Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

atomaskova
24. led 2014

p.s.
@iva131 Ahojky.Já menstr.mám,ale pozdě vždy pozdě než jí očekávám..apak trvá tak 4ři dny ,ale je slabší....I nyní mám všechny příznaky před menstruaci a nic.....Tak doufám,že to zabere.Můj gynekolg je moc dobrý lékař,vždy se mi snažil maximálně pomoci..Tak i to mi dává naději ,že se to podaří 🙂Už nyní mám v sobě takový ten pocit ,že to určitě výjde 🙂

denisa3101
28. led 2014

Nemáte někdo balení Nosifolu navíc ? 😉

gabca31
1. únor 2014

Ahojte holky nosifol beru uz tretim mesicem a porad se nam s manželem nedari miminko,ale je pravda ze diky nosifolu se mi zpravila menstruace a chodi pravidelne ale jen tak max slabe 3 dny.Snad uz se nam letos to mimi podari.

terezasi
4. únor 2014

Tři měsíce užíváné nosifolu a pořád nic.

gabca31
4. únor 2014

@terezasi Ahoj tak koukam ze jsme na tom stejne ale ted uz mam pocit ze by to mohlo vyjit nechame se překvapit,nosifol mi upravil cyklus.Preji ti hodne stesti při snazeni.

terezasi
4. únor 2014

@gabca31 mě prý pomohl se sliznicí - mám jí o 2,5cm větší. Ale už beru i clostík a utrogestan, tak uvidím, snad už se zdaří.

gabca31
7. únor 2014

Ahoj na co jeclostik a utrogestan?me pomohl nosifol akorát ze mam v poradku vaječníky a pribrala jsem coz ani nepotrebuji,vazila jsem 55 kg a ted mam 60kg,merim 164cm.Snad uz se nam to miminko podari vid.

muddledgirl
10. únor 2014

@gabca31 Pokud ovuluješ nepotřebuješ ani jedno.Clostil je na ovulaci....a utrogestan je na pravidelný cyklus a udržení embrya... 😉 Určitě jsi nenabrala po Nosifolu...

gabca31
11. únor 2014

Dekuji za odpověď.Ctu ze cekas miminko tak to ti moc blahopreji a at je vse v poradku.
🙂

ladie
11. únor 2014

Mě nosifol nepomohl. Pila jsem celou doporučovanou dobu (tuším 5 krabiček) a nic. První dva měsíce mi pěkně upravil cyklus, ale pak se všechno vrátilo do starých kolejí. Jen těch vyhozených peněz za nosifol... 😖

pidiki
14. únor 2014

ahoj holky. nosifol je super. po roce snazeni, jsem s nosifolem po mesici a pul otěhotněla. ovulka ukazkova, menstruace upravena. mohu doporucit. zbyl mi nosifol jedno a pul baleni. to je 31 sacku. prodam za cenu jedne krabičky 483 + postovne. kdo ma zajem piste 🙂

bizonka1
14. únor 2014

Já jsem díky Nosifolu těhotná, krásně posílil ovulaci už po dvou měsících, ale pila jsem 2 pytlíčky denně🙂

pikvik1
16. únor 2014

@bizonka1 Ahoj, myslíš, že je lepší brát 2x denně? Mám za sebou první krabičku užívání 1x za den a nezadařilo se ☹ ☹ Pila jsi je naráz nebo jeden ráno a jeden večer? A dělala jsi ovu testy, že víš, že zlepšil ovulku? Děkuju za odpověď!

marikura
17. únor 2014

Ahojky,tak jsem dnes dobrala první krabičku Nosifolu a žádné změny zatím necítím...možná se mi zlepšila pleť,ale toť vše...po jaké době jste něco nepocitily?

bizonka1
18. únor 2014

@pikvik1 mě Nosifol doporučil přímo dr. , který mi pak hlídal každý měsíc kvalitu ovulace. pila jsem ho dopoledne a odpoledne a brzo se zadařilo, tak doporučuju vydržet a konzultovat to i s lékařem, aby se podíval na ovulaci🙂

evule1982
18. únor 2014

Ahoj, myslím, že mě Nosifol taky pomohl. Otěhotněla jsem druhý měsíc snažení. První měsíc jsem ho nepila a nic, druhý měsíc jsem pila každý den jeden sáček s zadařilo se. Ovulaci jsem ten měsíc vyloženě bolestivě cítila. Ještě jsem ho teda kombinovala s kontryhelovým čajem, takže možná kombinace obojího.

