Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

mima263
7. lis 2008

jerry tak ja už od stredy nemaródim a už aj menej kašlem. Zajtra začnem cvičiť. Som zvedavá na výsledky v utorok

jerryjanka
7. lis 2008

petrahy no veru mala by som sa rozdeliť lebo to pojem šecko sama 😀 😀 😀
hruza so mnou
ale všimla som si jednu vec - ja som nemala problem jesť aj o jednej v noci ale odkedy sa na ranajky fakt dobre najem tak večer už nemusim 😵
takže radšej rano viac ako potom v noci

petrahy
8. lis 2008

Ajojte tak ja dnes robim palacinky bananove a so slahackou 😀

shaarka
8. lis 2008

ahojte, tak ja som tu, len vcera som bola na sluzobke mimo SK 😉
neviem ci chudnem, skor asi nie ako ano... 😀 😀 😀 😀 😀
ale vazit sa a zapisovat budem kazdy tyzden.
sasa pisala, ze musi cestovat, ze sa vrati neviem kedy, takze nemala cas povpisovat veci do tabulky.
skoda ale, ze nove cisla hlasi tak malo ludi... 😀

petka55555
8. lis 2008

caute baby, uz som tu aj ja. vcera som zacala tu 13 dnovu dietu, aj ked do dovolenky stihnem len 12 dni. boze ale som bola hladna. ale po 4 dnoch co tu bola maminka som pribrala, ved prvy den mi priniesla moju obllubenu strudlu a za dva dni som ju celu zosrotovala, a k tomu kazdy den nejake nezdrave jedlo, lebo sme behali po londyne a oxoforde takze bagety, hamburgery, pizza..., vecer vyjedali vseliake dobrotky a pili baylies. ale od vcera som na to hupla a dufam ze vydrzim. som na seba nasrata, ze som s tym nic neurobila uz pred svadbou ved bolo tollko casu a aj po svadbe do dovolenky 3 mesiace a nic....ja uz nemam pocitac a mame problem s internetom takze tu budem len obcas a potom 16 dni nie, to sa budem smazit a zase jest a pit a jest a pit. ale potom uz budem doma tak naskoci rezim. ale zas to pribrzdia vianoce. ale po novom roku, to budeme krasavice... 😀 to uz chcem zacat aj cvicit. a mame tu tabulku alebo nie?tak zatial papa

jerryjanka
8. lis 2008

no ja somteda zvedava na pondelok kolko z nas pride nahlasiť vahu
ratam že nas bude max 6 😠

shaarka
8. lis 2008

jerryjanka
inak - ma sprdla, ze preco zavidim. ze to skarede... ved si precitaj.
hm.
clovek sa snazi pomoct, poradit, potom da najavo svoje pocity - "tisko zavidim" nie je nic neprajne, nie?
a nakoniec takto... a ze bozi dar... ach jaj. 😉

petka55555
8. lis 2008

no ja neviem preco sa vsetky najskor sem popridavali a potom tu nikto neostal, teda aj ja som zacala chodit menej, ale budem sa snazit. a hlavne chudnut. prave som spapala jogurtik, este mam ananas a na veceru salat s kuracinkou. jerry som rada ze uz ti je lepsie a lieky pomahaju. aj ja som zvedava na vahu, hlavne nech padne BMI pod 30 nech uz to neni obezita, ale len nadvaha 😀 lepsie ako nic, no nie???

shaarka
8. lis 2008

presne tak 🙂
ja papam prave zelatinove cukriky - kysle.
mnam!!!!!! 😀

prdecek
autor
8. lis 2008

ja urco pridu nahlasit 😀

petka55555
8. lis 2008

mnam milujem kysle zelatinove cukriky, len ma potom s nich strasne boli zaludok, ale to neva....

jerryjanka
8. lis 2008

shaarka - škoda to vôbec riešiť - sliepka 😀 😀 😀
ja som prave papala roladku čo som včera robila mnaaaaaaaam

ja by som chcela tiež isť s BMI pod 30 ale to bude ešte dlllllllllho trvať ale dufam že sa to podarí

petka55555
8. lis 2008

baby preco tu stale vypisujeme co dobre sme zjedli???to je strasne potom sa slinky zbiehaju...mnam salatik s nicim, mnam to je ale dobre....

