Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

m311293
11. lis 2008

ach jo, tak jdeme nahoru, sice jen půl kila, ale nezbývá nic jiného, než začít cvičit a opět držet dietku, jsem trochu povolila a je to poznat. Jak říkám za všechno můžou chlapi. 😀

prdecek
autor
11. lis 2008

😀 to zvládneme neboj!!!! dopíšu tě tam zítra, pač mi určo ještě někdo váhy pošle, myslím že shaarka psala že mi to pošle zítra. 🙂

m311293
11. lis 2008

jo, já vím, ale jak se chlap vrátil z lázní tak jsem trochu zhřešila a víc nakupuju a plná lednice je moje noční můra. Jo a taky jsem chodila dřív spávat a prý to má na to taky vliv

prdecek
autor
12. lis 2008

Bré ránko,
jak se vede? Čekám na poslední váhy 🙂 večer to dám dohromady.

Co budete dneska dobrého vařit??? já něco s rybou, ale rozmýšlím se že buď pstruhy nebo filety z tresky 😵 mňaky

shaarka
12. lis 2008

79,4
je to narit. ale nabuduce to bude lepsie, slubujem!

shaarka
12. lis 2008

pozeram na svoje prispevky - a aj minuly a aj predminuly som mala 79,4
prdecek, kludne to zapis. ☹

prdecek
autor
12. lis 2008

ok, odpoledne nebo večer tabulku dodělám 😉

jerryjanka
12. lis 2008

no baby kukam dari sa tu asi trom čo schudli 4,5 4,5 a 4 kila
ostatne - no flakame to 😀

titkovamiriam
12. lis 2008

no kukam 😀 mam 97 rokov 😅 tak sa na to chudnutie uz ozaj vyprdnem ked som tak zostarla 😀

prdecek
autor
12. lis 2008

jerry já už mám dole 5kg 🙂

ale to sem se jen tak zvážila dneska.

Miriam omlouvám se! Opravím!

petrahy
12. lis 2008

Ahojte uz som tu aj ja varim kuraciu polievku so zeleninkou
A ja mam dole len tri kila a momentalne mrchu tak uvidime niekedy sa prinej dost prezieram a inokedy zase nic nejem a kedze mne trva 10dni tak to spravi svoje a vtedy ani necvicievam ☹

elennka
12. lis 2008

ahojky holky, jen zdravím, dneska toho mám zase až nad hlavu.. 😖

shaarka
12. lis 2008

titkovamiriam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jerryjanka
12. lis 2008

ahojte - ja som sa dnes prinutila trošku cvičiť
sice len zdravotne cviky ale funala som jak lokomotiva
trva to len asi 15 minut tak to môžem aj každý den 😀

korenka
12. lis 2008

ahojte moje ............tak ja mám stále 4 kg dole,nejak som ostala stáť na váhe,ale viem,že to je normálne,ale celkovo mi nejak jedlo moc neberie vďaka bolesti zubov ( búsil mi ich ),takže tak,ale cítim to aj na zimných gatiach,ktoré som si po roku obliekla,že sú mi volnejšie,to je super pocit,len nech nepriberiem naspäť,že...... 😝

bublinka11
12. lis 2008

Ahojte...tak ja dnes oficialne konecne zahajujem cvicenie... 🙂 no buduci tyzden tu asi nebudem, tak vynecham 1 tyzden vazenie...o to bude vacsi ubytok ten dalsi tyzden! Slubujem!
Nemam si totiz co obliect, ide konecne zima a ja ledva zapnem kabat 🙂

petka55555
12. lis 2008

ahojte baby, mne ta vaha totalne blbne, moc sa na nu nespolieham, kazden vazenie ukaze uplne inak a to aj o 2 kila, podstatne je ci sa zapnem do tych gati, mam na to tyzden, a potom sa doma odvazim, som zvedava co urobi 2 tyzdne all inclusive, dufam ze tam bude kopec ovocia a zeleniny a kuracieho maska, inak prdecek ja poslem vahu uz len 18. v utorok a potom tu dva tyzdne nebudem tak ma nevyradte z tabulky, ja sa vratim a budem pokracovat a uz konecne doma, takze to dufam pojde, lebo tu je to o prd...snazim sa a nic, tu maju aj tie anglicke jablka asi kopec tuku... 😀 😀 😀 😀

prdecek
autor
12. lis 2008

Ok, jdu dodělat tu tabulku. 🙂

prdecek
autor
12. lis 2008
m311293
12. lis 2008

a já že proč tak žeru, mrcha mrchatá přišla

prdecek
autor
12. lis 2008

co bych za to dala, aby už příšla!!! dnes jsem 52DC!!! v pondělí jsem dostala vyvolávačku a pořád nic 😒

petka55555
12. lis 2008

a ja mam dostat mrchu na svadobnej ceste 😠 😠 😠 😠 😠 dost ze som ju mala aj na svadbe, mam to ja ale stastie...

petka55555
12. lis 2008

ze 52 DC to je sila, to ti nezavidim, ja ju mam presnu ako hodinky, 28DC vzdy rano.prave som spapala dusenu zeleninku a varenu kuracinku a za hodinu sup do roboty az do noci, to budem zas hladna 😀

m311293
12. lis 2008

mně je mrcha vcelku ukradená, ale ta strašná žravost mně niči

prdecek
autor
12. lis 2008

Já ji neměla nikdy pravidelnou, pouze když jsem brala HA a utrogestan. Teď jsem právě "první" cyklus bez utrogestanu a udělalo mi to tohle. Mám pouze takový hnědý výtok, ale to MS není si myslim. No a 2-4DC mám jít na krev a budou mi dělat hormonální profil. Nevíte jak dlouho trvají výsledky???

susik77
12. lis 2008

Ahojte baby, drzim vam palce. Aj ja patrim do tejto temy. Chudnem po 1.tehu, zacala som v aprili tento rok z 86 kg.Ciel mam 65 kg.Takze este 3 kg. Ale tento mes. sme sa uz zacali snazit, takze uz mi az tak neva, keby som do tehu viac neschudla, hoci stale este pokracujem v chudnuti-az do pozit. tehu testu 🙂
Drzim palce vsetkym 🙂 Ae da sa otehotniet aj s nadvahou-1.tehu som zacinala s +7 kg 😎

jerryjanka
12. lis 2008

kukam peti - že sme na tom s vahou rovnako aj postup rovnaky 😀

petrahy
13. lis 2008

Ahojte
Tak ako cvici tu vobec nekdo kazdy den?
A co mam zase varit?
Susik a akou formou si chudla? Cvicila si pravidelne a drzala nejaku dietu?

prdecek
autor
13. lis 2008

ahojky,

já dneska budu píct králíka 🙂
každý den necvíčím, ale občas jezdím na rotopedu a teď děláme dřevo, v práci je občas taky záhul.