Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

crazy_girl3
13. říj 2014

@masenka88 a co manžel zobal za vitamínky?

masenka88
13. říj 2014

@crazy_girl3 Bral asi půl roku Selzink a posledních 14 dní Macu,ale nevím,jestli ta měla vliv.... 😉

lauriineczka
15. říj 2014

Holky mám dotaz...
Beru první měsíc nosifol, jak už jsem zmínila mám PCO. Jsem 38.DC (což mě moc nešokuje, neb moje nepravidelná MS, ne-li žádná je normálka). Ale už týden mě pobolívá v podbříšku, pobolívají bradavky, cítím se hrozně unaveně, což jsem v životě nezažila. Navíc mám nafouklé bříško, že ho ani nezatáhnu, což taky neznám... Dělala jsem si několik testů, poslední včera ráno a byla tam jen jedna. Tak je možné, že přece jen těhotná jsem?
Mimochodem jsem nemocná a beru ATB (Dr. ví, že bych mohla být těhotná) může to mít vliv na testíky?

belleelle
15. říj 2014

@lauriineczka to bříško a únava budou antibiotika. skus nějaká probiotika. ostatní pms. skus clearblue digital, pokud chceš mít jistotu.

pedotra
22. říj 2014

Ahoj holky tak jak valcite s Nosifolem ja budu mit prvni cyklus za sebou ted cekam jestly dorazi ms.

zelvicka2012
11. lis 2014

Ahoj, včera jsem začala s 2. krabičkou Nosifolu. Má se brát minimálně 3 měsíce, takže jsem si hned koupila 5 krabiček, naštěstí byla akce 4+1 zdarma. I tak to byla spousta peněz. Ale jsem ráda, že se tu dočítám samou chválu. Tak snad pomůže - mě i vám.

ni_ki
18. lis 2014

ahoj, na doporučení doktorky jsem si také koupila balení 4+1, piju pravidelně třetí měsíc, ale bez úspěchu, doberu poslední dvě krabičky a určitě znovu kupovat za tu cenu nebudu, i jsem četla názory lékařů z reprodukčního centra a nikdo jeho účinnost neprokázal, spíše doporučují brát obyčejné vitamíny, tak nevím, ale co by člověk nezkusil, kdyby mu to pomohlo 🙂

adellinka
21. lis 2014

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, zda s tim máte někdo zkušenosti. Mám dost nepravidelnou menstruaci, často jsem chodila k Dr. aby mi dal léky, abych menstruaci dostala. Naposledy jsem tam byla a lékař mi řekl i na ultrazvuku ukázal, že mi nedozrávají vajíčka, dostala jsem léky na to abych to opět dostala. Snažíme se o miminko ale nic, dal mi vitamíny s kys.listovou a doporučil mi abych si koupila bud Inofolic nebo Nosifol. Co když další měsíc zase nebudu mít mentruaci, mám jít zase k lekaři pro další léky.
Díky za vase odpovedi

ni_ki
22. lis 2014

@adellinka ......pokud ti nedozrávají vajíčka a nemáš ovulaci, tak ti pomůže jedině clostilbegyt na vyvolání ovulace, pak by ti měla přijít i menstruace a mohla si otěhotnět. Bez ovulace rozhodně neotěhotníš a nevěřím, že by ti k tomu pomohlo pití Nosifolu.

adellinka
22. lis 2014

@ni_ki děkuji, vím že bez ovulace nelze otěhotnět. Já tomu též nevěřím. Třeba ted jsem měla menstruaci po 2,5 měsíci. Je clostilbegyt na předpis? asi ano, že?

anellka
22. lis 2014

Ahojky,mne teda otehotnet nepomohl. Ale ovulaci a pravidelnej cyklus mi po 3 mesicich nastartoval. Na otehotneni,jsem potrebovala jeste pak pul roku,ale aspon telo zhuntovany clostillbegytem a duphastonem po rocezacalo fungovat..

alkuska
22. lis 2014

@adellinka Clostil je na předpis a určitě bys ho měla brát pod dohledem lékaře, je to docela hormonální nálož, nemůžeš si s tím moc zahrávat.

ni_ki
23. lis 2014

@adellinka Clostilbegyt je určitě na předpis a měla by si být pod kontrolou lékaře. Kamarádka po vysazení antikoncepce nedostala menstruaci 3 měsíce, pak jí doktorka řekla, že má líné vaječníky a neovuluje, nasadila Clostilbegyt a hned otěhotněla na poprvé.

