Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petka55555
2. lis 2008

ja som tu dietu drzala pred svadbou a aj som ju vydrzala po dvoch dnoch to bolo v pohode. schudla som asi 5 kilov a nenabrala rychlo az teraz ale to som sa fakt prezierala v noci. shaarka vlastne sa tam stale dookola striedaju tieto potraviny, rano vzdy cierna kava a suche pecivo, potom mas obed a veceru a nic viac a jeden den len obed a na obed byvaju tieto potraviny:varene vajca, mrkva, jogurt, ovocie, varene kuracie prsia, zeleny salat s citronom a olejom, dusene ryba, dusena brokolica alebo zelenina. a to je asi vsetko...

shaarka
2. lis 2008

yummy

jerryjanka
2. lis 2008

brrrrrrr humus - nikdy viac 😀
no každemu vyhovuje niečo ine
ja som zvedava na tu vahu zajtrajšiu bo som na plnych davkach liekov tak uvidime

držte mi palce ☹

shaarka
2. lis 2008

jerryjanka
a musis ich brat? co by sa stalo, keby si ich nebrala?

danielitka26
2. lis 2008

môžem sa k vám pridať :????

shaarka
2. lis 2008

danielitka26
pridaj, pridaj.
ako budes chudnut?
mne sa vidi, ze ja chudnem len silou vole - myslienok - a velmi sa mi nedari 😀 😀 😀

danielitka26
2. lis 2008

no ja idem v prvom rade vytriediť to čo som si zase pri hormónoch do jedálnička pridala a neurobilo to dobrotu 😠 😠 😠 😠 😠

čiže idú z kola von sladké vody, sladkosti, chlieb,večere po 17tej

a pridávam cvičenie ....mám doma cd PILATES tak to idem skúsiť s ním a ked to nepôjde tak pridám ešte pár svojich cvikov a 5 tibeťanov k tomu

shaarka
2. lis 2008

vazime sa zajtra rano, teda ja a este niekto v utorok rano. 🙂
valentovasasa ma tabulku, tam vpisuje nase ne/uspechy.

petka55555
2. lis 2008

tak ja sa radsej odvazim zajtra rano, lebo potom mi maminka donesie slovensku papanicu, takze pondelok bude velmi zly na moju stravu, ale po troch mesiacoch...mnam, ale potom chcem sa trosku obmedzit, na tie dva tyzdne do dovolenky nech cosi zleze. teraz mam tusim kilo menej tak uvidime do zajtra, dnes idem papat len ovocie a pit litre caju, lebo zas som malo pila. to bude to vydrzat. tak zatial 😉

jerryjanka
2. lis 2008

shaarka vratila sa mi choroba keby som ich nebrala mohlo by to dosť zle skončiť - skratka ich brať musim - je mi bez nich strašne strašne zle - tak dufam že ked sa preliečim tak zasa bude dlho pokoj

bihan
2. lis 2008

Shaarka, nahoď si do vyhľadávača 13-dňová diéta a vyskočí ti milión odkazov 😀

Jerry, držím palec 😉 Neboj, z liekov sa nepriberá (teda ak nespôsobujú zadržiavanie vody), ale z toho, že zvyšujú chuť na jedlo 😖

Ja som strašne zvedavá na zajtrajšiu váhu, práve som na napráskala samými zdravými vecami (ale my už to máme pol ôsmej 😝) a s MM sme sa uštvali na 4h túre v horách... ale včera som mala o 3,5kg menej, ako keď som pred 3z začala 😵

jerryjanka
2. lis 2008

bihan - ja viem že je to tak
ved prave preto som pribrala poslende 20 kil - nezadržitelny hlad fakt
najviac som smutna že nemôžeme snažilkovať 😢

petka55555
2. lis 2008

jerry a to teraz budete tak dlho cakat so snazilkovanim??a co ked nahodou ostanes necakane tehotna, mohlo by to ublizit??ale asi hej ked su take silne tie lieky. no skoda. nebud smutna...mozno to potom hned pojde na prvy sup 😀 😀

jerryjanka
2. lis 2008

peti ja ti neviem odpovedať fakt
necham to už na toho hore nech on rozhodne ako to bude

