Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
15. říj 2008

no do auta po schodoch - a ešte v nom dieťa dakujem pekne
4 kila je fest rozdiel
ale tak ved ešte nekupujem
hadam kym bude mimčo zoženiem aj ten čo som poslala link 😀

jerryjanka
15. říj 2008

peti je to diskusia
neda sa stale hovoriť o jedle

petka55555
15. říj 2008

no jerry to presne on, co sme vtedy nasli, a ani nebol az taky drahy...

jerryjanka
15. říj 2008

ja som ho nenašla

jerryjanka
15. říj 2008

diky
no späť k teme teda

niki kolko chceš dať dole?

a kolko teraz maš?

nikiarudi
15. říj 2008

Peti to si ani nemala posielať teraz to bude jediný kočík o kt. budú mať záujem... 😀

nikiarudi
15. říj 2008

už som to tej sasa poslala....

petka55555
15. říj 2008

boze spolubyvajuca si cosi vypraza, asi ju zabijem...

petka55555
15. říj 2008

ako to vonaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲

nikiarudi
15. říj 2008

😀 😀 😀
teraz sa na mňa nenahnevaj, ale ja som neprečítala zabijem, ale zjem...

jerryjanka
15. říj 2008

peti 😀
ja som mala dnes dobryyyyyy syr a musim tatovi ho urobiť na večeru ešte budem slintať isto

jednoznačne ho chcem stoji len 9700,- 😀

petka55555
15. říj 2008

to radsej nie, ona je kostnata, ale stale o sebe hovori aka je strasne tucna...takych milujem 😝

jerryjanka
15. říj 2008

peti z toho si nič nerobim
najviac to hovoria tie najchudšie 😀

petka55555
15. říj 2008

ja nemam rada syr, neviem preco...no ten kocik je lacny, ale som to nestudovala ci je to len sportovy alebo aj hlboky, su tam tusim aj tie autosedacky co mas v albume...

jerryjanka
15. říj 2008

hej viem autosedačky sa daju aj na slovensku kupiť za 3 tisicky
ten kočik vyzera asi len ako šporťak

petka55555
15. říj 2008

co ja viem pisu ze je pre novorodenca az do 15 kilov, tak to nemoze byt sportak, jedine ze by to bol ferarri novorodenec...

jerryjanka
15. říj 2008

neuveriš našla som ho aj na SVK 😀
za 15 tisic

petka55555
15. říj 2008

no vidis aka si sikovna a co tam pisu?

jerryjanka
15. říj 2008

pošlem do ip

petka55555
15. říj 2008

dobre baby ja sa idem kupat a spat, tak dobru noc. dik za ip, idem to kuknut.

jerryjanka
15. říj 2008

dobru noc

nikiarudi
15. říj 2008

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 a my podme na gmail

petrahy
16. říj 2008

To je neuveritelne co ste stihli vsetko popisat ja som sa obmedzila z troch rozkov na dva z dvoch krajcov chleba na jeden a vyzieranie sladkosti som obmedzila mala som len par bananovych cipsov nie cely balik ani polovicu naozaj len par. Co sa tyka pilates mam knihu aj DVD ale neviem uplatnit spravne dychanie pri cviceni, chcelo by to ist na kurz jeden maju otvarat od novembra. Neviem co to stoji a musela by som tam jazdit autom asi 20km. Uvidim skusim sa dohodnut s manzelom. Teraz cvicim aspon aerobic kazdy pondelok. Zacala som si nanovo varit caj zeleny do mojej MAXI salky objem 650ML 😀 inak taky dotaz fajci niektora z vas? Ja teda nie ale skoro vsetky baby co poznam co fajcia su chude to asi namiesto sladkosti daju cigaretku a z nej nepriberaju ako my zo sladkosti.

foogy
16. říj 2008

Ahoj holky!

jdu se nasnídat a uvařit zelený čaj a kg valte dolůůůůůůůůůůůůůůůůů!

elennka
16. říj 2008

No já si zapálím příležitostně... i když se říká, že kouření snižuje o další % plodnost... Jinak já si vařím čajík taktéž do vetších hrníčků /500 ml-800 ml/, donutím se alespoň pít...
Jinak přeju všem pěkné raníčko...

jerryjanka
16. říj 2008

petrahy radšej XL a zdrave pluca 😀

ale nie je to pravidlo lebo aj baby čo fajčia su XL

idem ešte drichmať ale pridem neskôr

foogy
16. říj 2008

elenka - taky si vařím čaje aspoň do 500 ml hrnečků, jak píšeš, tak se donutím pít.

foogy
16. říj 2008

holky, jen tady včera některá psala, že si bude kupovat váhu, která měří i tuky... Můžu doporučit, dostali jsme jí s přítelem k Vánocům a je to super! Pač, když ti nejdou dolů kg, tak si aspoň změříš tuk a výsledky vidíš a to tě podpoří a vyhecuje, takže makáš dál!

reni25
16. říj 2008

Ahojte , aj ja som si uz zvykla na caj , nesladeny a najlepsi je podla mna mata a citron od teekane.pili ste uz niektora???
Inac ako sa vam dari s dietou (obmedzenou stravou)??mne hroznem , dnes som mala maly krajec chleba so sunkou a kavu a podla mna moje dalsie jedlo bude az vecera , ale bojim sa ze uz dovtedy budem taka hladna ze vyzerem celu chladnicku... ☹