Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

petrahy
7. dub 2009

drzim sa minuleho tyzdna 82kg 😉

elennka
7. dub 2009

tak hlásím 101,1

korenka
7. dub 2009

ahoj,bubli,to je zaujímavé,ja som o tomto ešte nepočula.............hmmmmmmmmmmm 😨

petrahy
14. dub 2009

ja mam stale 82 😉 a tu uz nik nechodi ☹

elennka
22. dub 2009

To je škoda, že sem nikdo nechodí ☹(( Prdeček a holky kde jste? Já teď hlásím 101 +-1

prdecek
autor
23. dub 2009

ahojky, já se omlouvám, neměla sem přes měsíc doma internet 😠 a jinde sem se moc nedostala. pokud chcete můžeme pokračovat, v úterý mi písněte aktuální váhy a já udělám zase tabulku. co vy na to???? 😀

hiva
23. dub 2009

Ahojte....raz som tu uz u Vas bola, ale potom som zduchla 🙂 ....tak teraz sa k Vam vraciam, resp. zacinam od zaciatku...mam od doktora nakazane schudnut, lebo inak sa ziadne mimino nekona....tak som od vcera zacala delenu stravu 😉

Zatial este vahu neviem (este sme si nestihli kupit vahu) 😀 ale urcite dam vediet....

A chystam sa aj zacat sportovat....s mm si dovlecieme bicykle a zacneme s vecernymi jazdami 🙂 ...okrem toho by som chcela vyskusat nieco z tohto: http://www.relax2000.sk/ monotherm a slender stroje, alebo pripadne aj vibra plate....tak snad sa mi podari dat do 3 mesiacov dat minimalne 10 kilov dole 😅

prdecek
autor
23. dub 2009

hiva to vis ze podari a treba i během toho otěhotníš 😉

hiva
24. dub 2009

dik prdecek....tiez verim, ze sa podari....ale otehotnenie urcite nie, lebo teraz mam na 3 mesiace nasadenu HAK....takze ked nemozme plodit, aspon budem chudnut 🙂

elennka
24. dub 2009

No já mám Ha ještě tento a příští cyklus a k tomu meridiu, jinak jsem zhubla od ledna 12 kg, a ještě bych chtěla 10-15 kg a potom hurá do snažení... Jinak vám všem přeju příjemné raníčko 🙂))

hiva
4. kvě 2009

ahojte.....tak po 10 dnoch delenej stravy - 4 kg 😵 😵 😵 (momentalna vaha 93 😖 )

petrahy
4. kvě 2009

ja chodim kazdy pondelok na aerobic a veru to nepomaha 😒 rano napisem vahu isla hore 😖

petrahy
5. kvě 2009

tak sa hlasim 84kg 😒 😒 😖 😖

prdecek
autor
5. kvě 2009

ahojky děvčata,
jak se tu máte???? co je nového????
jinak hodte očko jak su na tom já https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 ale minulou středu byla negativní krev

elennka
5. kvě 2009

hlásím 99 kg 🙂, jinak prdeček moc gratuluju.. ať je vše v pořádku 🙂

skybaby
5. kvě 2009

babulky drzim palce nech tie kila idu rychlo hore a hlavne chcem zagratulovat prdecku 😵 urcite to bude tehu 😉

petrahy
6. kvě 2009

prdecek gratulujem urcite to vyslo nech sa ti dari 😉

prdecek
autor
11. kvě 2009

ahojky, tak to těhu je 🙂 dneska jdu na uzv, tak se docela těším i bojím zároveň 😝

petrahy
11. kvě 2009

superrrr neboj sa ale tes sa 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

bublinka11
11. kvě 2009

Prdecek gratulujem a drzkajte sa!

petrahy
12. kvě 2009

ahojte ja mam dnes 83kg

prdecek
autor
12. kvě 2009

ahojky, včea jsme dopadli dobře, máme gestační váček 4,5mm a odpovídáme 5-6tt 😀

hiva
18. kvě 2009

prdecek ...gratulujem ....ja hlasim dalsie pokroky v chudnuti.....vaha 90 kg (zatial 7 kg dole za 1 mesiac delenej stravy) 😵 😵 😵

prdecek
autor
18. kvě 2009

děkuji 🙂 to máš super, že se ti vede takhle hubnout, to mě to teď asi pude jen nahoru 🙂

makawi
21. črc 2009

rozmyslam ze zajtra idem na dietu ...kto sa prida..... 🙂

malaika
24. črc 2009

Holky, taky se s tím trápím..asi rok už se ani nevážím, děsím se čísla..bylo to 95 ..bojím se, že může být i víc...mám problém s přejídáním na stres, bojuju s tím už asi 8 let.... jenže bez zhubnutí nebude mimi ☹

makawi
27. črc 2009

malaika aj ja s tmy bojujem koko merias??? 🙂

vendulak
28. črc 2009

Ahojte holky, mohla bych se k vám přidat? 🙂 taky bych strááášně moc chtěla vyměnit břicho za bříško 🙂 .

elennka
28. črc 2009

určitě mohla, jen to tu trochu utichlo, protože některé vyměnily bříško za bříško ... a některé stále pomalinku hubneme.. 😉

vendulak
28. črc 2009

malaika, tak to je asi i můj problém, jak je stres tak ho zajídám, a i když zhubnu, loni v létě sem zhubla i dost, tak díky tomuhle to vždycky zase všechno naberu zpátky a pak i víc 😢