Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

hudala
26. čer 2013

@ija1 Když ale doporučují 5 balení na 3 měsíce tak by se měli brát 2x, ne? Já jen když už člověk za to dá ty peníze tak ať je to k něčemu 🙂

ija1
26. čer 2013

no vsak 5 baleni po dvaceti sackach......... takze 3 a kousek........

ija1
26. čer 2013

@hudala ono je to asi jedno........

oldana
26. čer 2013

já beru teda taky jen jeden...

muddledgirl
28. čer 2013

Ahoj holky, zakže po 4 krabičkách Nosifolu mám pouze pravý polycystický vaječník.Hurá....Já mu věřila, to je fakt....Takže si ho určitě ještě jednou koupím. 😎 😎

muddledgirl
28. čer 2013

@dinnuska Tak to je superr!!!! 😎

muddledgirl
28. čer 2013

@bezradna No vidíš, to je úžasný, držím palečky. 😎

ija1
30. čer 2013

holky, tak jestli nekdo bude tvrdit, ze to je placebo, tak u me uspesny........prvni mesic brani nosifolu, prvni krabicka,....rok neuspesneho snazeni a dneska jsem nasla dve carky........... 🙂)))))))

oldana
30. čer 2013

@ija1....moc gratuluju, to je fakt paráda.

ija1
30. čer 2013

@oldana - děkujuuuuuuu

andreaolachova
1. črc 2013

ahojky holky chtěla bych poradit taky beru nisofol ale je to fak pravda že to pomaha

oldana
3. črc 2013

Ahoj holky, zatim muzu rict ze poprve po dvou leteh sem dostala ms po 29 dnech...do ted to bylo 32,31, a dnes tohle. Parada, aspon naky pozitivum. Tenhle cyklus k tomu pridam clostil tak doufam ze uz nas konecne neco osviti 🙂 😎

ruzicka_2
3. črc 2013

@ija1 tak to gratuluji dneska mi taky napsala jedna uz nastavajici mamca po uzivani nosifolu ze se zadarilo jinak se pripojuji ke gratulaci jen mam dotaz jestli nevadi ze ten nosifol beru pravidelne denne, ale nekdy se stane ze i pozde vecer ale beru a vecer je to opravdu lepsi. Brat vecer opravdu nemam strevni problemy. 😉

oldana
3. črc 2013

@ruzicka_2 ... já si myslim že to nevadí, hlavně když si ho dáš pravidelně každý den 😉

hance09
4. črc 2013

Ahoj, zbyla mi krabice NosiFolu,kdybyste měly zájem mrkněte do bazaru 🙂

mysak07
10. črc 2013

Aho holky, prosím... máte něko zkušenost s následujícím: začala jsem brát 3 krabičku nosifolu (PCO) a místo menstruace jsem 3 dny slabounce špinila (poslední menstruaci jsem dostala až po vyvolávačce) akže jsem teď 36DC) děkuju za vaše postřehy... jo a tt je negativní ☹

oldana
10. črc 2013

@mysak07...ahoj, s tímhle zkušenost nemám, ba naopak, ob měsíc sem měla vždy hooodně slabý, a po nosifolu najednou přišla regulérní ms, takže zatím spokojenost. Snad se ti to srovná 😉

mysak07
10. črc 2013

Raděj jsem se objednala na pondělí k mudr., uvidím, co mně řekne. Už jsem z toho mírně řečeno na prášky 😖

mysak07
10. črc 2013

@oldana Ahoj, děkuju za tvou reakci. V pondělí jdu na kontrolu. Volala jsem si k mudr a chce mi udělat pro jistotu ultrazvuk, abchom věděli, co se děje. Ach jo... 😖

kacenka_p
2. srp 2013

Ahoj holky. Tak jak jste na tom se snažením? Chtěla bych se zeptat, začínám s Nosifolem, ale nikde není napsáno v kolika ml se rozpouští jeden sáček? Děkuji za odpovědi

oldana
2. srp 2013

@kacenka_p ...ahoj, já si to rozpouštim v třetince obyč vody, asi bych to tak neřešila pokud to zrovna nerozpouštíš v litru 😉

kacenka_p
3. srp 2013

@oldana Děkuji za odpověď 🙂 Mě šlo spíše o to jestli to nějak není dané 🙂

petramin
5. srp 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda mi můžete poradit. Když doužívám 3 měsíční Nosifol, tak za jak dlouho musí být inteval, než zase začnu s dalším balením???
Děkuji

cacenka_d
6. srp 2013

1 mesic nosifol po pul roce neuspesneho snazeni a je to tam 🙂

bobbule09
10. srp 2013

@cacenka_d ze srdce gratuluji 😵
Já beru nosifol první měsíc a snad poprvé v životě jsem měla ovulaci bez stimulace hormony. A cyklus se mi krásně prodloužil z 23 na krááásných 28 dnů, což jsem neměla snad nikdy v životě 🙂 Teď už jen to mominko ☹

hankamisa
10. srp 2013

mám za sebou 5 krabiček a změna žádná. teda jedna jo.byla jsem po něm pěkně nafouklá a kámoška při něm přibrala .

cacenka_d
11. srp 2013

@bobbule09 Budu drzet pesti 🙂

bobbule09
11. srp 2013

@cacenka_d Díky moc, snad se taky ještě dočkám 😔

cacenka_d
11. srp 2013

@bobbule09 urcite, staci verit a hlavne hlidat ovulaci vnimat svoje telo a ne ovutesty ty nemam snad nikdy naplno pozitivni, :(

bobbule09
12. srp 2013

@cacenka_d no ono se to lehko řekne, už mám za sebou 2x IUI, jednou IFI a jednou IVF a nikdy se nezadařilo. Takže když nepomůžou ani vitamíny, tak už nic ☹