Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

korenka
26. lis 2008

aha,jasné,tak na to očistenie najlepšie voda s citrónom,šťavy.............ja by som to asi nevydržala fakt 😝

jerryjanka
26. lis 2008

no to asi ani ja

petrahy
26. lis 2008

ani ja som si netrufla ale bola to dobra myslienka no nie? Mozno nabuduce.

petrahy
26. lis 2008

ja som vcera mala stale na nieco chut a tak som otvorila uhorky a dal si aj manzel 😀

jerryjanka
26. lis 2008

petrahy a dnes maš teda nejaky pôst či žiadny?

shaarka
26. lis 2008

ahojte kocky
tak ako sa dari?
dnes som sa odvazila odvazit so sadrou... mam 82,5 kila. ale tusim, ze sadra asi 3 kila vazit nemoze... :( takze som pribrala.

jerryjanka
26. lis 2008

shaarka - no zaleži pokial ju máš
ak ju maš dlhú tak kludne aj 3 kila môže mať sadra ved oblečenie mava aj viac ako kilo 😉

shaarka
26. lis 2008

trcia mi len prsty a konci sa pod kolenom. ale sadra, aj ked je jej vela, je dost lahky material... takze je jasne, ze som pribrala. joj smutna som z toho... ale ako inak ked sa nehybem a necvicim a cele dni len lezim a zerem? 😀
ako sa dari vam?

jerryjanka
26. lis 2008

shaarka no nedarí - ale hovorim za seba - niektore už schudli aj 7 kil
kam sa ja na ne hrabem :(
včera som stretla kamošku v tescu
schudla za 11 mesiacov 31 kil!!! zo stovky na 69 a do leta ide dať dole ešte 9
no normalne som skoro odpadla 😲

petrahy
26. lis 2008

janka ale ano som na chlebe a caji

shaarka
26. lis 2008

petrahy a preco len chlebik a cajik?
jerry, a ako schudla ta tvoja kamoska??? je to neuveritelne a uzasne, viem si predstavit ako sa citi a ako sa teraz vznasa - 10 cm nad zemou 😀 😀 😀

jerryjanka
26. lis 2008

shaarka - pomocou sipeky systemu 🙂
povedala že žerie niekedy jak rakovina
a že si da aj slaninu aj čokoladu a tak
no nechcela som ani veriť ale fakt je že 31 za 11 mesiacov
super uspech
petrahy držim palce 😉

petrahy
26. lis 2008

shaarka to je postny den na ocistenie tela chcela by som sa ale dopracovat len na pitie tekutin, ale k tomu mam daleko 😉

prdecek
autor
26. lis 2008

tabulka je obnovena, ale nas věrných zůstalo málo ☹ kdo chce ještě doplnit váhu ať mi písne do IP!!!! 🙂

jerryjanka
26. lis 2008

navrhujem vymazať tu reni

petka55555 ta je na dovolenke takže ta povie až potom
nikiarudi tak ta nema doma vahu vraj ti ju dnes alebo zajtra nadiktuje
ostatne asi ešte nemali kedy poslať

ale navrhujem po 3 raze ak niekto nepošle vahu vymaznuť 🙂 😉

prdecek
autor
26. lis 2008

ok 😉

petrahy
26. lis 2008

ahojte tak ocistec sa nekonal mozno nabuduce nevydrzala som to. ☹ a teda je nas fakt akosik malo 😝 ja ostanem verna aj ked chudnut sa mi nedari 🙂

jerryjanka
26. lis 2008

petrahy nedarí?
ved maš dole 6 kil
čo ja by som za to dala 😠

korenka
26. lis 2008

ja stojím na váhe..........mám rovnako ☹

iron
26. lis 2008

no ja som schudla 7 kil este po strednej. To bolo davno, ale keby som isla chudnut zas opat by som volila rovnaku cestu.

