Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

korticka
10. lis 2015

Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...

bibinka2208
11. lis 2015

Holky mam dotaz. Nevite jestli muzu nosifol uzivat preventivne bez doporuceni lekare?

alubif
11. lis 2015

@korticka ??? Jako na co? To je perorální antidiabetikum ...

@bibinka2208 můžeš. Je volně prodejný a jsou to jen vitamíny .

korticka
12. lis 2015

Holky už jsem to pořešila....endokrinoložka mi Metformin předepsala 😉

existovat
17. lis 2015

zdravím vás tu všechny chci se zeptat má někdo zkušenosti s nosifolem forte?? A po jaké době se dá otěhotnět s nosifolem forte jinak jsem měsíčky dostala o 3 dny dřív myslíte ,že by to mohlo být tím nosifolem beru už druhou krabičku Děkuji (snažíme se o mimi)

lohartep
22. lis 2015

Ahoj holky, doma mi zbyly nějaké sáčky Nosifolu (asi 35ks), min. trvanlivost až do 07/2016. Kdo by měl zájem, pište prosím zprávu do IP. Na ceně se domluvíme. Předání možné v Praze, nebo samozřejmě můžu poslat poštou.

keltikj
26. lis 2015

Prodam nosifol dve krabicky. Zbyl me. Uz nepotrebuji

petuli05
15. pro 2015

@ssassi tak já třeba se snažím otěhotnět asi 4 roky, clostík i pregnyl a dokonce i utrogestan, inofolic, kontryhelový čaj, laparoskopie a nic nepomáhá.

bibinka2208
15. pro 2015

@petuli05 mozna se budes smat ale me pomohlo po sexu ihned oprit nohy o zed nahoru a pritom jsem masturbovala... Diky stahum po orgasmu cipek nasaje vice ejakulatu 🙂 me to pomohlo

simisek24
26. pro 2015

@taurusenka ahojky kdyz mas zkusenost z nosifolem na 100 % tak ja uz beru nosifol skoro 2 mesice a ted na vanoce jsem zase dostala menzes myslite ze mi pomuze otehotnet bo mam strach ze ne

simisek24
26. pro 2015

@xkiki ahojky takze se nemam bat ze se to nepovede otehotnet a nemam zoufat jo pomuze mi ten nosifol ju beru ho uz skoro 2 mesice a ted na vanoce jsem zase dostala menzes tak mam strach ze mi nepomuze

mooom
26. pro 2015

Ahoj holky, nosifol mi nejspis pomohl. Brala jsem ho cca 5mesicu a manzel obcas taky a povedlo se. Zbylo mi par krabicek, takze kdybyste nektera chtela, tak prodam - 1baleni (20ks) za 200Kc. Nechcete nekdo? Ja uz to nepotrebuju a prijde mi skoda to vyhodit...

bibinka2208
26. pro 2015

Nejlepsi je uzivat pouze kyselinu listovou 1x za den 8stovku... A priel at si udela spermiogram.. Muzes i jako samoplatce cena cca 400-500kc pokud ma manzel pomale spermie a nebo jich ma malo tak muzes jist co chces a je ti to na prd... Nejlepsi je nejdriv se ujistit zda jste oba zdravy nez do sebe zacnes ladovat neco co neni treba. Jinak vyborny je treba kontryhelovy caj ;) krabicka 20sacku za 39,-

atmosfera
27. pro 2015

@mooom Ahoj já bych si vzala. Kolik balení máš? 🙂 Díky

petruse66
13. led 2016

@mooom Zdravím, máte ještě Nosifol na prodej? 🙂
Děkuji

lenihuhu
1. únor 2016

Ahoj holky prosim byl mi doporucen nosifol a kiukam dle vasich prizpevku ze opravdu zabira uz jen po 1mesici uziti opravdu je takto uciny??s pritelem se snazime zkoro rok o miminko a stale nic ☹ moc si prejeme mi miminko ☹ mrzi me kdyz si udelam tt a je negativni ☹ po jake dobe pomohl i vam??nemela by jste nektera zbytek Nosifolu??Dekuji moc za odpovedi Lenka

lenihuhu
1. únor 2016

@lohartep ahoj a za kolik bys ho prodala?? Mela bych zajem...

atmosfera
1. únor 2016

Tak já hlásím pozitivní TT po 1,5měsíce užívání Nosifolu...Celkově se nám zadařilo na 5. cyklus 🙂 Jděte do toho holky 🙂

petuli05
2. únor 2016

Tento měsíc mi na pravo dorůstají dva folikuly, přitom pravou stranu mám línou a spíše nereaguje ani na hormony. Začínám druhý měsíc zobat femibion, tak doufám, že je to tím a že to pomůže.

