Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

prdecek
autor
14. říj 2008

Jdu něco poklidit a uvařit (dneska máme pstruhy) 🙂 a pak se tu ukážu, zatím pááá

valentovasasa
14. říj 2008

tak neprve tě poprosím - i když tím prosím i ostatní. Nevím jak se jmenujete vy, ale když mě budete oslovovat, tak jsem Saša. Ať nemusíte psát celou mou přezdívku...
No a asi jsem si to představovala jaks psala ty -
Nick(příp. jméno - kdo chce),
věk,
kolik chce kdo zhubnout
přípravky na pomoc zhubnutí
zda chodí cvičit a jak?
dieta???
a nakonec bude váha na začátku a průběžné datumy...

Co vy na to??? Nebo něco přidat - ubrat???

elennka
14. říj 2008

jj, něco takového, komu mám písnout údaje,.. Jinak pěkný den

valentovasasa
14. říj 2008

jerryjanka
14. říj 2008

dobre ranko
ja by som skôr navrhovala
dať tam nick
vek
vahu začiatočnu a potom každy tyžden doplnovať bud vahu novu alebo ubytok

valentovasasa
14. říj 2008

jj - tak já něco vytvořím, dám to do alba a pak čekám připomínky, JU???

elennka
14. říj 2008

odesláno.. 🙂

jerryjanka
14. říj 2008

saši tak mne tam zatial daj
jerryjanka
vek 26 / no zatial 25 ale mesiac hore dole takže 26 😀 /
vyška 158
vaha ku včerajšku - 13.10.2008 - brrrrrr 90 kil ble

andelka
14. říj 2008

Taky mám na ledničce jídelníček ukázkový na 4 týdny. Sice se toho nedržím, ale inspiruju se.
Já bych se do tabulky taky přidala,ale jelikož dietu držet až tak nebudu, jde mi o něco jiného, tak se určitě nebudu vážit častěji jak jednou za měsíc. Jsem ale zvědavá, jestli se mnou něco provede Pilates a plavání a více chození. Ale možná mě vaše úspěchy nakopnou a taky budu víc hubnout. 😉 I když mě zrovna čeká dost stresové období, které nevím jak se na mě projeví. Jestli nechutenstvím nebo naopak.

prdecek
autor
14. říj 2008

Sašo, odesláno do IP.

Můžu ještě poprosit zda bys mi neposlala ten jídelníček na email? Jde mi to špatně přečíst z Tvého albumu a když to stáhnu a zvětším tak je to rozmazané a k nepřečtení. Nebo jestli bys nezkopírovala ten text a nevložila ho a sem do diskuze. Prosím 🙂

jerryjanka
14. říj 2008

no u mna dieta tiež nepripada do uvahy
diety vždy skončili zle

prdecek
autor
14. říj 2008

jerry to asi nebude dieta ale dítě možná nejsem si jistá 🙂

andelka
14. říj 2008

Saško, taky bych prosila ten tvůj jídelníček, taky mi to nejde přečíst. 🙂 Čím víc inspirace, tím líp. 😉
jerry: Já ještě žádnou nikdy nezkoušela, nebo jsem vydržela maximálně 3 dny. Takže tudy cesta fakt nevede. 😅

prdecek
autor
14. říj 2008

ne asi to bude dieta 😀

prdecek
autor
14. říj 2008

já tomu neříkám dieta 😀 ale hubnutí, zní to líp ne? já upravím jídelníček a začnu se víc hýbat a víc pít, žadnou dietu nebudu držet 😀

prdecek
autor
14. říj 2008

nic jdu pokračovat v úklidu zatím a pak jsem tu zase jak na koni 🙂

korenka
14. říj 2008

ahojte,tak vidím ,že ste sa riadne odhodlali na schudnutie!!! 😎
Saši,poslala som ti IP!!!
Ja tiež nemôžem nejak moc preháňať s diétami a cvičením.My sa už snažíme o bábo,takže tá neistota po ovulke mi nedovolí cvičiť o dušu aerobne a tak,ale zdravé stravovanie,to áno!!!Aj počas tehu!!!

jerryjanka
14. říj 2008

dieťa by som chcela
diety su nahovno 😀
zradza tu nepoužívanie interpunkcie 😀

valentovasasa
14. říj 2008

Jerry - to není dieta, to co jsem tam dala. Je to ukázka správného jídelníčku a to se dá doržovat celý život. Já z toho vyčetla co jsem dělala špatně (skoro vše), ale taky mě překvapilo ty porce jídla. Třeba maso k obědu jsem jedla polovinu. Ale zase je tu psané, že by se to mělo jíst bez příloh - teda za přílohu je považovaná zelenina. A ne knedlík jak je v čechách zvykem... No, řeknu to jinak - kdo to chce poslat mejlem - písněte mi prosím do IP svou e-mail adresu - v IP mi nejde poslat příloha... 😢

jerryjanka
14. říj 2008

valentova tak okopiruj text a rovno ho vlož sem aj ostatne vkladajte to rovno sem do textu nech to vidime všetky

valentovasasa
14. říj 2008

jerry - ono to nejde, víš? Mám to naskenované jako fotku JPG a ta takhle kopírovat nejde... a ve wordu to nemám a přepisovat se mi to nechce - to vám to radši pošlu mejlem

jerryjanka
14. říj 2008

aha to som nevedela
no nevadi

petrahy
14. říj 2008

Takze uz som to poslala tesim sa na tabulku

korenka
14. říj 2008

no,som rada,že sme sa takto na to dali!!!som zvedavá,a upraviť stravovacie zvyky,to je prvý najdôležitejší krok!!! 😎

jerryjanka
14. říj 2008

jj som zvedava ako dlho mi to nadšenie vydrží

krpatucka
14. říj 2008

No ako sa ja poznam, tak nie dlho 😖

prdecek
autor
14. říj 2008

sem tu zase 😀 a jak často se budeme vážit????

inneska
14. říj 2008

tak už som sa aj ja nahlásila do tabulky...sa teším, ako nám to spolu pôjde 😎

inneska
14. říj 2008

spolu to musíme vydržať...budeme sa vzájomne podporovať a fandiť si...my na to máme 😎 😎 😎

krpatucka
14. říj 2008

Jasne ze to pojde 😀

Ja osobne sa chcem iba raz za mesiac