• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neplodnost muže kúly hustýmu ejakulátu.Máte zkušenost?

8. listopadu 2010 
Holky chtěla jsem se zeptat jestli na tom jste někdo stejně jako já. S přítelem máme za sebou IVF a byla nám zjištěná neplodnost na straně partnera. Ze spermiogramu co nám doktor říkal tak všechny faktory jsou v pořádku,ale tekutina ve které jsou spermie je natolik hustá že nemají šanci se z ní dostat, tudíž oplodnit přirozeně partnerku... Tak jsem se chtěla zeptat jestli to máte některá taky tak??? Díky za odpovědi
5. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gejbi no jedna koníkovka měla podobnou diagnozu u chlapa a jí radili v caru nebo teda tomu chlapovi pít ACC long tablety prej to ředí nejen zahleněný krk při chřipce ale veškeré tekutiny v těle vč. spermošů. no a podařilo se a už mají mimčo. :wink:
5. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty brďo já jsem si právě říkala jestli jsme jediní, protože jsem o tom tady nečetla a ani nikde jinde... tak jsem se už lekla... neměla bys třeba odkázek?moc díky
5. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejbi viz IP
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
strouzku děkují... napsala jsem ti IP
6. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gejbik, mam kamosku co pracuje v centre pre asist. repr. a tiez mi spominala taky pripad, vraj pomoze to ked su dva pohlavne styky za sebou, vtedy sa to trochu zriedi, teda aspon tomu paru to pomohlo...
6. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi dobréééé tak to bysme mohly zkusit... i to ACC a pak 2x za sebou.... :slight_smile:
6. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejbik:manžel měl špatný spermiogram Spermií málo a stejný problém.Prý jediná šance IVF.Před osmi lety nás stál dvacettři tisíc a bez úspěchu.Pak manželovi moje gyndařka napsala k užívaní ambrobene.kyselinu listovou a od firmy Swiss přírodní extrakt Libido.No a stal se zázrak v červenci čekáme druhé dítě i přes tragický výsledek spermiogramu.Hodně štěstí.
21. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Je mi 36 roků a mám stejnej problém jako výše uvedené příspěvky. Hustota ejakulátu je příčinou že nemůžu mít se svoji partnerkou mimčo. Na spermiogramu je to ok. Už to pozoruju delší dobu a nevím co je příčinou tohoto problému. Dočetl jsem se tady,že acc a potom nějaký medikamenty od firmy Swiss pomohly. Ted´ minulý tyden jsem měl dát vzorek a nepodařilo se. Byl jsem zaseklej jak vidle v hnoji ani partnerka s tím nepohnula.Byly jsme pozváni do Brna na REPROMEDA. Porad´te prosím. Přeji Vám všem zůčastněným na této stránce prosluněné dny Vašeho života a hlavně hodně zdraví a štěstí. Děkuji.
8. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek