Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

oldana
21. kvě 2013

@ninad aha, muj ma spermio v poradku. Taky preji hodne stesti 😉

kamondela
23. kvě 2013

Ahojky holky, mám zbytek Nosifolu, jedno celé balení + 4 sáčky. Levně prodám (280,- Kč za balení)! kamkam0@email.cz 😉

lenusek11111
23. kvě 2013

Ahoj holky.Tak mě nakonec MS přišla asi 36DC.První den jen špinění,druhý den slabé krvácení a třetí den zase jen špinění.Celkem jsem koukala,jak to mám najednou rozhozené.Kromě toho si teď dělám co druhý den ovu test a na něm se mi ukázala čárka už celkem viditelná.Je možné mít ovulku 6 dní po MS???Celkem jsem z toho překvapená.Příští týden jdu k lékaři a tak uvidím,co mi poví.

ssassi
autor
24. kvě 2013

tak jsem chtěla s nosifolem začít až po dovolené. ale musela jsem ji stornovat (mamka jde na operaci), tak začnu hned první den dalšího cyklu. tak uvidíme co se bude nebo nebude dít 😉 na podzim se nedělo nic. akorát jsem měla bezva nežádoucí účinky :o)

oldana
24. kvě 2013

@ssassi můžu se zeptat o jaké nežádoucí účinky se jednalo?? 🙂

ssassi
autor
24. kvě 2013

@oldana když budu chtít být hodně měkká a slušná, napíšu, že šlo o průjem 😎

ninad
24. kvě 2013

@ssassi tak to me nastesti netrapi...zalezi asik na kazdem organismu,jak se s davkou vitaminu vyrovna..🙂

oldana
24. kvě 2013

@ssassi aha, tak to mě taky bohudík ještě nepotkalo 😀 i když uvidíme, jestli mě ještě něco nepřekvapí 😎

mardusenka30
24. kvě 2013

ahoj holky, také užívám nosifol a teď mám cyklus v období ovulace a je mi dost nevolno, ráno na zvracení, pobolívá mě v zádech, podbřišek, což jsem předtím neznala. Těhotná být nemůžu, 9.5 jsem měla negativní krev po embryotransféru. Může to být od nosifolu, nebo to může být dozvuk ivf???

honeysun
26. kvě 2013

@kamondela Ahojky maš ještě Nosoifol na prodej?

kamondela
26. kvě 2013

honeysun, zatím mám. Už se mi ozvala jedna zájemkyně ale zatím nic 100% !! 😉

rozaruska
27. kvě 2013

Ahojky,já přidávám pozitivní zkušenost s Nosifolem🙂 Beru ho 2 měsíce a krásně se mi srovnala menstruace,předtím byla hodně nepravidelná,třeba půl roku jsem ji neměla☹ Zatím mimi nezkoušíme,za měsíc se vdávám,tak to zkusíme hned po svatbě.-) Moje gynekoložka mi doporučila,abych Nosifol začala brát 3 měsíce předtím,než to začneme zkoušet,takže zatím dobrý,akorát mírné zažívací potíže...Ještě k té kyselině listové,sáček obsahuje 200 mg a já jsem četla,že je dobré brát 600mg,když chceme otěhoťnět,tak nevím jestli si mám ještě dokoupit tu kys.listovou k tomu Nosifolu☹

honeysun
27. kvě 2013

@kamondela tak kdyby to neklaplo tak se hlasím jako další zajemce 🙂))

jessi13
28. kvě 2013

@grafia ahojki já jsem si dneska koupila papírky na kyselost , mam stupnici 1-12 a vyšlo mi to 12. je to špatně?

grafia
28. kvě 2013

@jessi13 Ahoja ! Bohužel nejsem schopná říct, tu stupnici jsem neviděla, sama ty papírky taky sháním, ale v lékárnách zatím marně, zkusím lékařské potřeby. Na té krabičce bys měla mít barevně označenou stupnici a podle toho si porovnat výsledek na tom tvém papírku a poznáš, jaké PH ti vyšlo. Myslím, že čím zelenější nebo modrý tím kyselejší PH. Mrkni spíš na tu krabičku se kterou musíš porovnat ten papírek.

