Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

petuli05
23. bře 2016

@existovat nejlépe týden až dva po vynecháné menstruaci

karolililinecka
27. bře 2016

Mám balení Nositolu navíc, 30 sáčků, kdyby měl někdo zájem, tak napište, osobní předání v Brně 🙂

existovat
27. bře 2016

ten v dubnu to 7 měsíc snažení a zatím nic dr.mi předepsala prášky které se zavadí přímo do pochvy ,ale když mám s přítelem pohlavní styk tak to má přilepené na svém přirození jak tedy hluběji by se to mělo dát je to utrogestan a pomohl některé nebo užívá někdo s vás prosím o rady nevím jak s používáním Děkuji předem a budu si moc vážit když napíšete už by jsme moc chtěli mít s přítelem miminko 🙂 😲

petuli05
29. bře 2016

Já užívám ústy. Zvykla jsem si na to a nikde mi nic nevytéká apod.

lenihuhu
10. dub 2016

Ahojky holky tak uzivam Nosifol Forte uz 14dnu a tak snam to ted vide moc si prejeme s pritelem aby to vislo 🙂 mate zkusenosti nektera ze se vam to povedlo hned zacatkem uzivani Nosifolu??

verus1986
26. kvě 2016

Ahoj holky, já po revizi začala Nosifol užívat 2 sáčky denně a přítel 1 sáček denně. Oba jsme zdraví a bohužel mi k otěhotnění NEPOMOHL. Po 5. měsících pravidelného užívání jsem ho vysadila, dost to lezlo do peněz. Teď zkoušíme Gynex kapky, tak uvidíme, je to už 12 měsíců od revize a stále nic ☹ Tak snad se už brzo zadaří.

verus1986
26. kvě 2016

Jo a přibrala jsem po něm za těch 5. měsíců 15 kilo!!!! Stravovací návyky byly pořád stejné, co jsem ho vysadila, tak váha jde pomalu dolů.

halfma
10. čer 2016

Ahoj, taky se podělím s účinky Nosifolu, který jen doporučuji! Je to 2 roky co jsem měla nález cysty která se sama nevstřebá, takže mě čekala laparoskopie (před tím vždy na prohlídce nalezena cysta vstřebávací). Operace dopadla v pořádku a od dubna 2016 jsme se pokoušely s manželem o miminko (po operaci již žádný nález cysty), ale bohužel marně, takže jsem se obrátila na mého gynekologa, který mi nasadil Nosifol, s tím že samozřejmě budeme hledat příčinu. Manželův spermiogram dopadl v pořádku, takže se hledala chyba u mě. Než jsme chybu nalezly, Nosifol po 2 měsících užívání zabral a já jsem nyní 9tt+2 😀 Takže jen doporučuji!!! Samozřejmě netuším jestli to bylo Nosifolem nebo jen v mé hlavě 😎

elis86
20. čer 2016

holky, Nosifol jsem brala 2 měsíce a povedlo se (po roce a půl). Takže si myslím,,že pomáhá 🙂

klaudika21
22. čer 2016

😒 ☹

wendissek
25. čer 2016

@karolililinecka mohla bych se zeptat zda mate ještě nosifol děkuji 😊

zuzatrhal
14. črc 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Já za sebe doporučuji Fertility blend na podporu otěhotnění 😉

p4vl4
5. srp 2016

Ahoj, mám PCOS, pokud některá z vás taky, kolik jste toho Nosifolu braly, jeden sáček nebo dva denně? V návodu píšou 1-2, ale mně tedy přijde, že to je sakra rozdíl, jestli to je dvojnásobná dávka...? 😕 😵 Doktorka mi říkala 2x denně, ale vlečou se mi nějaké žaludeční potíže, tak si říkám, jestli bych neměla zvolnit, jestli toho neberu moc.

salenas
6. srp 2016

@p4vl4 beru dva denně, kvůli inositolu a tam je potřeba denní dávka 4 mg

p4vl4
6. srp 2016

@salenas Bezva, díky za info, tak jsem zvědavá, zda to bude mít efekt.

lea212
23. srp 2016

Ahoj holky, my brali s manželem oba jeden sáček 2 nebo 3 měsíce a pomohl! Měla jsem po mimoděložním těhotenství a revizi dělohy a cyklus se mi dal krásně do kupy...Jinak já kupovala sáčky na Lékárna Bella, tam vychází nejlevněji...

salenas
23. srp 2016

holky, a dobrá je i Fertiprona a má navíc kyselinu listovou štěpenou, inositol ve stejných gramech a dá se koupit za 221 kč

luj89
23. srp 2016

@salenas Moc děkuju za tip, asi vyzkouším 🙂. Přecejen Nosifol nemá listovku štěpenou, navíc mi přijde zbytečně drahý...

p4vl4
25. srp 2016

@salenas Já jsem zatím totální amatér v těchhle tématech 😅 , ale jaká je výhoda štěpené kyseliny? Lepší vstřebatelnost či co? Uvažuju, zda to mám zkusit, když po Nosifolu je mi zle.

salenas
26. srp 2016

@p4vl4 ano, plno ženských neumí správně rozštěpit kyselinu listovou, která se v těle mění na foláty, přečti si to zde :http://www.femibion.cz/metafolin/

p4vl4
28. srp 2016

Aha, díky! 🙂

rajule
29. srp 2016

Ahoj holky ,nosifol opravdu doporučuji. Já jsem nemohla otěhotnět několik let.Jezdila jsem do genetu atd..pak jsem to na pár let vzdala a před třemi měsíci začala pít nosifol jen tak kdyby náhodou a poprvé v životě uviděla na testu dvě čárky, takže za mě určitě nosifol ano.

gabriella85871316
29. srp 2016

Od loňského června jsem nemohla otěhotnět. V listopadu mi dr nasadil Nosifol a Clostilbegyt a v únoru jsem otěhotněla. A chuťově je to dobry. Takze za me určité ANO

janarichla
7. zář 2016

Ahoj holky, kdyby nekdo chtel nosifol forte, zbylo mi jeste 12 sacku 🙂

jarmulka
7. zář 2016

@janarichla koupím 🙂

janarichla
7. zář 2016

@jarmulka ahoj - za 150 i s postou, nebo osobni predani ja bydlim na Praze 8, jsem na rizikovem, tak klidne muzu nekam dojet jestli je potreba 🙂

krumlanda
12. zář 2016

Ahoj holky koukám na velký ohlas po Nosifolu. Je řeč o nosifol forte? Me Dr. Poradila Nosifol duo stoji cca 700kc je to docela pecka tak nevím zda vydržím....i když co bych za "spravne" dve // neudělala pokud to má vyjít co?zkusila jste nektera tenhle duo? Diky

krumlanda
12. zář 2016

Jo a jeste jsem chtěla vědět zda to pijete jen vy nebo i Vaše drahe polovičky diky

janarichla
12. zář 2016

@krumlanda ahoj, mela jsem nosifol forte a pila sem jen ja, chlap uzival kotvicnik a potom jsem porizovala jeste fertility blend pro pary 🙂

krumlanda
12. zář 2016

@janarichla tak dekuju moc 😊 jsem zatím na začátku i když snažení je vlastně od znovu...nyní snad s tím pravym 😉