Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

salenas
29. lis 2016

@verca218 i muži můžou nosifol,tam jde o inositol,který pomáhá ženě k ovulaci a mužům zlepšuje spermie. koupit můžete i čistý a levnější než nosifol. Po roce zkoušení by to už chtělo základní testy,pro tebe odběr krve,test na amh,kontrola ovulace ultrazvukem,pro muže spermiogram.

verca218
29. lis 2016

@salenas děkuji za radu! Snažíme se o první mimi takže nemám zatím moc zkušenosti ohledně těch to věci...🙂...jsem připravena se po novém roce objednat k lelari ale zatím to chci aspoň nějak podpořit.

beruska1889
29. lis 2016

@verca218 Ahojky já brala Nosifol/Inofolic skoro 2 roky, můj gyndař oba preparáty moc chválil, teď jsem ale přešla na Fertipronu - je to to samé, ale levnější a nemusím k tomu brát Femibion, protože už tam naštěpená listovka je, k tomu piju kontryhelový čaj a manžel Fertilan plus, který mu dle spermiogramu zlepšil výsledky 😉 sice se snažíme už 2 roky, od září navštěvujeme CAR ale tyhle preparáty užíváme oba dál, protože myslím, že jsou fajn i když zatím mimčo v nedohlednu...

jade85
29. lis 2016

Ahoj holky, ja s Nosifolem otehotnela prvni mesic po vysazeni HA, kterou jsem pred tim brala skoro 15 let v kuse. Nevim, jak moc k tomu Nosifol prispel, nebo jestli to byla stastna nahoda, ale doktor mi ho doporucil jako jediny nehormonalni preparat, ktery opravdu funguje.

beruska1889
29. lis 2016

@jade85 jo tak já HA brala 5 let, po vysazení jsem měla problémy s cyklem a od doby co užívám Nosifol/Inofolic tak mám i dle UZ potvrzenou ovulaci, tak si taky myslím že je dobrý a pomáhá 😉 i když mimčo se nám stále nedaří, ale dle testů jsme oba zdraví, tak těžko říct v čem to je....

jade85
29. lis 2016

@beruska1889 Tezko rict, muze to byt opravdu jen nahoda, my to nijak neresili, ovulaci jsem nehlidala, proste jsme se hodne casto milovali, kazdy nebo minimalne kazdy druhy den. Vubec jsem necekala, ze se takhle rychle zadari 🙂

beruska1889
29. lis 2016

@jade85 no nevím, asi zatím nenastal ten správný čas... kdo ví... já taky nic nehlídám, ale tím že už teď každý měsíc chodím do CAR tak to jaksi hlídají za mě 😀 buď ráda, že Ti to vyšlo takhle rychle, protože to marné, dlouhé čekání je vážně šílené ☹ nikdy bych si nemyslela, že zrovna my budeme na mimčo tak dlouho čekat a ještě ani nemáme jistotu že se ho vůbec kdy dočkáme... ☹ po pravdě po těch dvou letech mě už ani ten sex moc nebaví ☹ je to nekonečné...

jade85
29. lis 2016

@beruska1889 My zacali s tim, ze je nam vlastne jedno, jestli se zadari hned, nebo za rok, prave proto, ze jsme se chteli vyhnout tomu cekani, ale popravde receno jsem vnitrne chtela, aby to bylo co nejdriv. Jsem v uplnem zacatku, takze ani ted to neni zadna jistota, preci jen ty prvni mesice tehotenstvi se muze stat cokoliv. Moc drzim palce, aby se vam rychle povedlo, zkus brat sex jako relax, poteseni a vyjadreni lasky, ne jen jako prostredek k plozeni, treba te to zacne vic bavit 🙂 A hlavne znas to, cim mene se clovek na neco soustredi, tim rychleji se to povede. I kdyz chapu, ze kdyz uz chodite do CARu, tak se na to asi neda uplne nesoustredit... :(

aneta1202
29. lis 2016

@petruse66 Nosifol pořád mám. Pokud máte zájem, napište zprávu.

