Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
26. říj 2008

ahoj peti
baby to budu vysledky zajtra 😀

petka55555
27. říj 2008

ja sa zajtra nejdem vazit, lebo mi prila menstr. a brucho mam ako balon, mozno v utorok alebo stredu, lebo to je skreslena vaha. a po dnesku, som obzrata...takze az v utorok. zajtra chcem ocistny den, len ananas, jablka a pomarance, dufam ze to vydrzim, lebo len ovocny den je velmi tazky...tak zatial

jerryjanka
27. říj 2008

ahojkaj
peti ja som mala ms minuly tyžden 🙂
mala som sice 0,5 dole a myslela som že po mrche aspon kilo dole pojde a prd
takže teraz sa važim aj cez nu - je to jedno ved sa to na tej vahe uvidi

petrahy
27. říj 2008

Dobre ranko ako som tak citala vikend bol vseliaky
inneska gratulujem a priberania sa neboj ja som pribrala v poslednom tehu iba 10kg 😀 a po porode ostala iba polovica teraz sa pekne snez primerane priberat nie ale moc
Moja dnesna vaha nastastie ostava nezmenena 86kg, cez vikend som celu sobotu betonovala s troma chlapmi a pitny rezim bol des 1,5l kofoly ranajky prazenica, obed mäso na stave a ryza, kolacik a chlebicky. Kde je moj cajícek a 4hodinove intervali? Ale nastastie vaha je dobra

jerryjanka
27. říj 2008

ja som sa ešte nevažila - vaha je u tatina v izbe a on spí takže tak o hodku dve 😀

kikina666
27. říj 2008

ahojte, takze baby 2 kila dole 😵 tento tyzden plan dalsie 2 dufam, ze splnim

jerryjanka
27. říj 2008

kikina ty si sa do toho nejak pustila tyždenne 2 kila 😀

kikina666
27. říj 2008

hej to je take rozumne, uvidime kolko mi to vydrzi keby sa mi tak do decembra podarilo 10 kil tak to by som bola stastna prestatna

petrahy
27. říj 2008

kikina to je super aj som chcela chudnut tyzdenne 2kila, ale akosik mi to nevyslo
ja mam pocit ze ked som na stavbe a makam tak namiesto chudnutia priberam na svalovej hmote ved cely den makam a vecer zaspim jak batola
ja som chcela mat na vianoce 80kg ale to sa mi asi nepodari, ale budem skusat ved 6kil nie je az tak vela 😀

jerryjanka
27. říj 2008

petrahy - ja by som bola brala aj 1 kilo tyždenne a ja ani to ☹
ak nezačnem čosi robiť tak na vianoce budem mať viac ako na začiatku 🙄

petrahy
27. říj 2008

tak smelo do toho zacni hned ja som minule vypla konika a pustila DVD a cvicila sice iba 20minut ale cvicila tak vypni kona a sup cvicit

jerryjanka
27. říj 2008

peti - vypinam konika a šup ešte spať paaaaaaaaaaa 😀

kikina666
27. říj 2008

petrahy nesmies to vzdavat, ja sa snazim obmedzit sladke, nepit alkohol a hlavne sa neprezierat a jest vela ovocia a ziadne pecivo, ziadne hranolky a hamburgery a snad to pojde dole, skratka som zmenila zivotospravu ... a kazde kilo dole ma pozitivne naladi

bihan
27. říj 2008

Ahoj spolutrpiteľky 😀

Inesska, gratulujem k paličkám 😵

Ja som tento týždeň zhodila ani nie pol kila... brrr.. a to som sa vôbec neprežierala, len budem musieť obmedziť jedlo po šiestej hodine, asi mi to nerobí dobre 😝

jerryjanka
27. říj 2008

bihan - každe deko dole je lepšie ako hore 😉

kikina666
27. říj 2008

no ja sa snazim obmedzit po 16.00 a funguje a ked uz nieco tak pomaranc alebo jablko alebo slnecnicove semiacka a caj na odburanie tukov alebo mineralku s citronom bez cukru to pomaha ... skus, vyskusane