misha2310
28. kvě 2013

ahoj holky.....dnes jsem začala pít nosifol,něco jsem si tu četla a je toho fakt moc 🙂 ale většinou pozitiva což mi zvedlo náladu a už se těším,ale zase nesmim na to tak myslet 🙂 snažíme se o druhé mimi,přitom u prvního nebyl žádný problém. Ještě budu chodit na odběry kvůli hormonům nebo co,,moc tomu nerozumim. Všem kdo se taky snaží o mimi s nosifolem tak držím palce 🙂

kommarova
28. kvě 2013

ahoj, já jsem brala Nosifol dva měsíce a pak jsem otěhotněla (do té doby cca 2,5 roku od porodu jsem byla bez menstruace.....). Nevím, jestli je to díky Nosifolu nebo nápravě kostrče (kterou jsem podstoupila ve stejném období) nebo víře v otěhotnění, se podařil zázrak, který doufám vydrží.

ruzicka_2
28. kvě 2013

S přítelem uz rok a pul se snazime o prvni miminko bohuzel normalni cestou nam to nejak nefunguje tak jsem byla v dubnu byla na preventivni prohlidce u me gynekolozky a doporucila mi nosifol .... 🙂 prekvapili me tu moc prijemne a pozitivni diskuze ze tyto vitaminky funguji brala jsem predtim gs mamavit. Ale moc nepomohl naopak mi po nem nebylo moc dobre chtela jsem se s vami poradit touto cestou jestli tento nosifol se muze zacit kdy koliv nebo jestli se musi nasadit az po MS Nebo je to jedno kdy ho nasadim. Jestli muzu rovnou co si ho koupim v lekarne . Moc dekuji za odpoved az se nam to podari rada se s Vami podelim o zkušenost ze Nosifol je ucinny, doufam ze brzy se dockame s pritelem vytouzeneho mimi. Predem moc dekuji za odpoved vsem maminkam.

ninad
28. kvě 2013

@ruzicka_2 nosifol muzes brat klidne hned,my se s manzelem snazime prirozenou cestou rok a taky zatim nic,nosifol uzivam mesic,ovulaci jsem poznala na sobe dobre,a mam s presne po 28 dnech MS takze upravena pravidelnost, na me zatim ucinkuje pozitivne,negativni ucinky jako prujem atd.nenam....tak snad se povede,pomuze, hodne stesti vsem 🙂 🙂

ruzicka_2
28. kvě 2013

@ninad Ja jsem predtim teda uziva GS MAMAVIT a nic vubec to nezabiralo naopak jsem z toho mela hodne opozdenou MS a i byla pak dlouha 7 dní a prujem teda k tomu, jeste jsem si teda vitaminy nekoupila byla jsem u gynekolozky v dubnu cekam az nekde ty vitamínky NOSIFOL najdu za přijatelnejsi cenu tak urco tento mesic uz kupuji a doufam ze potom vsem cim jsem si prosla v zivote me uz to štěstíčko potka jsem totiz hendikepovana od detstvi mam DMO chodim o holi a uz pres rok moc touzime oba s pritelem . Tak doufam ze uz ted a brzy se budem tesit na maleho drobecka dekujeme za podporu . Az casem budu vedet vice tak urco se s vami podelim o pozitivni vysledek a to aby bylo na těhu testu //. 😉

ninad
28. kvě 2013

@ruzicka_2 jojo, tak i u nosifolu mohou mit nektere prujem a pod.,jelikoz zvysena davka vitaminu neprospiva kazdemu organismu,pokud tomu tak drive nebylo,tak ja jsem ok,ale manzel nic moc,takze se aky modlime k tem nasim // 🙂 pfuj pfuj pro stesti 🙂

