Neplodnost muže kúly hustýmu ejakulátu.Máte zkušenost?

gejbik
5. led 2010

Holky chtěla jsem se zeptat jestli na tom jste někdo stejně jako já. S přítelem máme za sebou IVF a byla nám zjištěná neplodnost na straně partnera. Ze spermiogramu co nám doktor říkal tak všechny faktory jsou v pořádku,ale tekutina ve které jsou spermie je natolik hustá že nemají šanci se z ní dostat, tudíž oplodnit přirozeně partnerku... Tak jsem se chtěla zeptat jestli to máte některá taky tak??? Díky za odpovědi

strouzek
5. led 2010

ahoj gejbi no jedna koníkovka měla podobnou diagnozu u chlapa a jí radili v caru nebo teda tomu chlapovi pít ACC long tablety prej to ředí nejen zahleněný krk při chřipce ale veškeré tekutiny v těle vč. spermošů. no a podařilo se a už mají mimčo. 😉

gejbik
autor
5. led 2010

ty brďo já jsem si právě říkala jestli jsme jediní, protože jsem o tom tady nečetla a ani nikde jinde... tak jsem se už lekla... neměla bys třeba odkázek?moc díky

strouzek
5. led 2010

gejbi viz IP

gejbik
autor
6. led 2010

strouzku děkují... napsala jsem ti IP

zuztek
6. led 2010

ahoj gejbik, mam kamosku co pracuje v centre pre asist. repr. a tiez mi spominala taky pripad, vraj pomoze to ked su dva pohlavne styky za sebou, vtedy sa to trochu zriedi, teda aspon tomu paru to pomohlo...

gejbik
autor
6. led 2010

zuzi dobréééé tak to bysme mohly zkusit... i to ACC a pak 2x za sebou.... 🙂

kaculka46
21. led 2010

gejbik:manžel měl špatný spermiogram Spermií málo a stejný problém.Prý jediná šance IVF.Před osmi lety nás stál dvacettři tisíc a bez úspěchu.Pak manželovi moje gyndařka napsala k užívaní ambrobene.kyselinu listovou a od firmy Swiss přírodní extrakt Libido.No a stal se zázrak v červenci čekáme druhé dítě i přes tragický výsledek spermiogramu.Hodně štěstí.

dudin73
8. lis 2010

Ahoj všem. Je mi 36 roků a mám stejnej problém jako výše uvedené příspěvky. Hustota ejakulátu je příčinou že nemůžu mít se svoji partnerkou mimčo. Na spermiogramu je to ok. Už to pozoruju delší dobu a nevím co je příčinou tohoto problému. Dočetl jsem se tady,že acc a potom nějaký medikamenty od firmy Swiss pomohly. Ted´ minulý tyden jsem měl dát vzorek a nepodařilo se. Byl jsem zaseklej jak vidle v hnoji ani partnerka s tím nepohnula.Byly jsme pozváni do Brna na REPROMEDA. Porad´te prosím. Přeji Vám všem zůčastněným na této stránce prosluněné dny Vašeho života a hlavně hodně zdraví a štěstí. Děkuji.

angel005
Autor odpověď smazal
Zobraz