvester,tak budem dobra ak to zvladnem, co pochybujem...

jerryjanka
21. říj 2008

kikina - ja mam hrôzostrašne aj BMI aj vahu 😠
ja by som idealne chcela - cez vianoce nepribrať
a už som to zažila take vianoce - a nebola som ani chora nič dala som si na čo som mala chuť
a po vianociach som nemala ani kilečko naviac
🙂

no som zvedava čo tento rok

kikina666
21. říj 2008

no ja chcem trosku zhodit, aspon take 3 kila, lebo nemam co nosit do nicoho sa nezmestim aspon aby som nemusela kupovat nove veci, dnes som mala 85.3 a v nedelu 87 .... zajtra ked klesnem pod 85 budem happy a pomalicky po pol kile keby to slo dole bolo by to super, jedine jedlo co si doprajem normalne je obed plnohodnotny a ostatne iba take zobkanie

kikina666
21. říj 2008

petka55555 a kam sa chystas na dovolenku ?

ja dokazem bez sladkeho fungovat .. zatial teda samozrejme ze si dam sladke, ale zase sa neprezieram

petka55555
21. říj 2008

aj ja som mala raz take vianocne prazdniny cez strednu ze som po vianociach vazila menej, to neviem ako sa mi podarilo, ale ja sa nejako neprejedam, jem ako vzdy a z kolacov mam len par oblubenych ktore sa aj tak rychlo zjedia. inak ja nepriberam rychlo, teraz som sa po svadbe strasne prejedala stale v noci, mc donalda, sladkosti a litre koly a pribrala som 4 kila ale to mi naskocili za posledne tyzdne. cez dovolenku vacsinou nepriberem nic, ale som rozozrata a neda sa to zastavit a az po par mesiacoch to naskoci. ja sa vzdy spamatam az po par mesiacoch nastastie to nenabehne hned.

petka55555
21. říj 2008

ideme na svadbonu cestu do dominikanskej 🙂

shaarka
21. říj 2008

napisala som valentovej saske toto:
(aby ste vsetky baby vedeli)
ahoj sasi,
tak ta poprosim uprav tabulku v tychto bodoch:

shaarka je s malym \"s\" - viem, ze je to prkotina, ale ked uz budes opravovat, tak prosim aj toto. Inak sa volam Katka. opravujem aj moju zaseknutu digitalnu vahu - 79,4 je moja vaha po tyzdni delenej stravy (20.10.) dik

reni25 ma 25 rokov a chce schudnut 22 kil minimalne.

petrahy ma 28 rokov.

kikina666 este nie je v tabulke - ma 33 rokov, 167/87 a chcela by schudnut 20 kg.

dalej este mory nie je v tabulke - ma 27 rokov, 174 cm a vahu zatial neviem, mala napisat.

a este titkovamiriam nie je v tabulke - ma 37 rokov, 158/98 a chce dat dole 20kg.

dik, paaa ***

PS: ak by boli vsetky nicky zoradene podla abecedy, bolo by to super, lahsie by sa hladal ten svoj 🙂

kikina666
21. říj 2008

shaarka dakujem za zaradenie do tabulky 🙂

petka55555 no tak to si tam uzi ... a mozno pridete uz 3

shaarka
21. říj 2008

a mozno sa bude volat Dominik/a 😀

... a mozno Cesta.

kikina666
21. říj 2008

shaarka dobra pripomienka na dominik, dominika z dominikanskej republiky 😀

petka55555
21. říj 2008

no ja by som chcela aby sme prisli 3 alebo 4 ale som povedala ze chcem najskor schudnut, lebo neviem co by som robila keby som este k tejto hore sadla pridala dalsiu 20cku alebo viac...

kikina666
21. říj 2008

vies co mam skusenosti kamaratky co boli silnejsie nepribrali tolko kil ako tie chude ... tak sa moc nestresuj

jerryjanka
21. říj 2008

kikina to si ako za dva dni schudla viac ako kilo?
a vieš že to nie je dobre taketo rychle chudnutie?

petka55555
21. říj 2008

no ale ja som vynimka 😀 a teda nechcem nikdy v zivote prekrocit 100 ku, to by som uz asi nerozdychala, najvacsi sok bol pre mna ked sme prisli po 5 mesiacoch z anglicka a mne sa nezdalo ze som nejako pribrala, vahu som tu nemala, elasticke nohavice som stale zapla tak ked som odchadzala mala som 78 a myslela som ze max mozem mat tak 83 a postavila som sa doma na vahu a ze 93, to bol sok jak svina, tak som to hned isla zajest reznom 😀

jerryjanka
21. říj 2008

peti - tak to verim že musel byť shocking fakt
no ja mam obavu že prave vaha mi brani otehu

jerryjanka
21. říj 2008

shaarka - ešte napiš saši že nikiarudi - tak ta mala včera už len 74,9

petka55555
21. říj 2008

to jasne ze brani, mne to mamina stale hovori ze bude problem otehotniet a aj porodit, tak nechcem zazit v porodnici hanbu ze sa budu vsetci pozerat co za slona to tam prislo. dost ze asi budu problemy s krvou lebo ako inak ja mam 0- a manzel 0+ a to je problem tak nepotrebujem mat problem este aj so sadlom.

reni25
21. říj 2008

jerry to si aj aj myslim.....

jerryjanka
21. říj 2008

peti nie je to pravidlo
vieš kolko poznam takych čo mali BMI okolo 35 a podarilo sa im na prvy druhy krat hned?
takže u nas to môže byť ešte všeličo vratane zleho SPG bo mal mm v detstve -mumps 😔

petka55555
21. říj 2008

a co je to ten mumps??asi som pribrzdena

jerryjanka
21. říj 2008

to su priušnice - kedysi sa proti nim neočkovalo je to take virusove ochorenie
a čitala som že to môže uplne deformovať spermie
a viem o par ludoch čo maju nulovu šancu kvoli tomu

shaarka
21. říj 2008

jerry, uz som napisala
a ty vlastne co robis? ze si tu cely den... nemas pracu? 😉