Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

prdecek
6. říj 2008

ahojky,
možná už tu nějáký podobný témata jsou, ale přesto jsem chtěla založit nové, protože v těch jiných tématech už to mají rozjeté a já teprve začínám.
Mám fakt velkou nadváhu a je to asi jediný problém, který mi brání v otěhotnění, proto s tím chci něco už vážně udělat!

Je tu ještě některá další co by chtěla vyměnit břicho za bříško??? 🙂

jerryjanka
6. říj 2008

ahojky

no jasne rada by som sa zmenila aj ja
hlavne žiadny drasťak vraj to je na možnosť otehotnenia zle ked sa meni rychlo vaha a je jedno ktorym smerom tak pomaličky ale isto 😉
držim palce

miriamka
6. říj 2008

Prdecek...ja som sice uz brusko mala...ale tiez ked sa mi nedarilo otehu tak som zmenila zivotospravu,schudla cca 15kg a podarilo sa to!!!

andelka
6. říj 2008

Ahojky, taky bych to brala, mít bříško z úplně jiného důvodu. Bojím se, že z tohoto důvodu bude jednou problém. Ještě se nesnažíme, ale uvažujeme o tom.

nensy
6. říj 2008

ahoj já bych taky chtěla 😀 a nák se mi to nedaří

shela
6. říj 2008

baby jedine co vam moze kazdy odporucit je zmenit zivotospravu- jest vela zeleniny , ovocia, nejest mastne jedla, kupujte potraviny s nizkym obsahom tuku, a samozrejme najdolezitejsie je cvicit.. bez toho to nepojde.. vela zien sa vyhovara ze aj tak nechudnu ale treba si polozit otazku ci to robia fakt na doraz...ked sa z vas raz nebude liat tak ten tuk dolu nepojde...viem teraz kopec zien napise ze oni mozu cicit aj tak sa nespotia...ja som to mala tak isto...iba pri behu, korculovani a obitreku som sa spotila...skuste to...aerobne cvicenia.. 😉 ja som sice problem s vahou nikdy nemala ale cely zivot cvicim..dokonca aj pocas tehu.. zatial som pribrala len 1 kilo..pri prvom do 8 kil..teraz cvicim iba na orbitreku ale uz nie tak ako pred tehu... vtedy sa zo mna lialo..na dlazke mlaka potu..iba tak spalite kalorie...nespoliehajte sa na kadejake lieky ci stahovacie pasy

nensy
6. říj 2008

tak já jsem taky nikdy nebyla tlustá ale po těhu mi to nák nejde dolu 😝

cikyta
6. říj 2008

Ahojte.Tak ja som bola odjakživa "chudas",skade ruka,s kade noha len velké "Somálske "bruško.A viem,že to bolo zato,že necvičím.Takže myslím,že aj to foto,čo mám v albume je moje bežné bruško a nieje to spôsobené tehotenstvom v tom 6tt.To som proste ja osobne-strniskový koník. 😀

shela
6. říj 2008

nensy...je to o brusnych svaloch..v akom su stave...ja som od 5 rokoch zavodne plavala - motylika..takze moje brucho bolo stale nonstop trenovane..sice s palvanim som sekla v 17 ale stale to ostalo...sice uz tam niesu tehlicky ale na to ze uz neplavem 11km denne je to OK....take 3 dni po porode som mala brucho ako pred otehotnenim..dokonca manzelov kamos ani nechcel verit ze som ja niekedy rodila...ale to je tymi tvrdymi treningami...nensy mala by si skusit ten orbitrrek je to fakt super... nikdy nesmies precvicovat len jednu cast tela...nema to ucinok

nensy
6. říj 2008

fakt je dobrej a ty jsi ho používala 😕

zuzu_z
6. říj 2008

též mám Orbitrek a dopomohl mi zhubnout 15kg. ALe důležité je vydržet. Aspoň pro mě to vypadalo velmi jednoduše když jsem na to viděla reklamu se Šípkovou, jak si tam lážo plážo hýbe rukama a nohama a u toho mluví. Ale pro mě to bylo dost drsné!!!!

