Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

kommarova
20. srp 2013

Mi osobně pomohl v prosinci čekáme 2. holčičku, někde jsem své problémy to na této stránce popisovala.

zupavla
29. srp 2013

@kommarova Dobrý den, měla bych zájem, psala jsem na mejl, ale zatím žádná odpověď. P

kommarova
29. srp 2013

Dobrý den, odpověď máte na mailu.

ruzicka_2
31. srp 2013

zdravim vsechny ,
vypada to ze nosifol zabral uz 8. den meškam s menzes vypada to nadejne ,ale testik byl negativni ☹ necham se prekvapit za 14. dni se objednam k dr. A uvidime snad to bude moc dobras zpravicka drzte mi palecky az budu neco vedet bliz dam vedet .

unow
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladie
3. zář 2013

Ahoj holky, nemáte některá doma Nosifol navíc?? když tak IP.

jarmilapi
4. zář 2013

Ahoj holky, před 3 měsíci jsem prošla v 6tt samovolný potrat a ted hledám všechno možné co by nám pomohlo 🙂 chceme s příteem moc miminko a jak si čtu tak Nosifol by mohl zabrat. Nevíte někdo (pokud jste z Přerova) zda a kde za dobrou cenu bych ho sehnala? děkuji moc 😉

danka4
15. zář 2013

Ahoj holky, já teda s Nosifolem žádná změna - brala jsem ho 5 měsíců na doporučení doktorky. Cyklus se upravil až po předepsání Provery (tu mám 4 měsíce), jestli je i ovu uvidím až tento měsíc, zatím jsem to nijak nezjišťovala. Teď jsem si koupila jen obyč listovku a uvidíme - už se snažíme od listopadu 2012. Jinak projímavé účinky Nosifolu jsem nezaznamenala.

ija1
15. zář 2013

Ahojky, ja si nosifol nemuzu vynachvalit, po prvnim mesici sice chemicke tehu..........prisla MS, ale ted po 3 mesicich brani mam opet pozitivni test.......takze urcite doporucuju, na me teda projimave ucinky nemel, a ovu mi posunul z 17 dne minuly cyklus na 13 den.......... takze urcite to placebo fakt neni.........

styna87
15. zář 2013

Holky, prosím, krom ceny, je nějaký rozdíl mezi Nosifolem a Inofolicem? Děkuji za info a případné zkušenosti🙂

ssassi
autor
19. zář 2013

tak se po delším časem hlásím. nosifol mi za tu dlouhou dobu sám nepomohl. nakonec jsem musela minulý měsíc na vyvolání, cyklus už se protahoval na 40 dní a nakonec MS nepřišla vůbec. i přes pupalku, ženské bylinky..... takže vyvolávací injekce a rovnou zase balík hormonů 😒 druhé dítě opravdu chci. první cyklus s clostilbegytem a myslím, že byla ovulace. což se nosifolu nepovedlo. dnes je to 39. den cyklu a když se hóódně snažím, vidím na testu slabého ducha. mám častější nucení na čurání, břicho mě tak různě pobolívá. ale včera jsem špinila. tak nevím. ale doufám 😉

ija1
19. zář 2013

Ahoj holky, mam tu 7 pytlicku Nosifolu, ktere mi tu zbyly, necham za 120 i s postovnym........jestli nekdo chcete, pisnete do PM.........20 balicku stoji 400..........kdo chcete na ozkouseni, mne uz pomohl ale dal si koupim vitaminky......

ladie
19. zář 2013

@styna87 Inofolic obsahuje pouze inositol a kyselinu listovou (Inositol 2 g, kyselina listová 200 µg).
Nosifol kromě toho ještě navíc hořčík a vitamíny B6 a B12 (Inositol 2g, kyselina listová 200µg, horčík 187,5mg, vitamín B6 1,05 mg, vitamín B12 1,875 µg)

adeelka27
23. zář 2013

Ahoj všem, pomohl některé z vás Nosifol upravit menstruační cyklus ? Doktor mi na vyvolání dal injekci a doporučil Nosifol, tak by mě zajímalo, za jak dlouho zabere...nechce se mi na další injekci na vyvolání...

bobbule09
24. zář 2013

@adeelka27 první měsíc užívání super, cyklus se mi prodloužil z 23 na 28 dnů, už jsem se radovala, ale bohužel další dva cykly už zase jedou po starém, žádná změna k lepšímu 😖 Mám ještě poslední krabičku, tak to doberu, ale sama za sebe můžu říct, že mi nepomohl ☹

plastelina
28. zář 2013

@petrunula tak jsem na tom podobně, po Nosifolu mě prostě bolí podbříšek..... nevím jestli je to dobře nebo špatně,,,, nepátrala jsi po tom? já ho asi vysadím bo si nejsem jista zda je pro mne vhodný....