beruska1889
30. lis 2016

@jade85 no mně to ze začátku bylo taky jedno, spíš jsem chtěla aby se zadařilo až později, u nás byl manžel ten, který to celé okolo dětí "spískal" a já si ze začátku přišla, že je na to ještě čas, ale postupně, když se nedařilo, tak mě to začalo docela znepokojovat, po víc jak roce jsem si skočila na gyndu na vyšetření abych měla jistotu, že se nesnažíme zbytečně a není tak nějaký problém a teď po dvou letech už nás teda hnali do CARu no... takže tak to celé je u nás... jo máš pravdu, jak už to člověk řeší s doktory už se na to nedá moc nesoustředit ☹ to je na tom to blbé ☹ Děkuji moc za povzbuzení a já Tobě moc přeji, aby šlo všechno hladce a ať jste oba s prckem v pořádku, ono to pozitivní myšlení má něco do sebe a věřím že i když jsi teprve na začátku, tak všechno dobře dopadne 😉

janahon
30. lis 2016

Ahojky holky prosím najde se tu někdo kdo zkusil užívat Nifosil spíš na povzbuzení, je mi 39 let a přemýšlím o dalším mimču s ovulací jsem nikdy problémy neměla, ale to víte 39 je 39.

beruska1889
1. pro 2016

@janahon Ahoj, tak já myslím že tím nic nepokazíš, mně to doktor moc chválil, takže do toho klidně jdi 😉 pokud nepomůže, určitě neublíží, jsou to stejně jen vitamíny 🙂

lindaatobias
13. pro 2016

@janahon Ahoj, já si taky myslím, že tím nic nezkazíš, vitamíny v něm určitě povzbudí 🙂 Je pravda, že já Nosifol brala vyloženě kvůli tomu, že se nám s manželem rok nedařilo (u prvního syna jsme vedli 2 roky bojů a už jsme skoro šli do umělého oplodnění). Nosifol jsem po ročním snažení o druhé mimčo užívala 2 měsíce a teď jsou to tři dny, co žiju testovacím maratónem a nemůžu těm dvěma čárkám pořád uvěřit... Za mě teda třikrát ano a povzbuzení k tomu 🙂

dragina
17. pro 2016

Holky, jaký Nosifol si mám koupit? Vidím, že je i Nosifol Forte - děkuji

lindaatobias
17. pro 2016

@dragina Ahoj, ja uzivala Nosifol Forte a pomohl 🙂 Nevim presne rozdil od toho druheho Nosifolu, ale pamatuju si, ze se lisi v cene. Ty hlavni ucinne latky budou asi totozne 🙂 Drzim pesti 🙂

kaaacaaatkooo
18. pro 2016

Holky, já si zase objednala Nosifol Duo... vyzvednu si ho v pondělí a na nic nebudu čekat, potřebuju se zbavit cyst a vytřískat z něj ovulaci 🙂 Doufám, že jsem s "duem" neudělala chybu, ale některá jste mi psala, že ve složení jsou nějaké látky navíc oproti Nosifolu a N. forte. Tak snad...?

lindaatobias
18. pro 2016

@kaaacaaatkooo Ahoj, no vzhledem k tomu, že duo je dražší než forte, tak tam asi bude něco navíc 🙂 Moc držím pěsti, ať lék zabere, já měla taky problémy, i snaha o prcka probíhala přes rok a s nosifolem se zadařilo hned druhý měsíc. V životě jsem necítila ovulaci tak silně (ne bolestivě), jako s nosifolem a přesně jsem věděla, kdy na to hupsnout 🙂

kaaacaaatkooo
18. pro 2016

Tak si říkám, kdyby to zabralo, jestli si pak nekoupit jen ten Nosifol FORTE... Nejsem chemik a vyjela jsem si ten d-chiro-inositol , který je v Duu navíc, ale moc chytrá jsem z toho nebyla... nevím, jak moc je potřebný nebo nepotřebný...

