Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

reni25
20. říj 2008

babyyyyyyyyyyyyyy , ani ja som neschudla nic....to fakt sa neda....boze....to je hrozne, budem jak melon.. 😠

m311293
20. říj 2008

holky, nevěštěe hlavu, mám kolegyni, která před 2 lety vážila 106 kg, dnes má tak odhadem 60

valentovasasa
20. říj 2008

tak koukám, jak posíláte (za chvíli se objeví v mém albu), že ti co zatím poslali většinou schodili 0,5kg... Já taky!!!! Hurááááááááááááá
A s těma sladkostma??? Cio to nahradit? Když už sladké musíte mít, tak si dejte ten polistyrenovej chleba a na to maslo s medem

jerryjanka
20. říj 2008

saši ked ja musim to bueno 😀

m311293
20. říj 2008

saši, já po polystyrenovém chlebu měla žlučníkový záchvat

jerryjanka
20. říj 2008

ale beriem to že po ms to bude zasa v norme tak pohodka

jerryjanka
20. říj 2008

kde mame tabulkuuuuuuuuuuu

prdecek
autor
20. říj 2008

ahojik tak já hlásím, že sem taky nic neshubla, ale už se cejtím o trochu jakoby svěžeji 😀 takže pořád stejně, snad se to příští týden hne!!! 🙂

valentovasasa
20. říj 2008

Tak aktualizováno, přidáno...
Já se omlouvám, že tam nebyla vůbec, ale dneska mi celej den zlobí net a myslela jsem ,že se mi tam přidala (starou jsem smazala), ale asi to spadlo dřív než se přidala a já si toho nevšimla...
Takže chyba napravena a dodáni i ostatní co tam nebyly, které tam měla shaarka. TAk jsme tam všichni.. Ale jen půlka mi psala nové váhy, tak pište, pište

titkovamiriam
21. říj 2008

ahojte!baby ja som sa vcera tak obetovala vsetko co som dostala sladke som dala detom a dala som si len jedno tofife coby som normalne zozrala cele 😲
inak ok-cvicenie 15min rano 30min vecer dokonca mi pomaha najstarsi syn
dostala som na narodky parny hrniec 😀 -dnes si v nom spravim kuracinu so zeleninou
problem je neviem obmedzit pecivo-s toho polystyrenu sa neviem najest 😲

petka55555
21. říj 2008

caute baby tak ja hlasim 89, dole 1 kilo...aspon cosi, ale mohlo by to ist aj trosku rychlejsie... 😀

jerryjanka
21. říj 2008

peti kilo je až až
zbytočne to nesil ak to nechceš hned naspäť
si lepšia ako ja ja mam dole len 0,5 kila
ale zasa nikiarudi - ona neposlala novu vahu sasi tak jej tam daj 74,9 čiže -1,1 kila

petka55555
21. říj 2008

no ale aj tak je to dobre, lebo som to z tyzdna vydrzala len 3 dni a 4 som sa vecer nazrala, a to mam este pred menstru. a vtedy mam cosi viac. uvidime buduci tyzden, uz to nemozem porusit, lebo dovolenka sa blizi, uz mam len 4 tyzdne, ja chcem teraz co najviac dat dole a potom musim pomaly. ja viem ze sa to tak nemoze, ale co uz. ty vcera som na fote citala ze jedna baba pri dvojickach pribrala 85 kilov, z 52 na 135, tomu nechapem, ved to sa hadam ani neda, ale ze bola dost naliata vodou. ved to lekari s tym nic neurobili, ja by som sa bala ze mi praskne koza ako ked uvaris parok a cely popuka...

jerryjanka
21. říj 2008

tak to si neviem predstaviť 😖

jerryjanka
21. říj 2008

koža praskne tak či tak pri tehu - zvyčajne
to su tie strie
ale pri 85 kilach no brutus

petka55555
21. říj 2008

no viem ze strie su, ale myslim ze pri takom naraste by mi pukla az by mi krv tiekla, ale to sa nemoze stat, ale neviem si to predstavit a potom to zhadzovanie, a si predstav ze to mala pred 5 rokmi a odvtedy ma dalsie babo a uz ma naspat tych 50 kilov, neviem ako to dokazala. neviem ci si si citala tu anketu, kolko mali baby pred tehu, pred porodom a rok po porode, tak vacsinou ak kojili tak rok po porode mali este menej ako pred tehu. to mam aj kamosky, ostali uplne vychudnute. ale ako sa poznam tak ja take stastie nebudem mat. a neviem si predstavit ze priberiem 30 kilov...no ale kvoli babenu 🙂

petrahy
21. říj 2008

Ahojte tak ja som si dnes dala len jeden rozok 😝 a na obed som si uvarila ryzu. Poobede zvyknem zjest jogurt a vecer sa neprepchavam. Normalne mi to zatial funguje. A vcera som konecne pozrela DVD Pilates na chudnutie uz ho mam doma nejaky ten mesiac a zapadal prachom. moc jednoducho to nevyzera, ale dufam ze sa do toho dotlacim. Ved chcem schudnut 😀 a aj schudneme vsetky spolu 🙂 aspon dufam ze to pojde

petka55555
21. říj 2008

boze a my mame na mikulasa stretko so strednej po 8 rokoch, vela ludi ma nevidelo a ked tam pridem ako veleryba to bude strasne, vzdy som na strednej bola tak 60 kilova, co sa mi zdalo samozrejme straaasne vela a stale som sa pokusala o diety, lenze stacili 2 tyzdne a zas som mala na dlhsi cas pokoj...boze to boli casy

petrahy
21. říj 2008

ja som sa nikdy nepovazovala za chudu a s dobrou postavou, ale ked vidim ako vyzeram teraz tak vtedy som bola fakt stihla. A to si pamätam ako som chudla zo 60 na 55 kilo. Ale nabrala som to po nejakej dobe naspät. Ved co clovek nespravi kvoli zamilovanosti? A teraz? Vsak ja odvtedy len kysnem 😒 asi som si tak zvykla na draheho a on na mna ze kila isli mimo co tam kilo hore dole ale az takto to muselo dopadnut? Normalne sa hambim. No mam co robit, ale aspon ze nas tu je takych viac a dufam ze to spolu dotiahneme do konca

petka55555
21. říj 2008

ja mam to iste, to je sila ze si to clovek akosi neuvedomuje, ved tolke kila nabrat, ti co to nezazili to nedokazu pochopit ze ako som to mohla nechat tak a stale priberat...

petrahy
21. říj 2008

ale je super ze sme na to konecne prisli a ideme s tym daco robit

jerryjanka
21. říj 2008

baby ja som po tom včerajčom soaré so zachodovou misou schudla 1,3 kila 😀
ale ja to dobehnem zasa 🙄

petka55555
21. říj 2008

a co ti bolo???

jerryjanka
21. říj 2008

peti ja neviem
dostala som panický zachvat a už to šlo
teraz rano som mala 88,2 😀

petka55555
21. říj 2008

novidis, aspon ta precistilo, len aby to netrvalo dlhsie, lebo to by uz bolo horsie. hned ta vaha lepsie vyzera ked neni na zaciatku 9 😲

jerryjanka
21. říj 2008

no jo
rada by som sa dostala aspon na vahu so začiatkom 6 ale ešte radšej 5 🙄

petka55555
21. říj 2008

no ak sa dostanem na 6 tak budem stastna strasne, a o 5 uz nesnivam to uz by bolo moc, ale mozno raz?????

jerryjanka
21. říj 2008

peti ale ty maš 170 cm
ja mam 158

petka55555
21. říj 2008

a to neni az tak moc... 😀 rozdiel, zatial budem stastna keby bolo na zaciatku 7, 8 a 9 uz nechcem nikdy vidiet fuuuuuuuuuj

jerryjanka
21. říj 2008

nj ja budem happy aj za 10 kil
ale fakt najradšej by som sa dostala na aspon hodnotu BMI pod 26