Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

bublinka11
30. říj 2008

No...pochopila si spravne... 🙂
Kabanus...to je klobasa?

shaarka
30. říj 2008

tak, a si odhalenaaaaaaaaa 😀 😀
ale dakujem za vycerpavajucu odpoved. chlieb som chcela vylucit uplne, ale asi to v rastlinny den nepojde 😀 skusim si napisat, co si poradila a uvidime... 😉

shaarka
30. říj 2008

a tu francuzsku natieru zboznujem!! prekvapivo s polystyrenovymi chlebikmi a osolenou uhorkou !! mnam 😅

bublinka11
30. říj 2008

No vidis, zachvilku si zvyknes a ani ti to nepride, ze mas delenu stravu 🙂

petrahy
30. říj 2008

To nie je klobasa to je proste kabanus ja neviem ako sa to povie inac vlastne tocena vies co myslim?

bublinka11
30. říj 2008

Aha...uz viem, tak to ja nepouzivam, ale asi mozes. Len neviem, ci v tom nie je vela muky, tym padom to uz nie je cisto zivocisneho povodu 🙂

korenka
30. říj 2008

ahojte,tak predvčerom prišla mrcha konečne,takže dúfam,že čoskoro sa budeme snažilkovať,na prvý plodný deň idem k Dr.,pozrie sa na mňa,či je všetko o.k.,no a dúfam,že aj kilečká pôjdu dole 😵 ,ešte aspoň 5 kg!!!

petrahy
31. říj 2008

Dobre ranko tusim zase vcera vsetci cele odpoludnutie cvicili 😀 aspon mne sa podarilo cvicit vecer 🙂 tak teda do schudnutia

jerryjanka
31. říj 2008

ahoooooojte
no ja teraz nejako moc nejem
skôr vraciam ☹
vratila sa mi jedna choroba takže budem na liekoch po ktorych som posledne pribrala 20 kil - parada že? 😢
ale budem sa snažiť aj tak chudnuť
no snažilkovanie bohužial posuvam - možno o pol roka rok alebo už neviem 🙄

bublinka11
31. říj 2008

Jej, jerryjanka, tak to mi je velmi luto...to je take vazne? Uz k nam ani nebudes chodit?

petrahy
31. říj 2008

jerryjanka: to je fakt strasne ja som tak priberala tiez po liekoch, ale priamo z liekov by si nemala priberat len ta navadzaju byt hladna a jes viac ani si to neuvedomis. Skus aspon jest viac zdravych potravin a vyjedat to z coho sa moc nepribera drzim palce a dufam ze tu s nami stale budes v kontakte

jerryjanka
31. říj 2008

ale budem chodiť - budem sa snažiť za jedno nepribrať a za druhe aj schudnuť
uvidime

su to dosť silne AD tak uvidime no 😖

shaarka
31. říj 2008

ahoj jerry, AD su antidepresiva?
choroba? priberanie?
ako povedal jeden clovek:
chudnutie sa zacina v hlave - tam je mozog aj usta. takze tak 🙂
drzim palce

shaarka
31. říj 2008

inak vcera som si kupila rifle (elasticke za 230, ziadny modny vystrelok, len take obycajne) a dve tricka s dlhym rukavom a som sa z toho mojho ulovku skoro zblaznila od radosti! vyzeram super.
od tej radosti som si dnes rano aj na rotane zacvicila. 😀

prdecek
autor
31. říj 2008

ahojik holky,
jak se vede??? hlásím, že další půl kg je dole :D
Dneska mám konečně volno, takže budu uklízet celý byt a vařit a pak aspoň hodinu jezdit na rotopedu.

