Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

cacenka_d
12. srp 2013

@bobbule09 Znamy taky nic nevyslo ani IVF, tak si dali pohov, prestali resit, ono stres kolem mysleni na to dela sve no a ejhle jsou v 8. tt

bobbule09
12. srp 2013

@cacenka_d no já právě nastupuji od října do nového zaměstnání a to bude pro mě to nejlepší. Zaměstnám si hlavu a pak to přijde samo. Věřím tomu 😀

cacenka_d
12. srp 2013

@bobbule09 Presne, ja to ted uz taky vzdala a sla resit jinou praci, kterou bych vzdala vedle lucky v jejich 2 letech. Rikala jsem si, pujdu od jejiho roku a pul do skoly (to mi vyslo na vypoved plus 1/2 roku podpora), obepsala jsem vsechny skolky v okoli 25 km, pak prisla na zachod a nasla pozitivni test na ktery jsem od rana zapomela 🙂 Proste jsem ho delala uz jen ze stereotypu 🙂

bobbule09
12. srp 2013

@cacenka_d já už to taky nechávám jen na tom nahoře, my už jsme za těch 7 let pro to udělali maximum.
Teď už mě čeká jen lepší práce a aktuálně od neděle týden dovolené, huráááá 😀

kacenka_p
12. srp 2013

Ahoj holky. Jaké máte zkušennosti s užíváním nosifolu? Nějaké pozitivní zprávy? Také vám připadá že funguje i tak trochu jako projímadlo???☹

Díky za odpovědi
K.

honeysun
12. srp 2013

@kacenka_p Ahojky Nosifol beru tak týden a musím přiznat že na mě působí jako projímadlo 🙂)) beru ho večer a tak do dvou hodin po užití mám běhavku, doufám že to po delším užívání přejde.

oldana
12. srp 2013

já žádné vedlejší účinky nepozoruji. Beru ho už třetí měsíc, každý den večer 😎

bobbule09
13. srp 2013

já jsem z něj na začátku měla jen trochu plynatost, ale tělo si rychle zvyklo 😀 . Nemám s tím vůbec žádný problém 😵

gabca84
13. srp 2013

@taurusenka ahojky kolik stoji nosifol a jake snim mas skusenosti dekuju

gabca84
13. srp 2013

@kacenka_p ahojky chtěla bych ho také skusit ale jak tak ctu ze to prohani no nevim a jak se po nem cítíš jinak

gabca84
13. srp 2013

@jane_s ahojky také bych ho chtěla chtěla skusit da se nekde koupit a jak ho snasis kocko

gabca84
13. srp 2013

da se koupit nosifol i bez predpisu

ija1
13. srp 2013

docsimon.cz ho ma za 350 krabicku, coz je super v drmaxu stal o stovku vic.......

ija1
13. srp 2013

jinak nosifol beru treti mesic a funguje.....konecne mam upravenou ovu......v poradku cyklus.....za me urcite pomocnik velikej.....akorat ta cena no 🙂

taurusenka
13. srp 2013

@gabca84 Nosifol mě v době, kdy jsem ho brala, stál cca 450,- Kč za balení tzn. 20 sáčků = 20 dní. Zkušenost byla pozitivní, ale potřebovala jsem k tomu ještě podporu při zahnizďování v podobě utrogestanu (hormon progesteron), o čemž jsem nevěděla, takže se počátek těhu 2x nepovedl. Teď jsem otěhotněla i bez Nosifolu, ale brala jsem ten utrogestan a jsem ve 12. tt. Nosifol se prý ale doporučuje brát i během těhotenství, ale na to bych musela mít nějakého sponzora 😀 . Každopádně ovulaci mi to opravdu VŽDY nastartovalo !!! Vím to podle ovutestů, které DOPORUČUJI, protože je to o 1000% lepší než měření BT. Mně například stoupla BT až 3. den po ovulaci (konkrétně teď naposledy, kdy jsem otěhotněla), takže kdybych se BT řídila, snažilkování by nastalo s křížkem po funuse.