lindaatobias
18. pro 2016

@kaaacaaatkooo Je fakt, že já to tehdy moc nestudovala, dostala jsem doporučení do svého gynekologa přímo na nosifol forte, říkal, že s ním má dobré zkušenosti... tak jsem mu to jenom potvrdila 🙂

krumlanda
18. pro 2016

@kaaacaaatkooo ahojky Já pila duo a jestli si ho znova koupím tak jen ten forte. Je fakt že je tam toho asi dvojnásobek co ve forte ale ty důležitém a i forte. Já ovulaci mám ale zase mi pomohl trochu s pms ted me skoro nebolela prsa, oproti jiným dnum....nemohu se jich dotknout. Ještě mi Pytlíky zbyly ale nechci teď na to myslet..pak to treba dopiji.....jo a stloustla jsem za měsíc s kousek uzivani 6kg tak nevím....ale vše delam stejne a i když litam nahoru/dolů tak tohle mi přišlo rychle a hodně 😐🙊🙊 tak tfuj tfuj ať se zadaří

kaaacaaatkooo
19. pro 2016

@krumlanda 6kg???? Ty vago, další kila nahoru? Tak to ze mě bude kysňa :( Ale třeba je to jen náhoda... Podruhé asi vyzkouším Forte... zítra si jdu vyzvednout drahé Duo a hned si ho v práci udělám 🙂 Já zažila snad poprvé v životě PMS - prsa bolavá jak nikdy, nálada předevčírem na facku 😀 (mně 😀 ), byla jsem z toho sama hrozně překvapená, nemívám špatné nálady, ale toto byl extrém, dokonce jsem odmítla zdobit vánoční stromek 😀 A to už je co říct!!! 😀 Tak snad to bude příště lepší..lépe řečeno, kéž by už žádné příště 9 měsíců nebylo ;)

kaaacaaatkooo
20. pro 2016

První dávka Nosifolu ve mně a asi si objednám ještě Nosifol Forte na další měsíc.

lindaatobias
20. pro 2016

@kaaacaaatkooo Ať chutná a hlavně ať zabere 🙂

kaaacaaatkooo
20. pro 2016

@lindaatobias Podle toho popisu je to produkt přesně pro mě. 🙂

lindaatobias
20. pro 2016

@kaaacaaatkooo Tak tomu věř a bude to tak 🙂 Je docela i chuťově dobrý... 🙂

kettkav
20. pro 2016

@kaaacaaatkooo Já normálně s váhou bojuju a nepřibrala jsem po něm. Tak možná to je jak u koho 🙂

jade85
21. pro 2016

@kettkav taky bojuju s vahou a Nosifol na to u me urcite nemel vliv, naopak jsem mela dojem, ze me trochu "prohanel". Jinak v nem neni nic hormonalniho, takze nevim, cim by pribirani mohl zpusobovat 🙂

krumlanda
7. led 2017

@kettkav
@jade85 taky nevím ale neberu ho a mam 3kg dole....

joliva
23. led 2017

Já mám zkušenost pozitivní. Po vysazení HA jsem byla hormonálně rozhozená, přes půl roku jsem nedostala menstruaci. Hormonální injekce jsem odmítla, tak mi byl doporučen Nosifol a po 4 měsících užívání se dalo vše do normálu, chce to trpělivost, ale asi jak u koho. Tak jsem ho po nějaké době vysadila, myslela jsem si, že už normálně funguju, ale po půl roce stejný problém, menstruace opět žádná. Tak jsem opět nasadila Nosifol. Po třech měsících, co jsem ho brala, jsem otěhotněla, přestože menses jsem do té doby vůbec neměla. Teď jsem ve 4. měsíci a doufám, že vše bude OK. Takže za mě funguje;)

joliva
23. led 2017

Zbylo mi 1 a půl balení Nosifolu, v těhotenství teď užívám Femibion. Kdyby měl někdo zájem, prodám za 390 kč, kupováno v červnu 2016.