Jak cvičíte?

shaarka
31. říj 2008

prdecek
rotoped je take ako orbitrek? a to hodinu vydrzis? ja by som sa zblaznila od nudy... 🙂 😉

jerryjanka
31. říj 2008

shaarka - ano antidepresiva
spätné inhibítory serotonínu - pre tie ktore vedie o čo ide 😖
ja som si kupila rifle predvčerom - jedny akurat jedny uzke 😅 že schudnem 😀
ani neviem kolko važim - bo som teraz aj vracavala takže uvidime v pondelok
predecek super že ti to ide tak dobre dole

prdecek
autor
31. říj 2008

rotoped je vlastne kolo, koukám u toho na televizi, tak se nenudim, no snad to tak dlouho vydržím 😀

shaarka
31. říj 2008

jerry -
selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu 😉
nemusis pribrat... neboj

jerryjanka
31. říj 2008

nj ved uvidime posledne to fakt bolo +20 tak dufam že sa nejako nerozožeriem 🙄 🙄

petka55555
31. říj 2008

jerry tak sa drzkaj nech sa coskoro vyliecis a neboj druhy krat hadam nepriberies, alebo aspon nie tolko. a kolko ti bude trvat liecba? to mas to co si minule pisala ze si vracala? 🙂

jerryjanka
31. říj 2008

hej
liečba bude asi rok - až dva - uvidime

petka55555
31. říj 2008

paneboze, tak dlho a dufam ze uz sa vyliecis natrvalo ci to sa neda?boze to mi je luto a nevies preco sa ti to vratilo?

jerryjanka
31. říj 2008

natrvalo určite nie
neviem - skratka sa to vratilo rok som lieky nebrala a tak to prišlo samo zasa kua
no čo narobime no
musim to len vydržať tak ja dufam že pojdem aspon s vahou dole a nie nahor

petka55555
1. lis 2008

baby co tak strasne chudnete????mne sa to obmedzovanie moc teda nedari, je to tazke, ale ked sa vratim domov, tak to dufam pojde, v pondelok mi sem pride maminka so surodencami, takze budeme chodit po vyletoch, koncne po roku uvidim londyn, oxford. a potom uz nebudem mat pocitac, lebo mi ho bere domov, lebo ho nechceme tahat na dovolenku, takze moc tu uz nebudem, ale hadam aspon vahu zahlasim, ak sa to oplati, stale tu istu, ale od buduceho tyzdna chcem zacat tu 13 dnovu dietu na upravu metabolizmu, presne mam 13 dni do dovolenky, tak keby aspon nejake 4 kilecka zisli.kolegyna s nou vzdy schudne 8 kil, boze aj ja chcem, viem ze je to vela na raz a neni to zdrave, ale mam hrozu s toho sa vycapit na plazi ako tulen, ked uz budem opalena to neni take ako taka biela, to bude strasne.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

jerryjanka
1. lis 2008

peti ta 13 dnova dieta je dobra tak na vieš čo
akurat si tym ešte ubližiš 😒

sjuzan2
1. lis 2008

ahojte, no ja som na koniku uplne prvy krat, tak mi odpustite ak nieco pomotkam....chcela by som sa k vam pridat ja mam 165/84 a tiez planujeme babatko...

bihan
1. lis 2008

fúú.. na 13-dňovú diétu by som si asi netrúfla, aj keď v princípe je to bielkovinová diéta na báze Atkinsona a pod...
Dnes som pozerala skôr info o glykemickom indexe a chudnutí a príde mi to oveľa rozumnejšie ako tieto rýchle diéty so "zaručeným" efektom.

jerryjanka
1. lis 2008

sjuzan - vitaj medzi nami
mame aj tabulku takže sa môžeš pridať važime sa každy pondelok

bihan - skušala som to - po tyždni mi bolo zle od žaludka a p dalšom som pribrala všetko naspať aj s urokmi 😖

shaarka
1. lis 2008

bihan, jerry, petka - a v com spociva ta dieta? nie ze by som ju chcela skusit, len tak sa pytam.
dnes rano som sa odvazila, mala som 78,8, co je krasa (z 80,3), ale neverim tej vahe, ten ubytok sa mi vobec nezda. vazim sa v utorok, tak som zvedava, co to bude za cislo. 😉