Norethisteron na úpravu cyklu

katafirka
1. lis 2011

Dostala jsem od svého doktora NORETHISTERON na úpravu cykllu Nemáte s tím někdo zkušenosti. Prý se dává běžně na oddálení. Mám ho brát 17. den po dobu 10 dní. Na netu jsem četla, že je to pěkný dryják, tak se teď bojím co by to udělalo, kdybych otěhotněla když ho budu brát.

dandiela
1. lis 2011

@katafirka Ten jsem brala jednou kvůli dovolené na odsunutí MS a povím ti, že jsem pak 3 měsíce měla MS pěkně rozhozenou. Ale když to budeš brát takhle pravidelně tak doktorka určitě ví co dělá 🙂

katafirka
autor
1. lis 2011

@dandiela snad opravdu ví co dělá. Přišlo mi, že už měl být nějaký ten pátek v důchodu, tak aby nebyl nějak pozadu 🙂 Uvidíme, co to se mnou udělá. Snad se mi to srovná.

mamkamarketa
1. lis 2011

@katafirka
dryjak je to neskutecny. byt tebou promyslim, jestli je fakt nutny.

katafirka
autor
1. lis 2011

@mamkamarketa právě že po přečtení všech diskusí co se ho týkají si to pomalu začínám rozmýšlet. Teď měním doktorku a během listopadu k ní poprvé jdu, tak se s ní poradím. Třeba je i jiná možnost jak to srovnat. Někde jsem četla že je dobrý i kontryhelový čaj.

mamkamarketa
1. lis 2011

@katafirka ja kontryhel pila pred MS kvuli bolestem a pomohl 😉 na MK je mamina co rozumi bylinkam,treba by poradila

katafirka
autor
1. lis 2011

@mamkamarketa jéé a nemáš na ní nějaký kontak. Určitě bych dala přednost bylinkám něž nějakým práškům 🙂

evakva
1. lis 2011

@katafirka Ja som to brala a uplne mi to stoplo menzes a nemohol sa mi 3 mesiace zrovnat. Urcite si to rozmysli, ci to budes brat

enanena
1. lis 2011

@katafirka mne na upravu cyklu dal doki duphaston a ten mi zrovnal cykli ale iba nachvilu....a novy doki mi dal clostyl a vdaka nemu sa nam aj podarilo otehotniet a pila som aj alchemilkovi caj(kontryhel) a mysi chvostik...tiez cajik... 😉

mamkamarketa
1. lis 2011

@katafirka volna diskuze-astrologicke okenko. uzivatelka kam.zyk 😉
je moooc sikovna 😵

katafirka
autor
2. lis 2011

Tak jsme se rozhodla, že Norethisteron brát nebudu. Docela jste mě vystrašili. Počkám co na to domá mudr, tam jdu v prosinci.

babika0
10. zář 2012

mam na predaj norethisteron

kava83
2. lis 2012

Ahojky všem já beru taky Norethisteron od 15dne cyklu na 10 dní a mám to taky na úpravu cyklu a jsem moc spokojená,protože to dostanu přesně 28.den 🙂 Pokud to někdo bere a bojí se že otěhotní,tak se nebojte můj gynekolog mě ujistil,že do 9tt to nevadí 🙂

luskacik16
14. led 2013

ahojte holky a co kdyz sem si vecer zapomnela dat jednu tabletu a dala sem si ji az ted rano co ted? doufam ze mi to nespravi nic , mne to dali na vyvolani menzesu

terkaz
14. led 2013

Ja jsem ho dostala na upraveni cyklu na 3 mesice, dva mesice v pohode a treti mesic v den, kdy jsem si mela vzit prasek, jsem to dostala...Tak nevim, kde se stala chyba. Kadopadne jsem ten treti mesic nezacala brat vubec a uz to neresim.

malamata
22. led 2013

Ozivuji téma. Dostala jsem dnes tento lék od doktorky na zastavení spineni, jsem 19. DC a od včerejška spinim. Po přečtení negativních zkušeností se spíše přikláním k tomu, že se na něj vykašlu a brát ho nebudu, jenže už jsem si jeden prášek vzala. Myslíte, že ten jeden bude mít na cyklus nějaký vliv, že bych to třeba mohla dostat dřív?
A další věc, snažíme se o mimi a mudra mi dnes řekla, že na utz vidí nějakou dutinku, tak že mi udělá test, jestli nejsem tehu a podle toho napíše ten Norethisteron. Ale dělala mi klasický test z moči, bylo to někdy po obědě a tvrdila mi, že je spolehlivý, že by těhotenství určitě ukázal. Mě se tomu ale nechce moc věřit, sice podle BT jsem měla ovulaci už 12. DC, ale i tak mi to přijde brzo, navíc z odpolední moči. Test byl negativní. Na příští měsíc mi napsala Utrogestan.

bozkavatko
31. srp 2013

ahojte, tak mne tiež dr predpísal norethisteron a ziež sa snažíme o mimi, je to blbosť, Norethisteron zabranuje ovuláciii a dozrievaniu vajíčok, po vysadení zasa vajička mnohočetne dozrievajú, neodporúča sa brat ak chce mat žena baby , lebo som čítala že vela krát sa na 3 mesiacoch po genetike posiela na potrat lebo by sa deti rodili postihnute, tiez som ho nebrala , na upravu som objednala kvapky z ostruziny a brusinky a trosku pomohli, norethisteron sice brali nejake ženy a porodili normalne mimi ale mysllim ze u nas snažilkách by to byl zákon schválnosti 🙂

janie1988
23. zář 2013

Ahoj holky. Já jsem se taky "nechala ukecat", nechtěla jsem mít menstruaci na dovolené. Brala jsem prášky jen jeden den. Pak mi začalo být ouvej, cítila jsme , jak se otékám, tlačilo mě břicho :( Okamžitě jsem to brát přestala. Už jsou to 3 měsíce, menstruaci pořád mám rozházenou. Nikdy více...Chceme miminko, ale bojím se, že to bude teď problém se strefit do toho správného období :( Takže rada: buďme rádi, že menstruujeme podle kalendáře... 😉

eminka7
19. říj 2013

ahojte, ja som ho brala mesiac dozadu kvoli zastaveniu mesacneho spinenia. po nom som ms dostala tak, ako bolo napisane, teraz cakam na dalsiu, trochu ste ma vystrasili, lebo ja mavam absolutne nepravidelny cyklus,tak som zvedava, co bude teraz 😒 a s partnerom nechavame volny priebeh babu, tak ja dufam, ze ak by sa nam nahodou pocas posledneho mesiaca postastilo, tak nebudu ziadne problemy, ako tu spominala @bozkavatko o tej genetike a postihnutych detoch ☹ teraz som hrozne vystrasena, normalne dufam,ze nam to tento mesiac nevyslo ☹ pravda ale je, ze pijem viac-menej kazdy den min. 1 salku alchemilkoveho caju, ten neviem ci pomaha otehotniet alebo nie?

bozkavatko
20. říj 2013

eminka7 lepsi je progesteron alebo tak nejak sa to vola, ja ho mam na 18-24 den a prisli pekne ako maju a hlavne tento liek sa pouziva aj na urdanie tehotenstva 🙂takze by sa ani nic nestalo keby otehotnies 🙂

shaga
4. pro 2013

@eminka7 dobry vecer ako ste dopadli?dostali stemenzes lebo ja ho zacinam uzivat abojim sa lebo som mala len spinenie miesto menzesu

eminka7
8. pro 2013

@shaga dostala som ho az na asi 50ty den....teraz zase dalsi mesiac cakam,kedy pride....takze nic moc, uvazujem,ze sa vratim k HAK, aj kvoli pleti,lebo tu mam otrasnu. 😒

shaga
8. pro 2013

@eminka7 dakunem za info, ja sa tiez bojim a verim, ze dostanem mz lebo chceme druhe.a ked ste uzivali lieky neboleli vas vajecniky?

eminka7
9. pro 2013

@shaga nie vobec

shaga
9. pro 2013

@eminka7 no mna bolia dost a este mam pocit ze uz mam dostat mz a to buriem este len 5 den a mam ich brat 10 dni

deinalka
26. srp 2018

Nemate niekto na predaj surne .🙂