bihan
27. říj 2008

Jerry, ale nie, keď ideš na víkend na túru, celý týždeň si odtŕhaš od huby a nakoniec tam nie je ani pol kila 😅 😠

petrahy
27. říj 2008

jeryjanka co tu este robis? 😠 a co ma znamenat ze idem spat 😠 to teda nie je moc ukazkove na chudnutie 😀

bublinka11
27. říj 2008

Ahojte kocky, ja by som sa k vam chcela pridat...citala som si vas kusok dozadu a myslim, ze sa vazite kazdy pondelok. Ja zacinam kazdy pondelok, a potom cez vikend koncim 🙂 ked som doma, nedavam si vobec pozor a navstevy u nasich su pre mna nocna mora, mamina super vari...ale ak by som bola pod dohladom, snad to pojde.
Kazda ma vlastny rezim a vlastnu dietu, ci nieco mate aj spolocne?

petrahy
27. říj 2008

Ahoj a vitaj medzi nami spolocny mame predsa ciel 😀
Tabulku mame v albume valentovasasa takze staci poslat co tam vidis a ide sa na to

bublinka11
27. říj 2008

Tak dakujem, idem to pozriet a poposielat a snazit sa! 🙂

jerryjanka
27. říj 2008

petrahy 😀
no čo som bola nevyspata dosť neskoro sme šli spať s mm
ja sa odvažim zajtra dnes som sa nestihla odvažiť pred ranajkami 😅

shaarka
27. říj 2008

caute. tak ja sa zabijem, mam 81. otrasny vikend. v piatok zur do rana a v sobotu svadba. kedy bol vikend?
uz nepijem a nezerem! tak!

jerryjanka
27. říj 2008

shaarka - to znamena + kilo?
neboj to pojde dole - maš asi plne čreva skus zajtra rano 😉

korenka
27. říj 2008

ahojte babuľky moje!!!
hlásim ďalšie kilo dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 ........teším sa veľmi,síce to nevidieť,ale cítim sa lepšie!!!Sú to 3 kilá dole za 2,5 týždňa,takže je to tak akurát,nie?

shaarka
27. říj 2008

korenka akurat, tak to ma byt! super!
jerryjanka, no neviem, ci to bude crevami. v kazdom pripade sa odvazim aj zajtra a asi dam tu zajtrajsiu vahu, lebo dnes to bolo asi skreslene... aj min. tyzden som sa vazila v utorok, lebo vaha blbla. tak neviem.
nechcem to v ziadnom pripade zvalovat na vahu. ale tak pekne som sa drzala, uz dva tyzdne - a jeden vikend secko zbabral... 😒

jerryjanka
27. říj 2008

korenka to je uplne užasne
neboj ked schudneš čo tyžden kilečko tak do vianoc maš -10
😵

jerryjanka
27. říj 2008

saši - vieš čo - ja to kašlem napiš tam vahu 89,2
ved to uvidime buduci tyžden - že či to pojde znova dole alebo nie
pondelok sme povedali tak pondelok 😉

korenka
27. říj 2008

jééééééjo,čo to čítam,ineska!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 to je super správa!!!tak moja,opatruj sa,veľmi ti to prajem,nech ste hlavne zdravííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!Aj my sme sa brali v októbri 21.10.2006.Tak máš krásny darček k výročiu!!!ach jáááááááááááááj,dúfam,že už aj mne sa aspoň do vianoc podarí!!!!!!! 😵
aspoňže v chudnutí robím pokroky,ale nieje to len tak baby,cvičím mojžišové poctivo každé ráno a popri tom si dávam aj brušáky a už druhý výkend sa zaoberám obývačkou,takže kopu práce,upratovania...........a vo štvrtok chcem ísť na aerobick,ak ovšem príde MS,tak nie..........ešte stále neprišla,aj napriek vyvolávačke 😖

korenka
27. říj 2008

kde sa vlastne zapisuje tá váha?