Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

shaarka
5. lis 2008

petrahy, joj to bude omyl, ja mam uvedene 1d, lebo mame pesana, a ten je ako decko, sa mu treba venovat, ani ti nepisem... tak som si v podstate urobila srandu, ale asi to vymazem. 😀 aby som nikoho nemiatla. mam 30 a vydata som od jula, takze babatko prve robime len par mesiacov.

shaarka
5. lis 2008

petrahy, mala som tam napisane: 1 dieťa - pes Tobias, ma 1 rok a 4 mesiace 😀

petrahy
5. lis 2008

shaarka Tak sori 😀 aspon vidis aka som vsimava 😅 to bude tym ze som to asi len tak zbadala na jedno oko druhym sledujem rodinku vsak aj teba to caka

shaarka
5. lis 2008

jooooj neospravedlnuj sa, cosi, ved to je moja chyba, ze som tu takto zavadzala... 😀 uz nebudem.
a zlata si, ze "aj teba to caka" tak dik, uz sa neviem dockat...... 😀 😀 😀 ved na tom pracujeme, dufam. 😉
a tvojej rodinke prajem vela zdravia 😵

petrahy
5. lis 2008

shaarka dakujem a ja prajem to babenko aspon tri 😀 😀 😀

shaarka
5. lis 2008

😉

petrahy
6. lis 2008

Dobre ranko zasa len ja?

elennka
6. lis 2008

dobré raníčko 🙂))

petrahy
6. lis 2008

Ako ste vcera cvicili? ja som cvicenie zanedbala, ale vsak bola streda tak aspon tym som cvicenie vynahradila. Poznate to zastrckovy den 😀

bublinka11
6. lis 2008

Ahojte, tak ja sa od dnes vrham na chudnutie uz striktne...este som si davala cas kvoli mrche, ale kedze dnes som mala negat test, tak idem na to, bez ohladu na to, kedy mrsina dorazi...
Cvicit zacinam az od buduceho tyzdna, od dnes upravujem stravu!!!

shaarka
6. lis 2008

bubli, sa mi pacia take, ze: cvicit az od buduceho tyzdna, oz zajtra, od prveho, od pondelka, od neviem kedy, len NIE DNES. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bublinka11
6. lis 2008

Shaarka len ja este nemozem cvicit, som po jednom zakroku a mala som stichy, tak by som mala zacat az od polovice novembra, ale zacnem uz od buduceho tyzdna, kaslem na to...

jerryjanka
6. lis 2008

ahojte
ja furt necvičim
nechce sa mi ale brutallllllne 😀

shaarka
6. lis 2008

bublinka11
tak to je potom ina vec. a kde ti sili?
jerryjanka, necvic... budes predposledna v tabulke... hned predo mnou 😀 😀 😀 😀

bublinka11
6. lis 2008

Na chrbte pod lopatkou...zakazali mi mesiac cvicit, ale ja to porusim 🙂 ked uz som sa tak odhodlala, budem tabulkova hviezda 😀

jerryjanka
6. lis 2008

shaarka - no ja mam zatial dole len 2,5 kila 😖

elennka
6. lis 2008

a já skoro nic.. Zdravím 😉 😉

shaarka
6. lis 2008

jerryjanka tak to mas viac ako ja 🙂
ahoj ellenka
bubli, tak daj na ranu pozor - dala si si vyberat znamienko?

jerryjanka
6. lis 2008

akurat sa mi varia zemiaky
robim ten smažak 😀

ivanka9911
6. lis 2008

Ahojte, mozem sa k Vam pridat? Celkom ma zaujala tato tema.
Ja som vas objavila vcera, lebo som na internete hladala nieco o chudnuti, lebo ked som sa rano postavila na vahu hruuuuza. Dnes to uz bolo sice o kilo menej, ale to som sa vecer neprejedla a mala som len lahku veceru a hlavne som sa fajne vyprazdnila 😀

shaarka
6. lis 2008

ahoj ivi, tak valentovasasa robi tabulku - napis jej udaje - krstne meno, nick, vysku, vahu, kolko chces schudnut... a potom kazdy pondelok (utorok) sa odvaz a napis jej IP - internu postu. tak.
to je vsetko.
chudnutie je na tebe 😀 😀 😀

petrahy
6. lis 2008

ahoj ivanka vitaj medzi nami odkial si?
napis ci chces aj cvicit alebo len sa obmedzovat v niektorych jedlach, alebo zmensit porcie. Ako si citala kazda sa snazime podla seba co nam vyhovuje tak daj tip aj ty

jerryjanka
7. lis 2008

baby akosi to tu upadá
saša už neobnovuje tabulku
chodime sem už len skalné 😔
a to sme asi tak štyri

titkovamiriam
7. lis 2008

ozaj a kde je ta tabulka kam sa pise ako je kto zchudnuty

petrahy
7. lis 2008

ahojte tak to je strasne ved fakt tu nikoho niet 😔 a co s tou tabulkou? nemala by sa obnovit niekym kdfo viac casu travi na pocitaci? Nechcem tym Sasu obvinovat ak nema cas, ale mohla by to zobrat ak by chcela shaarka ved ona sa snazila a je tu s nami kazdy den tusim az na dnesok. Nevzdajme to prosim baby neblbnime a skusme sa aspon raz za den ozvat ak nam na tom zalezi

jerryjanka
7. lis 2008

peti no ja som tu aj s tebou každy deň 😠
inak ostatne len zriedka - ale niektore aspon pridu v pondelok nahlasiť vahu - aspon niečo

mima263
7. lis 2008

ahojte, som tu 😉

petrahy
7. lis 2008

Tak co s nami bude? Ja mam sice starosti vyse hlavy ale na nasu temu sa aspon ozyvam. Tak si asi kazdy pondelok zahlasime kolko sme mali ked sme zacali chudnut a kolko mame momentalne. Ak to takto pojde dalej. Snad vydrzime a budeme sa navzajom podporovat.
jerryjanka a ako lieky? drzis sa? dufam ze ano nechcem aby si to vzdala nech tu aspon niekto ostane koho sa ta tema tyka. Ved ja vpodstate sem nepatrim, ale pacil sa mi ten nazov a vyzeralo to ze vas tu je dost.

jerryjanka
7. lis 2008

ahoj mimi - ako sa dari s chudnutim
peti - jasne budeme hlasiť povodnu vahu a novu vahu

lieky zaberaju pomaličky tak už je to dobre - a dufam že nebudem priberať - budem sa snažiť - včera som otvorila znova editkinu knihu tak sa inšpirujem 🙂

akurat som dnes robila roladu 😅

petrahy
7. lis 2008

To je super ja to momentalne flakam mam kopec veci spravit a nestiham pravidelne jest a potom sa napcham. Takze neviem co bude v pondelok 😲
A mala si poslat to by som si veru dala mnam, mnam 😀