Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

lariney
7. lis 2013

@muddledgirl Nemám ovulaci, podle doktora tak maximálně jednou až dvakrát do roka.. Přešla jsem k němu lono v srpnu a podle něj docela v dezolátním stavu od bývalého doktora, který, když jsem mu řekla, že by jsme chtěli s manželem děťátko, tak jen mávnul rukou a žekl, jo, že to může trvat i rok.. S tím jme samo počítali, jen nějak zapomněl na to, že já normálně něfunguju, ms mám bez HA jen po vyvolávačce a ani tu se mi pořádně neobtěžoval píchnout, že to příjde samo... no chodilo to rok a pak jsem šla já k lepšímu doktorovi, který mě okamžitě začal dávat dopořádku, no po vyšetření mi řekl že mám PCO, doporučil mi nosifol, že má velmi dobré výsledky, píchnul mi vyvolávačku jelikož jsem to zase spolehlivě nedostala.. po 5ti sáčcích jsem dostala ms a můžu říct, že opravdu vnímám svoje vaječníky.. četla jsem že kontryhel je taky dost dobrý, tak si říkám vitamíny a bylinky by mi neměly ublížit ne? 😉

terezasi
7. lis 2013

@lariney Kontryhlový čaj jsem si taky koupila a mám zasebou první sáček Nosifolu. Je docela chutově dobrý 🙂 .

muddledgirl
7. lis 2013

@kacenka_p Gratuluju.... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@lariney JO, znám co píšeš, měla jsem to stejný.....půl roku u mé doktorky, pak do mě cpala hormony dalších x měsíců ....zbytečně... protože přítel má špatné spermio...Ty jo..tak to je super, po pěti sáčcích,tak to je masakr....Mně vyléčil jeden vaječník....ale či bych to dostala bez utroše, netuším......Beru ho zatím každý měsíc.....Ne, neublíží určitě......Tak ať se brzy zadaří... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@terezasi JJ, mně to taky chutná, je to podobný jako rozpustné vitamíny 😀

terezasi
7. lis 2013

@muddledgirl vitamíny na děti 🙂

vlajka1
7. lis 2013

Holky, kdyby někdo prodával Nosifol, měla bych zájem. Ne pro sebe, ale kamarádku, chce ho vyzkoušet. Nemusí být celé balení. Kdyžtak díky - písněte IP.

muddledgirl
7. lis 2013

@terezasi Jo, to je je jasný,ale ne všechny jsou stejného složení... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@vlajka1 Kočko, Nosifolu se má vypít aspoň pět balení..... 😉

terezasi
7. lis 2013

@muddledgirl To je jasný, budu pít a čekat 🙂 Ještě jsem si koupila i ten Kontryhlový čaj, ale ten se prý začít pít až první den cyklu. Tak uvidím

muddledgirl
7. lis 2013

@terezasi Já kontryhel nikdy nepila...já na ty čajíky moc nejsem....Ale holky obecně tady to všechny chválí...a určo to můžeš pít dokupy....joo, listovky je v Nosifolu 200,tak doporučuju navšit aspoň na 400... 😉

vlajka1
7. lis 2013

@muddledgirl Já vím, jsem si tím prošla. Kámoška to chce ochutnat aby zjistila, jaké to je. Spoustu vitamínových preparátů nesnese, tak nechce kupovat celé balení, dokud nezkusí.

muddledgirl
7. lis 2013

@vlajka1 Aha, tak to jo.... 😉

lariney
7. lis 2013

@muddledgirl No každopádně to mám dost silné, na což nejsem zvyklá.. Snad máš pravdu a brzy se zadaří. Moc vám to všem taky přeju, nějakého malého svištíka 😉 😀 a děkuji 🙂

muddledgirl
7. lis 2013

@lariney No, to je ale dobře, vem si brufík dyžtak, já pokaždé musím 1.den Ms, vše mě bolí a je mi celkově zle....My Ti taky přejem brzo svištíka kočko.....neděkuj, není zač..... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@gabca31 Gábi, to netuším...nosifol by měl cyklus srovnávat......já brala vždy utroš a zároveň nosifol, cyklus jsem měla jak kdy po utroši, tak bohužel neporadím..brnkni gynekoložce,ale spíš bych si myslela, že to bude po zákroku, fakt nevím... 😉

gabca31
8. lis 2013

@muddledgirl Ahoj a dekuji vypada to ze jsem mela problemy po zakroku a ted uz se to zklidnilo,Nosifol uzivam a vypada to ze mi zabira akorat chodim vic na wc.

