Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

janarichla
12. zář 2016

@krumlanda tak hodne stesti, at mas brzy // 🙂

rajule
19. zář 2016

U nás jsme pili nosifol oba a pila jsem ješte na začátku těhotenství protože je tam kyselina listova bylo mi řečeno zetor vůbec nevadí🙂

krumlanda
19. zář 2016

@janarichla dekuju moc sama jsem zvedava..ono se řekne žádný stres a hlavně klid ale copak to jde v mych 32 letech 😕😕😕 moc ne

jarmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janarichla
19. zář 2016

@krumlanda já to chápu, taky jsem řešila, když to nešlo, nedá se na to nemyslet... Jinak jsem dávala i nohy nahoru po .... :D

krumlanda
19. zář 2016

@janarichla a zabralo to? 😊😊😊

janarichla
19. zář 2016

@krumlanda já myslím že jo 🙂

krumlanda
21. zář 2016

Holky ještě dotaz když budu brát atb na angínu mužů pokračovat s nosifolem? Či vysadit?

kamikz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rajule
21. zář 2016

@krumlanda no s tím věkem jsme na tom úplně stejně..a už jsem byla smirena s tím že děti mít nikdy nebudu ...Takže to chce opravdu klid..🙂 vím že se to snadno říká a hůř dělá ale prošla jsem,si za dobu snažení opravdu skoro vším a stejně to bylo k ničemu..takže nosifol a hoď se do pohodicky..🙂

jarmulka
21. zář 2016

@kamikz SZ

jarmulka
22. zář 2016

@kamikz psala jsem soukromou zprávu....

lenka253
23. zář 2016

Zdravím děvčata,
Myslíte, že je možné používat nosifol zároveň i s fertility blend? Díky 🙂

janarichla
23. zář 2016

@lenka253 uzivala sem na preskacku obden 🙂

lenka253
25. zář 2016

@janarichla a za jak dlouho po užívání jste otěhotněla?

janarichla
25. zář 2016

@lenka253 druhy mesic, ale snazili jsme se predtim pul roku a byla jsem po zt a revizi- rijen a v kvetnu // 🙂

lenka253
25. zář 2016

Jéé, my se teď právě snažím 4. měsíc a pořád nic. ☹ Teď jsem začala brát gynex a v pátek mi doktorka doporučila Nosifol, tak to zkusím nakombinovat. Do toho ještě beru kyselinu listovou... Tak doufám, že už snad konečně 🙂

krumlanda
25. zář 2016

@lenka253 ten nosifol listovku má tak aby ji nebylo moc?

p4vl4
26. zář 2016

Holky bylo mi po Nosifolu špatně, resp. vůbec žádná jiná příčina mých měsíc trvajících nevolností od 3. týdne užívání Nosifolu se nenašla (byla jsem na UZ břicha, krvi a dokonce i gastroskopii 😖 ) a po ukončení užívání vše do 14 dnů vymizelo. Takže jednak mám dotaz - je to normální, měla jste to některá taky?? A druhý dotaz - Teď mám ještě 1,5 balení doma, ráda bych to dobrala, ale bojím se, aby se mi to nevrátilo a hledám něco, s tím to můžu aspoň ob den kombinovat, bůhvíco mi v tom nesedlo. Potřebuji něco s obsahem inositolu. Braly jste některá Fertipronu? Je to lepší, horší - a jak to chutná, když už to mám pít 2x denně, hm? 🙂 Nebo čistý inositol máte nějaký vyzkoušený?

lenka253
26. zář 2016

@krumlanda doporučila mi ho doktorka, přičemž jsem ji rikala, ze beru i kyselinu a nic nerikala, tak snad ne 🙂 navíc jsem vegetarian, tudíž možná jen dobře, ze ji budu mít větší příjem🙂

janea823
26. zář 2016

@p4vl4 fertiprona v podstatě nemá skoro žádnou chuť, případně jak kdyby sis rozpustila nějaký šumák. Píšou, že se má brát dvakrát denně, ale já ji piju jednou, sem tam dvakrát denně, podle toho jak si vzpomenu🙂 jinak žádné problémy z toho nemám...

krumlanda
27. zář 2016

@p4vl4 Já jsem taky od pár holek četla ze jim nesedl Já mám ten duo a tam jsou ty inositoly dva. No Já zatím snad Dobrý hen Teda ovulace silnější ale možná kecam ted to mám dostat a prsa me taky pěkně Boli a to by prý taky melo pomoct tak uvidíme. Piji i mesicek a občas kontryhel. Bylinky snad nic nezkazi

karina77
29. zář 2016

Ahojky holky, prodám 14 sáčků NOSIFOLu, expirační doba 3/17. Zbyly mi. Kdyby měl někdo zájem. Předám v Praze. I pošlu poštou. Děkuji. Karin

p4vl4
29. zář 2016

@janea823 A efekt to má i takto když to piješ 1x denně? Mně ten Nosifol asi trošku pomohl v tomto směru i po těch cca 3-4 týdnech, ale jak jsem to vysadila, tak teď zase marně čekám, kdy to dostanu 😖

p4vl4
29. zář 2016

@karina77 Zbyl ti doufám, protože se zadařilo? 🙂 Tyhle příspěvky mě vždycky potěší.

p4vl4
29. zář 2016

@krumlanda Já jsem doteď ten duo nějak nezkoumala, možná na to mrknu, třeba mi vadí jen nějaká pomocná látka, těžko říct...

janea823
30. zář 2016

@p4vl4 upřímně, nedobrala jsem ani jedno balení a byla jsem těhotná (ale nevím, zda to bylo tím nebo ne). Ale předtím jsme se ani nesnažili, takže se to možná zadařilo bez ohledu na to, jestli jsem něco brala nebo ne.

karina77
1. říj 2016

Bohužel se nezadařilo. Ale mohu prodat. Mě ten přípravek zdravotně nesedl.

lucka_89
5. říj 2016

Ahoj holky, my už se snažíme skoro rok :( Nosifol mi doporučila gynekoložka a beru ho teď druhý měsíc. Po pravdě tomu moc nevěřím, že rok snažení a nic a teď že by mi tohle mělo pomoc?

krumlanda
6. říj 2016

@lucka_89 taky cekam 😀 Já jsem takova ze verim asi lepší jak pit a nevěřit 😉