ruzicka_2
28. kvě 2013

Mi teda i na doporučeny gynekolozky jedeme na dovolenou aby jsme si oddychli od rusneho mesta a vsechny starosti bylo by to moc hezke prekvapeni kdyby to vyslo presne na tri mesice uzivani jak je psano v komentarich, ze opravdu pomuzou. Na konec prazdnin byla bych moc stastna tak jak nikdy 🙂 predtim jak jsem to mela opozdene tak jsem i silela s kupovanim testu ale pokazde sklamana ☹ tak tez doufam a modlim k tem nasim jak pišete // tez Vam držím moc palecky pro štěstí. Akorat nevim jak asi poznam ovulaci prece jen nemam s tim moc zkušenosti když se pokousime o prvni tak snad brzy se podari a poznam to tez Vam držím moc pestičky. 😉

ruzicka_2
28. kvě 2013

@ruzicka_2 Mam malou otázečku mohla bych si Vás přidat k přatelům a jestli si můžeme tykat ja si při vykaní připadám starší. 😉

dvorsde
29. kvě 2013

ahoj, jsem tady nová a chtěla bych se zeptat na NOSIFOL. Minulý rok jsem musela umělé přerušit těhotenství kvůli rozštěpů bříška a tak se opět snažíme. Začala jsem užívat NOSIFOL na svatební cestě 15.5. a beru jej do teď. Jen jsem včera začla špinit a vypadá to na menstruaci, kterou bych ale správně měla mít až tak 10 dní.
Stalo se Vám to taky?? Děkuji moc...

dvorsde
29. kvě 2013

ještě jsem se chtěla zeptat v jakou dobu Nosifol pijete? já mívám po něm průjem, tak většinou večer...

ninad
29. kvě 2013

@dvorsde průjem míva jak kdo, byly tady ty co měli a aj ty-jako například ja co průjem ani nic jineho neměla,. co se tyče špinění dřív než jindy, tak si mylsím že to je v důsledků jeho působení,jelikož jsme dostala taky MS dřív než jsme měla,tak si myslím že to Nosifol upravuje, jinak nevím čím by to mohlo být,protože průběh ej jeinak naprosto v pořadku.

dvorsde
29. kvě 2013

DĚKUJI, myslím že to je opravdu tím, že působí a upravuje cyklus...tak snad příští měsíc už menstruace nedorazí 🙂 kéž by...je to těžké, když se dlouho nedaří, ale věřím že se nám Všem zadaří...

oldana
29. kvě 2013

Ja ho teda piju kazdy den okolo 17h a prujem ani zadne jine potize nemam. Ms cekam v pristim tydnu tak sem zvedava pac tu posledni sem mela hrozne slabou a asi jen jeden den.

noovii
2. čer 2013

Ahojte holky.. jsem tu nová,tak snad Vám moc nebudu zasahovat do vašich komentářů..zaujalo mě vaše povídání o Nosifolu..Já jsem teda teď ve fázi " snažení " o druhé miminko..
Mám PCOS,to mi zjístili už při snaze v CARu o prvního prcka,ale podařilo se hned na první pokus s Clostíkem..No a pak po 2 letech už nic.Nedaří se..Nemyslím si,že bych Ovu neměla nikdy,ale jen vyjímečně..o Nosifolu jsme taky toho už dost pročetla,no ale nevím..
Já jsem začala s Gynexem,už druhý měsíc ho beru a Ovu byla,jenže manža nebyl doma,takže nic..i Ovu testy vyšly..

streghina
2. čer 2013

Ahoj holky, můžu brát Nosifol, když chodím do CAR a dostávám hormony na ovu - tamoxifen (slabší obdoba clostíku) a pregnyl? Dále beru accidum folicum, mám nepravidelný cyklus a dlouhý, cca 40dní, jen nechci, abych něco nepokazila, díky za info 😉