shaarka
8. lis 2008

no tak lebo ja som si cukriky dopriala.
vcera som mala len 2 chlebiky so syrom a paprikou a potom rezen so salatom a cesnakove bake rolls. to je vsetko. a tak som si dnes dopriala hrianky so zeleninou a teraz cukriky a velmi sa tesim, co zjem podvecer. 😀

petrahy
8. lis 2008

tak ja sa chystam vecer ist na svadbu tak uvidime ako sa budem drzat 😀 aby som zajtra nabola 😢 a tie dobroty co sa tu pisu mnam, mnam to je dobre na chudnutie. Ale myslim ze to zvladneme

jerryjanka
8. lis 2008

no a čo - radšej si dať trocha ked maš chuť ako potom vyjesť chladničku 😀

petka55555
9. lis 2008

ja nedokazem trocha, ja musim mat toho plne brucho alebo radsej nic, trocha sa neda... 😀

petrahy
9. lis 2008

ahojte dnes tu niet nikoho? Ja som to vcera zvladla asi takto vecera zemiakovy salat a rezen kusok torticky a jeden zakusok. Myslim ze celkom v pohode len v ladnicke ma strasi cela krabica 😀 tak uvidim ako to dopadne radsej sa jej vyhybam 😝

jerryjanka
9. lis 2008

baby ja sa nebudem važiť v pondelok ale v utorok 😀 😀 😀
ked my každu nedelu chodime na obed k svokrovcom a ja sa tu potom taaaaaaaak prežeriem 😀 😀 😀

už to zajtra vidim 😅 😀

petrahy
9. lis 2008

tak mozeme dat vazenie na utorok ved zalezi na nas ako sa dohodneme. Prave mi doniesli 1/4 torty no co s nou spravit vyzera fakt dobre mam zmiesane pocity 😒 😅 musim manzela nahovorit aby ju s detmi zedol sak sa zblaznim z tolkych dobrot

m311293
9. lis 2008

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale zjistila jsem jednu věc, když bal můj muž v lázních hublo se mi lépe, jak je 14 doma, už se to nehne. za ty 4 týdny co byl pryč jsem nepekla, méně nakupovala, nebyly doma jak říkají na východě "lakocinky" méně vařila,

jerryjanka
9. lis 2008

tak tak
za všetko môžu naši muži 😀 😀 😀
petrahy - no ved ja som srandovala - len po nedeli som vždy taka napraskana až hruza 🙄

petrahy
9. lis 2008

jerryjanka ved to sme asi po vikende vsetky

petka55555
9. lis 2008

ano za vsetko mozu muzi, lebo aj ja som kvoli tomu pribrala, stale ma ponukal, kopoval dobrotky, pozyval na vecere a pekne to dopadlo. ja sa budem vazit az tesne pred dovolenkou, teda buduci utorok.

petrahy
10. lis 2008

Ahojte neviem ci sa niekdo bude dnes vazit, ale ja som na tom asi takto 😒 na zaciatku bolo 88 kleslo na 86 potom 85 a teraz mam 86 ☹ ale ma prist mrcha a ten vikend nebol ukazkovy co sa tyka chudnutia. Ale ideme dalej do Vianoc som chcela tu 80tku kedby sa dalo tak aj 79, ale nevidim to moc realne 😝

valentovasasa
10. lis 2008

ahojky holky, chci vás poprosit - nechcete se někdo uimout tabulky místo mě?
Nějak mi blbne pC a trvá mu, než něco zkopíruje a tak a já nemám nervy se s tím crcat...

petrahy
10. lis 2008

shaarka aj ten tvoj je taky? 😀

bublinka11
10. lis 2008

Ahojte kocky...tak ja dnes poslusne hlasim, ze to +1kg z minuleho tyzdna som si poctivo udrzala 🙂 🙂
Ale cez vikend som sa vynimocne drzala...aj na oslave som bola a neprejedla som sa! Tak to je uspech...a kedze mi prichadza MS, tak buduci tyzden uz nahlasim isto po jej skonceni prvy ubytok!

prdecek
autor
10. lis 2008

ahojik, tak já mám už 108,5kg ze 119kg takže mi to jde dolů 😀 juch!!!

jinak sem dneska byla na gyndě, pač sem to pořád nedostala, tak sem dostala vyvolávačku a 2-4DC jdu na hormonální profil 😒 nevíte k čemu to je dobré???