muddledgirl
8. lis 2013

@gabca31 No, já si to myslela, tak hlavně, že už to máš vyřešené, tak ať Tě už nic netrápí.... 😉

terezasi
8. lis 2013

@gabca31 Jak víc, at vím na co se připravit?

Pořád nevím, jesli pít 1 nebo 2 pytlíky za dne. Poraďte?

muddledgirl
8. lis 2013

@terezasi Když jsem to pila poprvé 3.měsíce,tak jsem pila 1, když jsem to pila nepravidelně, tak jsem pila 2. 😉

muddledgirl
8. lis 2013

Ahojky prodám 3 balení Nosifolu + 10 sáčku za 975,- + dobírka. 😉

gabca31
9. lis 2013

@terezasi Ahoj neni to tak hrozne jen chodim kazdou hodinu na wc ale to se dat.Ja beru jeden sacek denne co mi doporucila doktorka pry to staci jsou to vitaminy.Jeden sacek je tak akorat,vic bych urcite nebrala.

gabca31
9. lis 2013

@muddledgirl Dekuji

terezasi
11. lis 2013

@muddledgirl díky za radu s dávkováním 🙂

muddledgirl
11. lis 2013

@terezasi 😉

maikysl
17. lis 2013

Ahojky 🙂 mám na vás prosbu.S manželem se snažíme už rok a 10 měsíců o malé.Před tím jsme malé měli ale umřelo nám na syndrom náhlého umrtí kojence :( a od té doby nic .několikrát jsem přecházela k jinému gynekologovi až ted ta poslední mě pořádně vyléčila z chronických zánětů pochvy...a nasadila mi Nosifol...ted jsem to měla dostat 13.11. a pořád nic sice mě pobolívá bčicho a prsa..ale pořád nic nepřichází...testy mám negativní,ale to jsem měla i v předchozím těhotenství...a ted nevím zda mám plašit že bude mimi nebo ne ? myslíte že mám ještě počkat ? nosifol používám krátce 🙂 děkuju za odpovědi 🙂

maikysl
17. lis 2013

Abych nezapomela dodat nosifol beru od minuleho tydne a menzes nikde ale testy opravdu nefativni

muddledgirl
17. lis 2013

@maikysl Moc Ti přeju miminko,ale menstruaci je normální mít v rozmezí 28-35 dní........zkoušej testy a uvidíš.......

maikysl
18. lis 2013

Tak dneska jsem si dělala test..a nejdřív mi tam vyšli dvě čárky a pak ta jedna zmizela,takhle jsem to měla i před tím když jsem čekala to první..Moje doktorka mi tenkrát řekla že nejsem v tom a dala mi vyvolávačku a pak sem ro nedostala mesíc a když jsem přešla k jinému řekl mi že jsem ve 12.tt a nechápal jak mi mohla dát vyvolávačku a nevšimnou si toho že sem těhotná 🙂 Tak doufám že teď to bude také tak 🙂 že to bude miminko 🙂 A děkuju za podporu 🙂 a abych nezapoměla ,menzes mám pravidelnou ještě si mi nespozdila,nanejvíš přišla o den dřív nic víc :/ tak nevím

muddledgirl
18. lis 2013

@maikysl Tak zkus clearblue.........digitální....nebo si nech nabrat hcg , jednoduchý.... 😉 Tady to nevyřešíme....Já když měla ducha a zmizel...miminko se neuhnízdilo... 😉