bosorkajarka
6. říj 2008

Ahoj prdecek my se taky snazime o miminko nejakou dobu a asi bude taky problem v me obezite, ja uz jsem vyzkousela vsechno mozny i doktory a je pravda ze nejvic pomaha pohyb no taky to neni samospasny. Uz se snazim hubnout skoro rok a za tu dobu jse zhubla a zase zpatky nabrala 7kg ☹ a zacinam kazdy tyden znovu

emjee
6. říj 2008

no ja som zmenila zivotospravu, sice som neschudla, ale som aspon nepriberala a citila sa fajn a potom som otehotnela 😉 takze mozno nie je treba schudnut, len proste nieco urobit 😉 drzim palce

ygreen
6. říj 2008

já měla taky nadváhu a otěhotněla jsem hned a celý těhu bez problémů - fakt že jsem tlutá jak sviň a neba mě to, takže jsem z garáže vytáhla Orbitrek a manža mi koupil posilovací lavici na břicho. Jen se do toho dát 😅 😉

zuzu_z
6. říj 2008

jo a holky, otěhotněla jsem a moje váha byla trojciferná. Takže nepopírám, že by bylo lepší těhotnět s lepší váhou, ale jenom o tom to není... ale sama dobře vím, jak těžko se dává snažilka psychicky do 100% pohody... 😉

prdecek
autor
6. říj 2008

no já mám trojcifernou váhu.....a už mi to vadí i v tom, že si nemůžu koupit oblečení co se mi líbí. Vím, že s nadváhou co mám se otěhotnět dá, protože se nám to jednou už povedlo, ale dopadlo to jak to dopadlo, ale bylo to zrovna v době kdy jsem si řekla že s tou váhou něco taky udělám, tak možná stačí i pár kilo nebo já nevím. Ale vím, že s tím fakt něco chci dělat a to hlavně z toho důvodu že chceme mimčo a pořád to teď ne a ne a nejde. Tak to je snad jediný co by mi v tom překáželo, si myslím.

Nechci zhubnout něják drasticky a rychle, ale pěkně pomalu aby to pak nešlo zase nahoru a nepřibrala ještě víc.
Takže asi fakt víc zeleniny a ovoce a víc pohybu.

Kdo jde tedy do toho semnou??? 🙂

mima263
6. říj 2008

ahoj, no ja určite áno 🙂
mám takých 20 kíl navyše ☹

bury
6. říj 2008

Ahoj holky. Držím palce, ať se vám zadaří 🙂 já tenhle problém nemám - ale je to opravdu životním stylem. vidím to každý den na obědech v práci... každá druhá si stěžuje, že nezhubne, že to nejde... ale:
po množství jídla, který sní se opravdu nehubne. žádná snídaně, velikej oběd, pak něco sladkýho a večer pěkně 3 rohlíčky....
já jím dost pravidelně - 5 x - 7 x denně. více méně neustále něco žvejkám 🙂 a to je cesta k úspěchu. nepřejídat se, nehladovět, jíst často menší porce. většina lidí mi říká, že jím hrozně málo, jo jím, ale za 2 hoďky si dám zase. a už od 20 let (je mi 30) si držím stejnou váhu +/- 2 kg.
občas nějaký sport, procházka. občas i čokoláda a něco sladkýho. (teda občas, já celkem často 😀 )
prostě je to celoživotní životní styl. ne zhubnout a vrátit se ke starým zajetým kolejím....
tak držííííímmmmm palečkyyyyy, ať se zadaří jak ztratit břicho, tak mít bříško 😀 😀 😀 😀

prdecek
autor
6. říj 2008

bury a co přes ten celej den jíš? 🙂

prdecek
autor
6. říj 2008

mima tak od zítra začínám!! jsem sice celý den v práci, ale ve středu sem příjdu!!! 🙂

Huráááá do toho!!!!! 😀

elennka
6. říj 2008

Holky zdravím...
Já mám taky x kilo nádváhu... vyzkoušela jsem toho docela dost... Bohužel jsem přibrala 25 Kg po nevhodné hormonální léčbě.... zítra jdu do výživové poradny.. jinak váhu se snažím držet.. takže alespoň k mému štěstí více nepřibírám... jím vícekrát denně po malých dávkách a snažím se hodně zeleniny a ovoce a tmavé pečivo...

ixi
6. říj 2008

najlepsia je delena strava ja som schudla 8 kg za mesiac 😀

bury
6. říj 2008

prdecek - tak si zkusím vzpomenout, jo? jo a mám sedavý zaměstnání...
takže běžně - ráno kolem 7 hodiny velikánskej čaj, kafe většinou ovoce - banán, nektarina, jabko. kolem 8.30 normální snídaně - takže koláček z pekárny (no někdy dva 😉 ), rohlík s něčím, chleba, kolem 11.30 až 12.00 oběd taková 1/2 až 2/3 porce. kolem druhý sváča - někdy ovoce, někdy zelenina, někdy jogurt, přesnídávka, někdy koláček s kávičkou 🙂 prostě všechno možný no a tak nějak se udržuju do 6 hodin, kdy večeříme - hodně saláty, občas vařím těstoviny s něčím, ale většinou studená - co lednička dá. chleba, sýry, olivy, sušený rajčata, šunka, vínečko, pivečko 🙂 no a prokládám to celý den užíráním Haribo bombonů, občas čokoláda, sušený ovoce a tak...
je to opravdu o zvyku. hlad nemám. a pocit, že bych se musela omezovat už vůbec ne. časem si žaludek zvykne a velkou porci jídla naráz prostě nepřijme. a to je to, co u mě funguje...
jo a důležitý hodně pít - asi neusím psát že hlavně voda, neslazený čaj. ale já si dávám i kolu...
deset let mám stejnou váhu cca 61 kg/ 175 cm

