Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

inneska
14. říj 2008

neviem, či každý týždeň...ale to by celkom šlo...dáme hlasovanie..KTO JE ZA TÝŽDENNÉ VÁŽENIE??? hore labky...kto je za... 😵

reni25
14. říj 2008

Ahojte baby, aj ja sa mozem pridat???celkom ma zaujala vasa temicka 😉 😎

prdecek
autor
14. říj 2008

já si myslím, že každé pondělí by to bylo fajn 🙂 takže jsem pro týdenní vážení, častěji to asi nemá smysl

prdecek
autor
14. říj 2008

ahoj reni, to víš, že můžeš! 😉

petrahy
14. říj 2008

Ja mam doma vahu takze mne nevadi ak by to bolo kazdy tyzden, ale tie co nemaju asi by vyhovovalo raz za mesiac je super co to tu zrazu vznika nesmieme sa vzat MY NA TO MAME 😀

reni25
14. říj 2008

super , uz som poslala sase svoje udaje...drzim vam palce aby vam to cim skor vyslo....mi sa uz snazime dva roky , ale rozhodla som sa ze toto bude dobry napad ak schudnem...sice lekar povedal ze nadvaha moc neovplyvnuje otehotnenie...ala ktovie ☹

prdecek
autor
14. říj 2008

jinak kde kdo pracujete?a jak máte prac. dobu?

já pracuju jako pracovnice v přímé péči o mentálně postižené a dělám 12tky, ale teď mám kromě čtvrtku a pátku volno, tak dělám velkej úklid a peru. Za chvíli jdu jezdit na rotopedu. Zatím pa a večer nebo odpoledne sem zase mrknu 🙂

inneska
14. říj 2008

ahoj reni...vítame ťa tu... 😵

krpatucka, ked chces raz za mesiac, tak ok...na ako sa cítiš 😉

prdecek, môže byť každý pondelok, som za 😉

reni25
14. říj 2008

jasne ze mama na to , a ked je nas viacej tak sa budeme navzajom podporovat a rychlejsie sa dostavy zelany vysledok.
mohli by ste mi poslat do IP ten jedalnicek???

prdecek
autor
14. říj 2008

reni já právě četla, že nadváha a BMI nad 30 otěhotnění právě ovlivňuje hodně, dám Ti sem odkaz na ten článek ju? momentík, ho musím najít

reni25
14. říj 2008

aj mne sa paci kazdy pondelok 🙂

prdecek
autor
14. říj 2008

tady to je: http://meridia.cz/obezita-v-gynekologii.html

a i dokrorka mi doporučila shodit minimálně 5-10% z mé váhy, že budu mít pravidelnější cykly i bez hormon. léků a vůbec vše bude lepší.

andelka
14. říj 2008

Já nepracuju, studuju, momentálně si program dělám podle sebe, jak mi to vyhovuje, ale často jsem celý den pryč.
Pokud jsem dobře počítala, tak mám BMI něco přes 28, a ani trochu se mi to nelíbí. Chtěla bych se dostat do toho průměru ideálního.
Jinak já se vážím sem tam, když si na to vzpomenu, ale spíš pro ujištění, že nepřibírám.

prdecek
autor
14. říj 2008

ok, tak já jdu. zatím pa

reni25
14. říj 2008

andelka , prave som pozerala tvoj album a vsimla som si ze aj ty uzivas femigard....pocitila si nejake znemy , lebo ja som zacala pred mesiacom....ale nic zvlastne sa vo mne nedeje.

andelka
14. říj 2008

Reni, já jsem ho užívala preventivně, po vysazení HA půl roku. Neměla jsem problémy, takže jsem necítila žádné změny. Nevím, jaké by to bylo bez něj. Ale cykly celkem fajn, až n ajeden anovulační, ale to si myslím, že bylo ze stresu. Pleť se nezhoršila, ani jsem nepřibrala. Bohužel ani nezhubla. 😕 Myslím, že měsíc je ještě málo, ale i tak podle toho, co ti bylo předtím, ono to má hodně účinků, ale možná ne na každého a určitě ne stejné.

reni25
14. říj 2008

v tom mas asi pravdu , ja som nemavala ovulaciu....a cykly som mala velmi kratke ....