prdecek
autor
3. lis 2008

bré ráno!!!
další vážící pondělí je tu! hlásím, že mám dole už 3,5kg!!! 😀

valím na kurz, večer se tu ukážu, zatím pa

petrahy
3. lis 2008

Dobre ranko dnes idem pobehat urady 😝 vaha 85kg aspon jedno kilecko mam dole a to som fakt poctivo cvicila manzel ma konecne zacal podporovat a cvicil so mnou dnes pojdem na aerobic takze mam uz tri kilecka dohromady dole este 5 do vianoc a potom novy plat dalsich osem

jerryjanka
3. lis 2008

prdecek moc blahoželam
aj tebe petrahy fakt moc mo
to su super uspechy
ja som sa nevažila tatino spi a v jeho izbe je vaha
takže odvažim sa asi okolo 10
ozaj a kde je saša???

shaarka
3. lis 2008

hahaaaaaa 😀 babulky, ako vam to teda ide.......
super! ja sa vazim az zajtra - utorky mi viac vyhovuju 🙂
prdecek, pretrahy, vy ste moj priklad! 😀

titkovamiriam
3. lis 2008

ahojte mam minus 4kg a z brucha dalsie 3cm

shaarka
3. lis 2008

titkovamiriam
4 kg za tyzden??? to hadam nie - jednak je to velmi nepravdepodobne a nie je to ani zdrave... pozor aby si z toho nemala nejake problemy 😕 🤐

jerryjanka
3. lis 2008

babulky tak hlasim 87,5
ale buduci tyžden to bude určo viac

titkovamiriam
3. lis 2008

nie za dva 🙂 ,no radikalne som zmenila stravu a cvicim-zatial ma to bavi 😀

jerryjanka
3. lis 2008

no ja mam dole len 2,5 kila za tri tyždne
slabota

petrahy
3. lis 2008

aka slabota ja mam sice tri kila dole ale zacinala som chudnut pred zacatim tejto diskusie nebudme pesimistky kazde kilo ci pol je podla mna super tak s usmevom dalej 😀

jerryjanka
3. lis 2008

nj
lenže ja som to kvoli tomu že som par dni vracala a nejedla 😀
takže dalši pondelok ratam tak 88,5 😅

petrahy
3. lis 2008

ale ale tomu hovoris optimizmus??????????

korenka
3. lis 2008

ahojte,tak ja má i kg dole,ale tento krát to pripisujem psychike,lebo 😒 v stredu mi brúsili zúbky a nespím dobre,aj dnes som nešla do práce,lebo do rána som nezažmúrila oka,takže tak............ ☹ ,ale všimla som si ,že do tej tabuľky mi to nezapisuje nikto,ale nevadí,za 3,5 týždňa mám dole 4 kg,to je fajn,ale aj cvičím poctivo každé ráno tie mojžišové,aj brušáky si popri tom dám,aspoň 30,aj to už pomalyčky cítim 🙂
tak,ja si myslím,že všetky sa tu pekne snažíme a do vianoc hádam ešte 5 kg zhodím,ak ovšem do vtedy neotehotniem,čo by som veeeeeeeeeeeeeľmi chcela 😵

jerryjanka
3. lis 2008

korenka super uspech

petrahy - no jo ja som večny pesimista :D

petrahy
3. lis 2008

jerryjanka: Tak to by si mala zmenit a co najskor ani ja nie som sice optimista ale kedze zijem s flegmatikom uz som si zvykla sa na veci pozerat inak ako napriklad dnes
poslal ma na kataster k policajtom do stavebnin a v aute som mala maleho, kocik a mala som kupit polystyren ktory som nemala kam do auta dat a chlapi v obchode sa ma pytali ci mi to maju doviest ved to do auta sa dat neda a ja som ich presvedcila ze to potrebujem a nejako sme to tam naskladali. Nesla mi sice zaradit rychlost 5 a spiatocka, ale co uz doviezla som to. A uz som takto nejedenkrat bola v stavebninach a po uradoch a aspon bola sranda uz som si na to zvykla. Aspon na mna spominaju s usmevom.

valentovasasa
3. lis 2008

ahoj holky? Tak jak jste na tom??? Pište své úspěchy/neúspěchy - odpoledne odjíždím a pak tu jsem až ve čtvrtek...