adellinka
24. lis 2014

@alkuska děkuji za informaci, s tímto bych si určitě nezahrávala.

adellinka
24. lis 2014

@ni_ki děkuji za info, antikoncepci neberu již 4 roky, a od té doby mám opět rozházenou menstruaci a je to fakt hrozné. chvíli to bylo v pohodě a měla jsem ji celkem pravidelnou a ted zase nemam. Budu se informovat u lékaře.

veroniquecz
24. lis 2014

Ahoj, zbylo mi 19 sáčků, prodám za 300,- kdyby měl někdo zájem.

kata1988
10. pro 2014

ahoj, moje zkušenost je taková, že v dubnu mi nosifol sice pomohl k ovulaci, ale nic z toho nebylo. Možná z toho důvodu,že už jsem v té době měla chlamýdie, možná proto, že jsem se na to upínala. V létě jsem vše poléčila, v říjnu jsem dostala na 10dní proveru, v listopadu 3.-23.DC jsem brala znova nosifol s tím že pak už na to kašlu, budu brát obyč.vytamíny a v dubnu to znova pořeším na gyndě. No a tento týden mi vylezly // na těh.testu. Tak snad to tentokrát dopadne 🙂

bobinka1987
11. pro 2014

@veroniquecz pokud myslíš za 300 vč.pošty, brala bych to. Jinak se mi to bohužel nevyplatí... 😉

crazy_girl3
13. pro 2014

Holky, když jste brali nosifol, měli jste nějaké problémy? Mě je tak nějak divně od žaludku, plus mám takové citlivé a nafouklé břicho a průjem. Trápilo to někoho taky? A přejde to? Nebo to s nosifolem nemá co dělat?

marketka9k
15. pro 2014

Dobrý večer chtěla bych se optat taky sem dnes začala brát Nosifol,je tam psané 1-2 sáčky denně,prosím vás kolik berete? spíš 1x nebo 2x sáčky? děkuji za Odpověď. 🙂

mysackovi
15. pro 2014

@marketka9k já beru jen jeden denně....už 4.krabičku...zatím bez úspěchu :-/ ...a ještě tedy užívám gynex a čaj.... 🙂

marketka9k
15. pro 2014

@mysackovi Děkuji za radu začnu tedy 1 sáčkem a pak uvidím,už 4 krabičku? Podle pozitivních zpráv se určitě brzy dočkáte,držím palečky 🙂 Jinak mě Gyno.. poradila zatím jen tohle tak uvidím.

kata1988
16. pro 2014

@crazy_girl3 než jsem si na Nosifol zvyjla tak jsem tyto potíže taky měla, ale časem se ti zlepšilo. Stačí užívat 1 sáček denně.

mysackovi
16. pro 2014

@marketka9k taky mi ho doporučil gynekolog....jj už 4.krabičku :-/ uvidím až doberu 5. jestli zase objedám nebo to nechám být....já beru ještě utrogestan...tento měsíc naposled, tak uvidíme jestli ms začne chodit jak má a vše bude už jak má 🙂

ycram
2. led 2015

Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...

oldana
3. led 2015

holky ja beru nosifol treti mesic a vcera sem byla na kontrole a s diagnozou PCO mam krasny folik a bude ovulka !!!!!!!!!! Hlavu vzhuru 😀 😉

acoruna
29. led 2015

Ahoj holky, já brala nosifol i inofolic a výsledek se v dubnu narodí! Dejte tomu čas 😉
Kdyby byl zájem, zbylo mi 6 balení inofolicu 🙂

surikata13
29. led 2015

Jak dlouho jsi užívala unifolic? Jak dlouho jste se snažili? Toho máš 6 balení a kolik je v jednom balení? Kolik by jsi za to chtěla?

emisekkk
22. únor 2015

mě Nosifol nepomohl vůbec ☹

pulcova
23. únor 2015

Ahoj také jsem začala brát nosil ze snoubencem jsem pokoušíme o miminko už rok a půl a stále nic už jsem zoufalá tak doufám že nám to pomůže díky i vaším názorům co jsem tu četla jsem d8 toho šla začínám třetí krabičku a stále nic ach jo