reni25
14. říj 2008

dobre baby musim ist , mam este nejaku pracicku , vecer sa este ozvem....zatial doschudnutia 😉

andelka
14. říj 2008

Reni, tak to jo. a doktor ti poradil co? Tuším že na to jsou léky. Ale určitě bych to zkusila nejdřív s něčím přírodním. ale vydržet aspoň 3 měsíce. nic není hned. 🙂

shaarka
14. říj 2008

cauteeee
toolko vela ste popisali ze ani nemam cas citat.
od dnes som na delenj strave. prvy mesiac striktne, povolujem si len hrianky s maslom .)
a mam rotanu. uz si len spomenut, ze sa mam na nu postavit. dnes rano som si ju dala rovno pod nos, aby som si ju po prichode domov vsimla 😀

jerryjanka
14. říj 2008

no ja som sa išla len prejsť a vy už dalšiu celu stranu popišete 😀

petka55555
14. říj 2008

ahojte baby, tak aj ja posielam udaje a vazit sa mozeme kazdy pondelok. mam ciel schudnut aspon 20 kg, aj ked lepsie by bolo viac, ale 20 bude uplny uspech...chcem sa zacat naozaj zdravo stravovat a hlavne vela pit, ved ja niekdy skoro nic nevypijem, to v minulosti som sa stale nalievala matovym cajom, aj 4 litre denne a teraz vypijem tak pol litra. cvicit zatial nebudem, len skakat na lopte a hlavne nebudem jest vecer a nebudem pit colu, lebo s tych bublin som ja bublina...

jerryjanka
14. říj 2008

kolko maš teraz?

petka55555
14. říj 2008

straaaaaaaaaasne vela 90 pri 170 cm

jerryjanka
14. říj 2008

no nevyzeraš - som kukala na ms tvoje fotky
tipla by som ti tak 70 kil fakt

petka55555
14. říj 2008

zase som od svadby pribrala za dva mesiace 5 kg, ale teraz naozaj doslova zerem, ja neviem preco som taka sprosta, nikdy som nemala take problemy s jedenim ako posledne tri roky...

jerryjanka
14. říj 2008

peti ja viem ake to je
ja by som aj cvičila - teda chcela by som začať chodiť na brušne tance lenže najbližšie od nas su v puchove a ja nemam ako dochadzať auto mi kradne manžel do prace 😠

petka55555
14. říj 2008

ja rada korculujem a ked som doma tak chodim s maminou behavat hore dole rozkvetom, to velmi pomaha, vzdy za mesiac schudnem 10 kg a hlavne na obvode, len co ked to potom do dalsieho leta naberem a este aj viac a toto sa opakuje uz tri roky, ale teraz som aj tak v anglicku a nemam moznost, ale za mesiac po svadobnej ceste sa vracame domov, tak upravi sa strava a dufam aj vaha, lebo ako je zname ta anglicka strava je strasna a je to pravda, ja som tu na zaciatku pribrala za 5 mesiacov 13 kg, nikdy som si nemyslela ze sa budem taka velka vydavat, podarilo sa mi schudnut strasne malicko, ale co uz, to jedine ma na svadbe strasne mrzelo.

jerryjanka
14. říj 2008

no to mrzelo aj mna lebo ja som asi rok pred svadbou celkom schudla a potom som to do svadby pribrala a strašne ma to sralo
ale tak no čo narobim
je to za mnou som zatial šťastne vydata
len teraz chcem zmeniť aspon trocha tu vahu - kvoli mimču

petka55555
14. říj 2008

no ja by som sa najradsej radikalne zmenila, aby som vyzerala tak ako predtym, lebo neznasam pohlady znamych co ma dlho nevideli a hlavne neznasam svoj obraz v zrkadle, to je strasne, teraz mam 5 tyzdnov do dovolenky tak dufam ze cosi zhodim, ja zas ked zacnem tak to ide celkom dobre dole, lebo u mna je najtazsie zacat, ja cely den vydrzim, pridem z prace a manzel ma caka so samymi dobrotami, no a odolaj. to som pribrala kvoli tomuto, ked sme boli doma, tak kazdy vecer na veceru do namornika tak okolo 9 potom este cosi sladke a tak to zacalo. a samozrejme najma kvoli babatku a ked si predstavim ze by som este pocas teho