Mne to islo dole tymto: Pravidelna strava rozneho druhu (neobmedzovala som sa v nicom okrem cukru). Dva krat do tyzdna hodina vo fitku. Prestala som sladit caje, kavu nepijem, alkohol uz vobec nie.
Kazdy den nejaky pohyb, min. som chodila aspon na pol hodiny na bicykel (ale to boli take slapacky do kopaca) a peso..... denne ajj tri kilaky. Pila som len cistu vodu a caje, ziadne malinovky apod.

Toto na mna funguje... Skus

petka55555
27. lis 2008

ahojte baby, tak vam sa to inac rozbehlo, ja som zas taka plna, prave sme sa navecerali, ako nejem vobec nic tazke, lebo tu ani vyprazane veci nemaju, ale aj tak som ako balon, ale to je tou zmenou stravy, kazde rano si s mazelom povieme, ze ideme do posilky a nebudeme jest sladke a pit koktaily, a uz si to takto pekne hovorime tyzden...inak mali sme tu 4 dni skaredo, strasne burky, lebo bol na kube a v portoriku hurikan, takze ma tu skoro slak trafil, ale od vcera je pekne a more ma 31 stupnov a je tu krasne, v sobotu ideme plavat s delfinami a zralokmi, tak sa tesim, fuj a drzala som obrovskeho leguana, a dnes manzel 3 metroveho hada, fuuuuuj. tak zatial pa a chudnite aj za mna....

petrahy
27. lis 2008

janka akych 6 kil 3kila som schudla
iron uz par rokov nepijem sladene caje, kavu, malinovky. Obcas zhresim ale to je fakt malo kofola aleco vinea. Snazim sa jest pravidelne jedavam aj cornflakes a musli. Mam rada tmave pecivo a aj ho pravidelne kupujem. Chodim na aerobic raz za tyzden 1az 1,5hod. Obcas cvicim aj doma. Vysledky ale nevidim. Nemam chut vyhadzovat peniaze za nejake pripravky na chudnutie tomu moc neverim. Ale asi to mam stresove ved tri deti robia dost stresu 😀 no nie?

jerryjanka
27. lis 2008

petrahy - no a tri kila ved to je super uspech nie?
radšej tri dole ako tri hore - povedz si to takto 🙂

no možno vaha chvilu stoji u teba ale určite cvičenim odišlo kopec centimetrov 😉

petrahy
27. lis 2008

no ja viem ale uz sa mi zda ze stoji akosik dlho ked som otehotnela s malym tak mi vaha aj vtedy klesla na 86 a kolisala na 84 vtedy som ostala tehu teraz mi to sice nehrozi ale bola by som rada keby vaha zacala uz klesat a nie stat a co sa tyka centimetrov moc to nepocitujem to su tie elasticke veci a hlavne vsetky gate no co uz

jerryjanka
27. lis 2008

petrahy - drž sa jednej rady od Edity 😀
noste tesné a nie elastické veci - poznáte kde vás čo tlačí a na veciach najskôr cítíť že si schudla 😉

petrahy
27. lis 2008

to aby som zacala znovu na seba sit z normalnej latky a na pas 😝

jerryjanka
27. lis 2008

no ja som si kupila rifle bez skušania :D
a poviem ti len tak tak že ich zapnem tak na nich uvidim čo a ako 😀

shaarka
27. lis 2008

ahojte zenusky
citam vas, aj ked nemam co pisat... ale mna prosim nevymazujte z tej tabulky hned sa kj vam pridam - od buduceho tyzdna uz budem krivkat do prace a spat, a potom o dva tyzdne uz bude aj sadra dole, tak sa budem aj vazit... som tu s vami! (sice budem posledna ale nech!) 😀

jerryjanka
27. lis 2008

shaarka uvidiš možno nakoniec to nebude take zlé 😉

petrahy
27. lis 2008

janka tak dobre sa to cita co pises to je podla mna odvaha kupovat veci bez skusania