• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nízký AMH - jaká je šance, že se IVF povede?

10. října 2016 
@maybay, tak drzim moc palce a uvidis, jak se Ti tam bude libit:slight_smile:
20. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evulatko diky moc, budem to potrebovat
20. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay ahoj,jj FSH máš dobrý,i když jsem někde četla,že občas trochu skáče,podle toho,v jakym dni cyklu se nabírá...Dr. Jarošová to se mnou riskla a vyšlo nám to :wink: ,držím moc pěsti!!!!!! A s tou finanční stránkou,myslím,že je to ve všech CARech hodně podobné,nás teď stálo IVF 8 500(7 000-ICSI. 1 500 doplatek za menopur)
20. únor 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda pokaždé doplácela 4000 za léky, protože jsem chtěla pera, bylo to pro nás jednodušší, on stačil ten pregnyl namíchat a pak ještě jedna látka, co musel muž míchat, takže jsem byla ráda, že ta pera aspoň trochu ulevila :grinning:
20. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa tak to by slo ty 4 tis. ja myslela, ze to bude tak dvacet jak nekdo rikal. A jak jsi snasela ty hormony?
20. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay no jen léky 4000, pak ICSI 7000, prodloužená kultivace taky něco (myslím 2500), mražení a pak rozmražení to taky něco stálo. V průměru stojí ten cyklus tak 14000-25000, záleží na počtu embrií, jestli se mrazí (pokud je co) a jestli je nutno rozmrazovat, protože transfer nevyjde Apod.

Hormony no celkem jo, teda byla jsem podrážděná jak při menses, ale to taky byla psychika.
20. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa ty jo tak to je celkem palka. Co nam ale jineho zbyva. Pribrala jsi po tech hormonech?
21. únor 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay ani ne, možná tak kilo jako v běžném cyklu při menstruaci.
21. únor 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ve státním CAR typu Apolinář, Podolí, Motol, to vyjde levněji, ale třeba v Pronatalu jedou 7 dní v týdnu, takže zákrok se plánuje podle těla a ne podle toho, že budou mít volný den. neměla jsem problém s neschopenkou, navíc to prostředí je prostě o něčem jiném. Otvíračka od rána do večera apod.
21. únor 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa gynekolog me nejdriv poslal k Apolinari a tam nas objednali az na 4. dubna. Tady jsem se docetla, ze je mozna lepsi jit do soukrome kliniky kvuli pristupu a tomu, ze mas porad jednoho doktrora, ktery se o tebe stara, tak jsem zavolala do Gennetu a tam jdeme 8.3., tak to muzeme okouknout. HOlky tu rikaly, ze i u Apol. se plati napr. to ICSI atd, ale je to asi levnejsi....
21. únor 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ICSI se tam platí, ale míň, ICSI totiž pojišťovna vůbec nehradí.
21. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa myslela jsem, ze kdyz hlasaji, ze 3 IVF hradi pojistovna, tak ze se plati jen neco malo, ale takhle si budem muset hodne nasetrit, protoze nevime kolik presne budem potrebovat pokusu :frowning2:
21. únor 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojišťovna uhradí pouze základní léky a pouze základní úkony - tj. vložit spermie k vajíčkům do misky a nechat to tak a zavést dva dny po odběru a zbytky vyhodit.
Ale jsou úkony, který zvyšují šance na úspěch a taky lepší léky jsou prostě lepší léky :unamused:
Mám dojem, že teď došlo i k nějakým malým změnám v úhradách, ale to se všechno dozvíš při první konzultaci.
21. únor 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa urcite dozvim, jen jsem se na to chtela pripravit :slight_smile: jasne, kdyz to ma zvysit sanci tak do toho pujdem.
21. únor 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi. Je mi 33 let, ahm mám 0,3. Do dvou měsíců jdeme na IVF. Každopádně já jsem i otěhotněla ale vždy v 6tt potratila sama biochemická těhu. Manžel má skvělé spermio... Prosím otěhotněl tu někdo s tak nízkým AHM? Všechna vyšetření ostatní máme zatím v počádku na genetiku jdeme tento týden. Děkuji za reakce.
18. led 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tere_ Koukám že jsi už mezitím těhotná. Já po 2 potratech v roce 2014 (spontánní 5 tt a zamlklý 10 tt) a ve věku 37 let jsem začala plašit, vyžádala jsem si genetiku a imuno, vše v pořádku. Pak první konzultace v CAR, odběr krve na hormonální profil, 7 dnů po odběru jsem přirozeně otěhotněla. Jsem teď v 8 tt, taky mi vychází termín v lednu 2016. No dodatečně jsem si v CAR vyžádala výsledky, a moje AMH je 0,4. Jsem velice překvapená. Ještě vím že není vyhráno, dokud za sebou nemám 1.primestr. Každopádně jsem i s tak nízkým AMH normálně otěhotněla.
10. čer 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je prima! Gratuluji!! Ted uz nam to obema musi dopadnout!:slight_smile:
10. čer 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě dodám, že jsem od ledna do dubna užívala Gynex, mateří kašičku a jedno balení Sarapis, a Maca. No a samozřejmě kyselinu listovou, tu beru s malými přestávkami už asi 8 měsíců, teď když jsem těhotná, tak tu lepší, jmenuje se Chytré miminko. Možná že to pomohlo.
11. čer 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcela by som vas tiez povzbudit..v Ivf Podoli sme si nechali urobit reprodukcne testy...verdikt moje AMH 0,2 a mam bit rada,ze jedno dieta mam, ze IVF sa vlastne ani neoplati...a dnes som v 36 tt po spontannom otehotneni mesiac po ich verdikte :slight_smile:
27. črc 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte. Viete mi niekto poradiť či je šanca otehotnieť umelým oplodnením AMH mám 0,03 :frowning2:
10. říj 2016 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Volám sa Katka a som zo Slovenska. Do Modrého koníka som sa zaregistrovala, lebo hľadám veľa informácií o umelom oplodnení. Mám 39 rokov a za posledné 2 roky som absolvovala 4 IVF neúspešne. Problém je, že AMH mám strašne nízke 0,03. Tak neviem či je ešte vôbec nejaká šanca. Ak prosím niekto viete o nejakom vývhodisku, dajte mi vedieť. veľmi túžim mať dieťatko...ale to asi každá čo tu píše...držím Vám palce
10. říj 2016 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek