Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

natysnovec
21. zář 2017

Ahojky holky nemate nejaka zkusenosti s tim ze by jste po nosifolu pribraly?Dekuji

akinorev10
16. říj 2017

Ahojte holky, prosím o radu. Koupila jsem si inofolic..nyní očekávám menstruaci, kdy začít tedy s užíváním? Počkat po menstruaci a nebo i během? Děkuji moc

natysnovec
19. říj 2017

@akinorev10 ahoj.ja ho zacala brat hned...
Ale u me je to takovy blby tak sem to kokikrat vynechala ale tenhle mesic zacnu brat fakt kazdy den.

akinorev10
20. říj 2017

@natysnovec ja si ho koupila v pondeli s tim, ze ho zacnu uzivat fakt poctive, aby se nam podarilo miminko...no mela jsem zrovna i zpozdenou menstruaci, udelala si test a pozitivni..takze preji, at se brzo zadari 🙂

natysnovec
20. říj 2017

@akinorev10 takze jsi ani neuzivala?My se taky snazime a nic...uz jsme obednani do Čb na kliniku...tak sem zvedava.Na tenhle mesic jsme s manzelem nakoupily ovulacni testy a uvidime.

akinorev10
20. říj 2017

@natysnovec presne tak, ani jsem nestihla uzivat..ale myslim, ze velky vliv ma i to, ze pritel uzival poctive Folandrol! Ja jen obcas predtim, kdyz jsem nezapomnela, jedla od Favea kyselinu listovou a obcas jsem si uvarila kontryhelovy caj, tak tezko rict, kde to zabralo 🙂 budu drzet pesti, at to vyjde i Vam ☺️

natysnovec
21. říj 2017

@akinotev10 dekujem...tobe at se dari🙂

kytimyti
21. říj 2017

Ja uzivam necely mesic.Mam tedy Inofolic + vit.E a piju kontryhel od 1.dne menstruace do ovulace.Inofolic jsem zacala uzivat hned jak jsem ho koupila,bylo to v dobe ovulace.Pritel uziva selzink.Tak uvidime jake to prinese vysledky.

kassandra1
29. kvě 2018

Mně sáčky teda nepomohly, až tablety Nosifol v prvním cyklu. Zbylo mi 23 tablet za 200 Kč kdyby někdo chtěl. Osobní odběr v Praze.

danikk79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tyna_kristyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
coccinella
4. pro 2018

@tyna_kristyna to zabralo tak rychle? 🙂

tyna_kristyna
5. pro 2018

@coccinella nn, pomohlo mi neco jineho 🙂

ritinka123
26. srp 2020

Dobrý deň je tu niekto chcela by som sa spitat sa niečo

ritinka123
26. srp 2020

Ahojte baby ja by som sa chcela spitat sa ze ci ste niekto brali NosiFol, že či má niekto stim skúsenosť.

ritinka123
27. srp 2020
beruska1889
27. srp 2020

@ritinka123 brala jsem nosifol i inofolic...

ritinka123
28. srp 2020

@beruska1889 ahoj a pomohlo ty to nejako

beruska1889
28. srp 2020

@ritinka123 to těžko říct, ovulaci jsem měla ale stejně jsme skončili na IVF a já pak přešla na Femibion...

ritinka123
23. zář 2020

Dobrý deň ja by som sa chcela poradiť alebo vás poprosiť ženy pomoste my porade my niečo snažíme sa o babo už niekoľko rokov a stále nič uz sme skúšali aj umelé a stále nič chcem ísť na to pomalí a brat nejaké lieky ale nevjem že ktoré už dobre a vhodné aby to zabralo ďakujem

katka900
2. pro 2020

Tak teď jsem si koupila Nosifol.. Ale tabletky. Všude ale čtu o sáčcích. Je to podstatný rozdíl?