prdecek
autor
8. říj 2008

jé tak to máš dobrý to mě příjde že jen kinu, ale musím se pochlubit že už mám 1kg dole!!!! 😀

m311293
8. říj 2008

Ahoj holky, jdu do toho s váma, mně se sice za poslední 4 měsíce podařilo zhubnout 5 kg, ale chtělo by to ještě 15. Loni jsme chodila cvičit na vacushape, nezhubla jsem sice na kila, ale na objemu, o 1 číslo menší velikost. Šla ych do toho znova + dieta, ale stojí to hodně peněz, tak asi začnu s pravidelnými procházkama.

krpatucka
8. říj 2008

Pridavam sa k vam. Bury ten tvoj system sa mi paci 😀 asi ho zacnem pouzivat a uvidime ci mi to pomoze 😉

prdecek
autor
8. říj 2008

ok 🙂

co jinak děláte za práci???

já jsem v sociálních službách, starám se o mentálně postižené a dělám 12tky, jinak mi je 21 (teď v lednu mi bude 22). Podle obvodního doktrora bych potřebovala zhubnout alespoň 35kg. Mě by stačilo tak 15kg pro začátek.

Jakému ovoci a zelenině dávate přednost? nebo co vám víc z toho chutná???

🙂

krpatucka
8. říj 2008

Prdecek ja mam sedave zamestnanie. Som uctovnicka. Cize 9 hodin denne na zadku. Do prace aj z prace jazdime autom lebo je vzdialena 60km od bydliska. Mam 25 a v decembri (prosinec) budem mat uz 26

Ja osobne nemam nic proti zelenine ani ovociu ale nejak to do mna nejde. Este v lete ako tak ale teraz skoro vobec. Aj tak zo zeleniny zjem max. papriku, paradajky, cibulu, mrkvu iba varenu, kel iba taky uvareny v polievke (ako privarok ee), z ovocia nemam rada jablka.
Milujem sladkosti kazdeho druhu a to je problem 😅

drobec.z
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkove
8. říj 2008

prdecek a ostatne,
ja by som skusila stranku www.chudnutie-ako.sk ja som vdaka nim schudla 5 kg.. je tam prepracovany system zdravej stravy, pre tych ktori chcu schudnut viac aj s vazenim potravin.. su tam ludia co schudli viac ako 30 kil a po roku, dvoch, troch si to drzia.. problem je ten, ze s tou stravou uz musite vydrzat naveky.. teda nie tak problem, ze ano 😉 s touto stravou, vlastne redukcnou dietou, by som ja osobne asi netehotnila.. skor by som dala prednost (teda davam prednost, lebo som podla tej stranky chudla 🙂) knihe od M. Shannovovej Plodnost, cykly, vyziva, kde rozobera zdravu stravu a jej vplyv na otehotnenie a tehotenstvo.. je to tiez o zdravej strave, takmer na vlas rovnake ako na tej stranke, co som dala link hore.. ta kniha sa da iba objednat na www.lpp.sk prip. www.lpp.cz ... jediny rozdiel je ten, ze Shannovova odporuca menej bielkovin.. a viac jest 🙂)))
zhrniem trosku co som si nastudovala: zdrava strava, teda ziaden cukor, ziadna biela muka, jedlo 5 krat denne male porcie a vyvazene, dodrziavanie pitneho rezimu (nebublinkova cista voda, caj), zelenina 3 razy denne a ovocie max. raz denne, pomozu nielen schudnut, ale aj k babatku..
kazdy nech sa rozhodne na taku cestu ako mu vyhovuje... ale myslim si, ze pravidelna vyvazena strava a sport su lepsie ako drasticke diety.. ved to uzna kazdy 🙂

prdecek
autor
8. říj 2008

Leni na tu stránku určo mrku!!!!

Vím, že to bez vyvážené stravy a pohybu nepůjde! v práci se snažím makat a doma jezdím na rotopedu a pořád jsem v pohybu skrz uklízení a vaření. Po miminku moc toužíme, tak jsem připravená udělat pro něj vše!!!

Krpatucka - já taky nemám ráda jablka, blééé..... a sladký taky miluju, ale budu se ho snažit vzdát!