pikvik1
18. únor 2014

@bizonka1 Aha aha, tak já se na to zeptám. Půjdu tam v nejbližších dnech, tak to proberem. Teď se mi podařilo koupit ho v akci, takže možná tento měsíc zkusím taky 2x denně. Díky za tip 😉

pikvik1
18. únor 2014

@evule1982 Já mám za sebou myslím zhruba ten měsíc, takže doufám, že to byla příprava a teď to vyjde!

bizonka1
18. únor 2014

@pikvik1 Přeji hodně štěstí a brzo bříško🙂

marikura
18. únor 2014

Tak koukám, že nejsem sama koho prohání 😀B-)😀

pikvik1
18. únor 2014

@bizonka1 Děkuji 🙂 mít tak bříško....hmmmmm 🙂

marikura
18. únor 2014

Tak koukám, že nejsem sama koho prohání 😀B-)😀

zofielinda
20. únor 2014

@pikvik1 kde tu akci měli?

gabca31
26. únor 2014

Dobry podvecer,nosifol beru skoro 3meic a porad ne nam s manželem nedri druhé mimi,dnes jsem zjistila ze mam hrozne velkej ubytek cervenych krvinek,muze to byt i tim ze nemuzu porad otěhotnět?.

dancan
3. bře 2014

Dobré odpoledne, já Nosifol beru už od července 2013...v říjnu 2013 zamlklé těhotenství+revize. Nové snažení od ledna 2014 a zatím nic. Jen mi připadá, že od té doby, co ho beru přibírám na váze (již 5kg). Máte někdo takovou zkušenost?

marikura
5. bře 2014

Tak dnes jsem 36DC,DO konce druhé krabičky mi chybí 4 sáčky a výsledky žádný ☹

joannah13
6. bře 2014

Ahoj holky.. Jdu se za vama poradit.. Dr mel podezreni na PCOs a vcera mi to potvrdil.. Tri mesice sem bojovala s tim, ze po vysazeni HA mi cyklus nefungoval.. Zacala sem od noveho roku brat kys. listovou, piju kontryhel a kapu si gynex. Po treh mesicich sem konecne dostala mestruaci, praskla mi i velka cysta. Zmenila sem dr a vcera mi doporucil prave nosifol.. Dnes jsem 9DC, muze mi uz ted vyvolat ovulaci kdyz zacnu uz dneska pit(do ted sem ji nemela) a hlavne nepokazim tim neco, kdyz toho tolik uzivam najednou???

orchidejka
13. bře 2014

Ahoj holky. Tak já pořád beru Nosifol jako zázrak. Čtyři roky jsme se snažili a nic. V lednu 2013 jsem začala pít Nosifol - jeden sáček denně. Poslední MS jsem měla v červnu a za měsíc jdu rodit...!!! Žádné hormony jsem nejedla a nechala to jen na Nosifolu a zabral. Proto prosím vydržte a nevzdávejte to po třetí krabičce!!! A že do peněž leze - nevím no...těch 350,- Kč za krabičku není až tak moc, pokud to rozpočítáte na den.... Si odpusťte měsíčně nový hadřík nebo večeři s partnerem a máte na Nosifol....mě se tato investice vyplatila, tak držím pěsti 🙂

gabca31
16. bře 2014

@dancan ahoj beru nosifol a bohužel jsem pribrala 6kg myslim ze je to taky diky nosifolu protože nosifol jsou vitaminy a B12 a ta je k tomu aby clovek pribiral,zatim mi nosifol upravil cyklus alee tehotna bohužel porad nejsem.Je sice pravda ze je mi tyden vždy vecer spatne od zaludku ale vyvrátit to nejde tak jsem zvedava .....ze bych uz konecne byla tehotna?Ahoj.