vybi
3. únor 2016

Holky kdyby někdo chtěl, mám Nosifol na prodej, nepoužitý, nakonec jsme ho nepotřebovali. Je to 30 sáčků, prodávám za 400,-....původně mě stál přes 600,-... u sebe v bazaru mám fotky, klidně mrkněte 🙂 hezký večer všem! 🙂

vanilii
4. únor 2016

Ahoj holky, já jsem brala Nosifol 5 měsíců. Nepozorovala jsem na sobě žádnou změnu, k vyvolání ovulace mi nepomohl a k miminku už vůbec ne... Jde spíš o předrazené placebo... Dál už na něj kašlu a kupuji samotnou kyselinu listovou, která je 10x levnější. Toť můj názor.

leni09
4. únor 2016

Ahojky. Nosifol beru asi už 4 měsíce, ale bohužel nám po něm tak akorát střevní potíže. Snažíme se už dva roky a za 14 dní budeme muset podstoupit naše první IUI.... Takže nám bohužel nepomohl. Ale myslím si, že třeba jinému páru pomůže, my máme velmi špatní spermiogram.... 😢

mooom
5. únor 2016

@atmosfera gratuluji a jsem rada,ze se podarilo tak rychle... 🙂

atmosfera
5. únor 2016

@mooom jooo moc díky za Nosáče, fakt zázrak 🙂 a jak se Tobě daří?

m_t_k
5. únor 2016

@cooke Hou, to je supr, a kde v Kromclu, jsem z Huléna 🙂děkuji

petuli05
5. únor 2016

@vanilii ne každá žena ale kyselinu listovou umí zpracovat

katkatomaskova
12. únor 2016

Zdravím vás všechny!!! I já si jdu pro radu... Čekám na laparoskopický drilling vaječníků, který je v plánu v polovině března. Podstoupila jsem jedno kolo stimulací Clostilem, ale nereaguji na něj (zatím). Mám diagnostikovaný PCOS, a problémy s menstruačním cyklem. Zezačátku, po vysazení HA sice MS byla, ale teď už jsem ve fázi, kdy musím brát buď Duphaston, nebo si chodit na vyvolávací injekce. Zajímalo by mě, který z přírodních preparátů typu Nosifol, Femigard, Gynex by mi mohly pomoci k pravidelné menstruaci, IDEÁLNĚ i ke zlepšení stavu pleti (mastící se + akné v tváři, dekoltu, na krku a silně po zádech a ramenou) a zmírnění vypadávání vlasů, které mě teď právě děsí k smrti 😨 Zjistila jsem totiž, jaké komplikace má PCOS, a ráda bych se jim vyhnula 🙂 Už se chystám na změnu životního stylu - více pohybu, zdravější strava. Měřím 155 cm a v současné chvíli vážím asi 65kg (dlouho jsem nestála na váze 😀 ). Ztěžuje mi to bohužel hypofunkce štítné žlázy, a jak dobře víme, PCOS tohle zvyšování váhy bohužel taky umí. Za případné rady velice děkuji !!! 🙂

petuli05
13. únor 2016

@katkatomaskova mě clostík moc nepomáhal, dostala jsem k tomu utrogestan a chodím na injekce pregnylu, nemám jiné žádné problémy, jen pravý vejcovod a vaječník jsou opožděné trošku prý. Začala jsem mít celkem pravidelnou menses tímto způsobem a začla jsem před silvestrem užívat femibion a ted poslední měsíc mi na pravém vaječníku dorůstaly hned dva folikuly. Přičítám úspěch právě femibionu.

gerdee
13. únor 2016

Ahoj, za me muzu napsat, ze Nosifol je super 🙂 pul roku nic nic s ruznymi jinymi preparaty a pak po sedmi tydnech na nosifolu dve carky 🙂 samozrejme to mohla byt nahoda, ale ja to pripusuju nosifolu..

kamikz
15. únor 2016

Ahoj holky.. jsem mesic a pul po revizi (1.tehotenstvi),je mi 25 a doktor mi doporucil Nosifol..tak jsem ho zacala pit a premyslim,jestli k nemu jeste nemam brat listovku? Piju jeden sacek denne,ve kterem je 200 mikrogramu a spravne bych mela brat 800,tak jsem se tu chtela poradit,jestli jste to taky nektera tak delala? Nosifol + 400 mikrogr listovky? Myslim,ze by to mohlo byt ok ne? Doktor mi jeste napsal Clostylbegyt,ale moc se mi ho nechce brat.. diky moc za rady!