Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

grafia
29. dub 2013

@muddledgirl supééééééééééééééééér, to moc ráda slyším !!!!! Gratuluju k ovulce !! To by bylo, aby to nebylo !!! 😉

grafia
29. dub 2013

@muddledgirl šikulka !! 12 dní a co to udělá,viď 🙂

muddledgirl
29. dub 2013

@grafia Přítel taky hamá zinek a selen...Já kouřím tak jednou týdně...když jdeme ne pivčo....no neměla bych,já vím....Já jsem si říkala, jestli nejsem těhotná,když mě tak bolí prsa v době, kdy neberu hormony a ona ovu.....Sice v divné dny,ale to nevadí.....A jak vy jste postoupili?

grafia
1. kvě 2013

@muddledgirl No zatím nepostoupili ☹( Musíme tomu dát 3 měsíce a pak znovu na spermio. Jinak já problémy s ovu nemám, Nosifol jsem užívala pro podporu toho mimi podhoubí, ale nakonec jsme zjistili problém jinde, tak jsme ho hned začali řešti. Jak dlouho se s manželem snažíte o prďouska ?

muddledgirl
4. kvě 2013

@grafia Tak to je dobrý začátek, že normálně ovuluješ, to je důležité....ono to vše občas trvá...jak dlouho se snažíte...My bez dvou měsíců dva roky....a to jsem přišla na gyndu s tím, že se začínáme snažit o mimi.A půl roku jsem brala hormony,....řekli mi, že přítelovo sperma v pho...A pak vCaru loni v srpnu, že to není vůbec v poho...Ale já myslim, že je to u mně hlavně o udržení, že možná na imunu něco najdou.....Protože během těch dvou let...jsem měla 3x slabě pozitivní testík a pak nic.....a netýkalo se to pregnylu...tak snad se někam posuneme brzy...chjo....no jo,člověk musí být trpělivý...znám bohužel případy po 10-i letech....A ty jsi zatím u své gym...? Nebo už v CAR?

muddledgirl
4. kvě 2013

@muddledgirl Ćlověk po třech neúspěšných transferech, se občas bojí aby to klaplo...Ale já vím, že klapne, jen nevím kdy....doufám,že letos se dočkám...přeju,aby bylo vše nej nej...

grafia
5. kvě 2013

@muddledgirl my se snažíme skoro rok. Zatím jsem u své gyn., teď hledáme dobrého androloga, aby nám řekl, co a jak dál. Psala jsem Mudr. Kočímu z ISCARE a ten mi řekl, že běžný vzorek je tak 2 ml a množství, co jsme měli my nemusí ukázat spolehlivý výsledek., protože to bylo málo. Při tom stresu z toho vyšetření, to je fakt těžký. Takže za 3 měsíce jdeme na spermio znovu a když se tam některé potfůrky objeví, tak je necháme zamrazit a případně pak necháme transferovat. Dle Mudr. jsem v pořádku, tak uvidíme. Přeci jen, věk hraje taky svou roli, mě bude 35 a příteli je 38....
Moc držím palce, aby to mrně zatoulalo už taky i k vám !!!!!!!

tesinka3842
6. kvě 2013

Ahoj holky, byla jsem na hormonálních testech.. testosteron mm v poho ale progesteron pry jen 11,5 což je údajně málo.Prý mám zřejmě anovulacní cyklus.(na změnách v těle to nepoznám nic mě nebolí, ale podle debaty s lékařem, pokud mám bezbarvý a tahavý výtok cca 12.den tak ovulaci mám (a ten mám)... jen ty hormony na to moc nesedí.) napsal mi Clostilbegyt že to prý způsobí ovulaci..(ale co když už ji mám?), že prý mi to nijak nemůže ublížit.. ale mluvil i o Nosifolu. Chci se zeptat, máte někdo podobnou zkušenost? Můžu to kombinovat dohromady? a jak dlouho se ten Nosifol má brát?
Vím, je to zmatené, ale děkuji za případnou reakci.. jsem docela bezradná.. snažíme se sice teprve 3 měsíce ale nechci nic podcenit.. a fakt netuším jak poznat tu ovulaci..:-/

ninad
7. kvě 2013

zdravím dámy, s manzelem se snazime o mimi,jak se vsude docitam ,chvali se Nosifol,tak jsem si ho koupila+ manzelovi na podporu FertilMan, jelikoz vysel dost blbe spermiogram,mate,prosim nekdo zkusenosti od vasi polovicky jak moc podporuje kdyz ti ,,pulci´´nejsou zrovna ok?🙂dekuji

mmarch
14. kvě 2013

Ahoj snažilky, s dovolením se k vám také přidám. Mám PCOS, třetí měsíc beru clostík a duphaston, byli jsme 2x na IUI a zatím nic, při posledním ultrazvuku jsem neměla jediné zralé vajíčko, tak se třetí IUI nekonalo. Koupila jsem si teď také Nosifol, mám v sobě 10sáčků a za 10dnů jdeme na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli bude patrná nějaká změna. Doporučili nám už IVF ale to se snažím odkládat co nejvíc to půjde a tak zkouším vše možné, koupila jsem si i zelený ječmen na pročištění, taky si ho hodně chválí.

lenusek11111
15. kvě 2013

Ahoj Všem.Já beru už 14 dní nosifol a nevím,zda bude mít pozitivní účinky.Zajímalo by mě,zda měla některá z vás změnu v menstruační cyklu díky nosifolu.Já mám totiž ten problém,že už mám 5 den zpoždění a TT negativní. ☹ Tak si říkám,zda může mít na to vliv.Když jsem volala doktorovi,tak mi řekl ať se objednám,že bych mohla být těhotná.Co si o tom myslíte?

dinnuska
16. kvě 2013

Ahojky Holky, Nosifol jsem teďkonc začala brát taky , tak doufám, že to dopadne dobře , sice MS mám ale ovulaci ne :/ . Tak všem přeji, ať vám taky pomůže . POkud budu mít nějaké zprávy dám vědět 😀

ninad
16. kvě 2013

ja si ho uz taky vyzvedla,a vcera lupla prvni,tak jsem zvedava..a drzim pesti nam vsem at se zadari..🙂

muddledgirl
16. kvě 2013

@lenusek11111 No,já beru i Utrogestan, protože jsem neměla ani menstr.ani ovulku a po 30-i sáčcích jsem to dostala před dobráním utrogestanu.Předtím vždy mezí 3-9 dnem po dobrání Utroše.Takže,ať je to,jak je to, mně cyklus hodně zkracuje....i když gynd.říkala, že to tím není,tak nevim...

elisafabri
16. kvě 2013

Holky tak já se připojuji do klubu uživatelek Nosifolu. Dnes mě čeká 7 sáček akorát jsem začala včera slabě krvácet, tak se bojím co to znamená. Ale snad se nám všem tady brzo zadaří a každá budeme mít své mimi 🙂

baiba
17. kvě 2013

Ahoj holky, potřebuji se Vás na něco poptat. ☹

Už 23 dní piju Inofolic (to samé, co Nosifol). Začala jsem ho pít kvůli PCO a anovulačním cyklům. Hned 9. den pití mi dorazila ovulace - 14DC.. a od té doby mi je divně. Zezačátku jsem měla jen bolesti v podbřišku, které trvají do teď (jsem 25DC a 11DPO). Někdy to je jako silná bolest u MS, někdy jen takové tahání nebo bodání. Hlavně napravo. Asi od 4DPO se mi k tomu přidala i únava, mám žaludek na vodě. Zrovna dneska se mi motá hlava tak, že snad ani nevstanu z křesla. ☹ TT je negativní.

Myslíte si, že by mi mohlo být zle z Inofolicu? Je Vám také nějak špatně při jeho braní? Nebo máte třeba bolesti v podbřišku? Nevím, jestli bych ho neměla přestat brát. ☹ je pravda, že na TT je také ještě brzy. Ale konkrétně dnes mi je tak zle, že z toho začínám být zoufalá.

dinnuska
19. kvě 2013

Ahoj holky, koukala jsem na netu a doporučené dávkování je 1-2 denně a co se týče lékařských studiích , výsledky vycházely právě ze 4g inositolu , což jsou právě dva pytlíčky .... Což je docela darda, když si to pak přepočítám na koruny. Ale ještě jako přírodní doplněk by mohl být sojový lecitin , který obsahuje cholin a právě inositol... :o

dinnuska
19. kvě 2013

@baiba Ahoj to spíš může být z nervů, i když mi mě podbřišek taky bolel, ale teď je to v pohodě :o)

ninad
19. kvě 2013

Me bolel podbrisek prvni 3 pytlicky,ted uz taky v poho,myslim ze to bylo zvysenou davkou vtaminku,na ktere jsem lehce precitlivela a jak jiz predemnou zminila dinnuska,tak z nervu, jelikoz jsem myslela ze do sebe ,,rvu''neco navic.....

oldana
20. kvě 2013

Ahoj holky, chtela bych se k Vam pridat do teto diskuze. Dnes zacinam uzivat Nosifol spolecne s proverou...snad uz i na nas se usmeje stesti. Snazime se uz skoro dva roky, stimulovala jsem nekolikrat clostilbegytem a na potreti otehotnela ale bohuzel to skoncilo zamlklym potratem. Po revizi jsem na clostil jiz nereagovala. Doufam ze mi prinese stesti tak jako Vam.

wildy
20. kvě 2013

@oldana Ahoj, taky mám začít brát proveru a nevěděla jsem, zda je možné u toho užívat Nosifol. Ptala jsi se na to doktora? Myslím si, že vzhledem k tomu, že to jsou jen vitamíny, tak by to vadit nemělo.

oldana
20. kvě 2013

@wildy Ahoj, doktora sem se neptala ale někde sem vyčetla že to jsou jen vitamíny a může se k nim užívat provera, utrogestan a nebo kontryhelový čaj, tak snad se nepředávkujeme 🙂)

ninad
20. kvě 2013

Tak ono se vzdy pise doporuceni o porade s lekarem,ale to je specificke,podle toho jak velky amte problem estli vubec nejaky mate..jinak jak se rikalo jsou to jen zvysene davky vitaminu na podporu a nevadi kdyz se uzivaji spolu ve dvojci..🙂

jessi13
20. kvě 2013

ahojki, já užívám Nosifol asi řetí měsíc už, miiminko pořád nikde ale i přesto ho musím pochválit, po prvním miminku jsem měla 5 let nepravidelnou menstruaci a co jsem začala užívat NOSIFOL, tak hned první měsíc přišla menstruace na den přesně a chodí na den i do teď. Jinak nevím zda mám nebo nemám ted ovulaci, říka se, že žena to na sbě pozná nejlépe a já siteda myslím že s v tom těle něc děje.. 10-15 den cyklu mě bolí bříško a mám zvášeny pohlevní sekret jak to u ovulace býva. Já ho začla pít sama od sebe, našla jsem to na netu ale hodně lidí to ted začalo doporučovat a pít.. já jdu na ultrazvuk v červenci tak uvidíme, pokud ovulace nebude, doktor mi udělá menší stimulací vaječníku... Ale myslím si, že Nosifol něco stím tělem dělá 🙂

oldana
21. kvě 2013

Ja taky verim ze nam vsem pomuze. Slysela sem na nej same kladne ohlasy.

ninad
21. kvě 2013

@oldana doufejme..🙂)

oldana
21. kvě 2013

@ninad jak dlouho uz se stazite?

ninad
21. kvě 2013

@oldana ted to bude neco malo pres rok,u nas to je hlavne problem u muze-spermie,tak uvidime,rikali jsme si pokud nam to nas e,,zovani´´ nepomuze,tak pak pujdem na umele...tak hle se pokazde modlim at nedojde menstruace...

oldana
21. kvě 2013

@ninad my uz se snazime skoro dva roky, ze zacatku sme to nechavali prirode pak mi prisli na PCO a nervy zacali pracovat. Nosifol sem zvolila jako posledni "zastavku" pred Carem.

ninad
21. kvě 2013

@oldana aha tak ja byla na vysetreni a vse ok, ale mojemu zjistili spatne spermie,takze jsme zacli brat lecky-teda on, aja aspon ty vitaminy..tak taky chceme to nechaj jakztakz na prirode,ale jak rikam,..do konce rokua kdyby porad nic,tak tomu pomuzem🙂 Jinak drzim pesti ;)