cooke
29. zář 2013

@jarmilapi já ho kupovala v Kroměříži za 360,-

cooke
29. zář 2013

@adeelka27 Mě na úpravu cyklu pomohl kontryhel, každý den půl litru čajíku z kontryhele a z 60DC jsem měla krásných 30 ... zabral prakticky okamžitě, předtím taky vyvolávačky a nepravidelnost a teď supr jako hodinky. Nosifol jsem teď začala brát taky ale jsou to spíše vizamíny a minerály než nějaký "zázrak" za který ho tu holky mají ....

adeelka27
2. říj 2013

@cooke tak kontryhel koupen 🙂 po jak dlouhé době cca se ti to srovnalo ?

cooke
2. říj 2013

@adeelka27 začala jsem pít kontryhel někdy v půlce cyklu a hned po 10ti dnech dostala menstruaci tak kolem 30DC.... cykly předtím jsme měla třeba až 60 dní nebo vyvolávačkou ..... a pak už jsem měla pravidelně 30 - 34 dní ... takže se mi to srovnalo prakticky hned 🙂 pila jsem poctivě půl litra deně 🙂

adeelka27
2. říj 2013

@cooke ok, díky za info...vyzkouším a uvidím...třeba zabere 🙂

ija1
2. říj 2013

@cooke - nesouhlasim..... proc by ho doporucovalo tolik doktoru? navic mne upravil cyklus a po roce snazeni jsem otehotnela po mesici.... bohuzel samovolne odeslo ale hned o 2 mesice pozdeji zafungoval znova.... takze bych si tyhle " soudy" nechala od cesty..... na kazdeho pusobi jinak.....

cooke
3. říj 2013

@ija1 Ano nepochybně upravuje cyklus, to se nepřu a nepopírám, já jen psala že spousta holek tady má Nosifol za "zázrak" a myslí se že když ho budou pít tak prakticky hned otěhotní .... a když se tak nestalo tak píšou jak nefunguje a že je to jen vyhazování peněz .... viz. nějaké diskuze .... já osobně ho piju taky, kvůli tomu co obsahuje a protože mi chutná, ale zázraky od něj nečekám 🙂

ija1
3. říj 2013

Ja teda nevím ale v 26 jsem otěhotněla hned ... Ve 30 po roce jsem zacal nosifol a během 3 měsíců se za dařilo 2x takže .... Určitě pomůže..... Takže za me určitě ano...omlouvám se ale jde alergicka na řeči ze to neni zázrak.... Je to velmi dobry pomocník, samozřejmě v kombinaci s měřením bt a snazenim.... Ale za me rozhodne jedno veliké Ano.... Bohužel sama na sobě vidím ze každy rok je znat ......

adeelka27
4. říj 2013

holky, nezafungoval u některé z vás Nosifol tak, že máte větší chuť na sladké ?? mám pocit, že co ho piju, tak jsem přibrala trochu na váze a mám větší chuť na sladkosti :(

cooke
4. říj 2013

@adeelka27 obsahuje vitamíny skupiny B a ty mohou zprůsobovat větší chuť na sladké .... já brala Bekomplex forte a mohla jsem se po sladkém utlouct :D Na druhou stranu obsahuje i magnezium, které způsobuje "běhavku" aspoň ze začátku než si tělo zvykne ...

elaaa
7. říj 2013

Ahoj holky, neměl by někdo zájem o Nosifol a Inofolic? Stihla jsem vybrat jen necelé dvě krabičky. Za mě doporučuji. Zkrátil mi cyklus z obvyklých 50 dní na 35. Stihla jsme teda dobrat necelou druhou krabičku a už jich dál není třeba. Inofolic má stejnou účinnou látku ve stejné dávce jako Nosifol, taktéž má listovku, ale nemá ty další běžné vitaminy (hořčík, vit. B6 a B12). Mám jedno balení Nosifolu (20ks) a jedno balení Inofolicu (20ks) a asi 4 pytlíky k tomu. Takže dávka na 44 dní (44 pytlíků). Představovala bych si cenu asi 600Kč + pošta. V té bych se mohla vlézt do 20kč, pokud nebudete vyžadovat originál krabičku. Prodám pouze vše zaráz. Ozvěte se prosím do IP. Díky.

oldana
8. říj 2013

Holky po dnešní kontrole u doktora sem se utvrdila že NOSIFOL je nejlepší 🙂 mám pco, hormonální profil tragickej,a po třech měsících užívání se můj profil jeví jako kdybych byla zdravá, najednou jsou všechny výsledky v normě 😎

adeelka27
9. říj 2013

pozorujete některá z vás nějaké vedlejší účinky Nosifolu ?

slunecnice333
9. říj 2013

Ahojky, chtela bych se zeptat. Neuzravaji mi vajicka a po kontrole na ultrazvuku nebyl ani naznak tvorby a tak mi gynekolog doporucil nosifol a po dvou mesicnim uzivani i clostilbegyt . Mate nekdo podobne zkusenosti?