bobbule09
14. srp 2013

http://www.lekarna-oaza.cz/zbozi/2720762/nosifo... já jsem si koupila nosifol tady v té lékárně, zatím jsem nikde levnější nesehnala 😅

kacenka_p
14. srp 2013

@gabca84 Já ho koupila v Teta lekarne za 365,-

kacenka_p
14. srp 2013

@gabca84 Jinak se cítím tak nějak normálně, zatím žádné změny nepozoruji, ale tak beru teprve první krabičku, tak uvidíme...🙂

kacenka_p
14. srp 2013

@taurusenka A ohledně toho zahnizďování, nato jsi přišla sama, nebo ti to řekl doktor?

taurusenka
14. srp 2013

@kacenka_p To mi řekla moje ségra, která je gynekoložka a zabývá se neplodnými páry. Řekla mi, že mám krátkou 2.fázi cyklu. Ovulaci jsem měla třeba 17. DC a MS nastala i 25. DC. Ta fáze musí být přibližně 14 dní. Plus mínus 6 dní putuje vajíčko do dělohy a dalších cca. 7 dní se zavrtává. Moje gynekoložka si to ovšem nemyslela, tak jsem se na ní s prominutím vyprdla a udělala si to podle svého. Ségra mi utrogestan předepsala a bylo vymalováno. Moje doktorka mi předepsala akorát proveru a když jsem si přečetla na co se používá a její vedlejší účinky, tak jsem jí odmítla brát. A evidentně jsem dobře udělala. Utrogestan je prý totiž mnohem šetrnější a pro ženu přirozenější, protože je to vlastně progesteron, který normálně vylučujeme, ale já ho prostě měla nedostatek. Do třetice to vypadá, že by mohlo být mimi v pořádku. Příští týden jdu na 1. screening, tak jsem zvědavá, co se dozvím.

zuzicek2013
14. srp 2013

@hance09 Dobrý den,máte ještě Nosifol k prodeji?děkuji

hance09
15. srp 2013

@zuzicek2013 už dávno ne

zuzicek2013
16. srp 2013

Nosifol nebo Emulips?

Ahoj holky, prosím o radu. Taktéž se snažíme s manželem přes půl roku o miminko. Nejdřív jsem to vůbec neřešila, ale jelikož jsem měla pěkně rozházený cyklus, začala jsem pít kontryhelový čaj a na podporu ovulace užívám drmek. Ráda bych si koupila ještě nějaké vitamíny, ale nevím jaké. Nechci zbytečně vyhazovat peníze, za něco, co je možná jen tak na lidi. Ze všech příspěvků co jsem četla, jsou nejlepší zkušenosti s Nosifolem a nebo přírodním přípravkem Emulips Forte. Je tady někdo, kdo vyzkoušel oba dva a mohl by mi říct z vlastní zkušenosti, co se mu zdálo vhodnější? děkuji

muddledgirl
20. srp 2013

Těhulkám gratuluji.....moc....přestávka být nemusí,jsou to jen vitamíny a inositol,ptala jsem se v lékárně...bohužel ne vždy stačí.....všem snažilkám¨po neúspěšném transferu doporučuji vyšetření endokrinologem, návštěvu na rehabilitaci a imunologie....u mně se našla štítná, pohnutá pánev, zablokovaná kostrč a alergie na sperma, mazec.... 😀

muddledgirl
20. srp 2013

@zuzicek2013 Ahojky, pokud ovuluješ, dělěj si ovu testy, můžete sexovat ve špatné dny....každá máme ovulku úplně někdy jindy... 😎

kelymanka
20. srp 2013

@ssassi Ahoj, já Nosifol vyzkoušela už ze zoufalosti a musím říct, že jsem hned po první krabičce Těhu. Doporučuju... 😅

cacenka_d
20. srp 2013

@kelymanka Gratuluju, mam to same 🙂

cacenka_d
20. srp 2013

@zuzicek2013 Spis si hlidej a pocitej, hlavne bolest v podbrisku ti da znameni. Me v dobe kdy jsem otehotnela za cely mesic (delan kazdy den od konce MS) nevysel ani jednou na plno, snad jednou se slabsi carkou asi kolem 20. ale ovulace byla jisto jiste 23.

kelymanka
20. srp 2013

@cacenka_d 🙂 Tak bezva, taky gratuluju 🙂 a přeju nám ať vše dopadne v pořádku 😉 🙂

kelymanka
20. srp 2013

Já měla OVU vždycky jinak. Protestovala jsem majlant... a málo kdy se mi ukázal pozitivní ovu test. Ale poznala jsem to přesně podle pichlavé bolesti na vaječníkách.... Ale Nosifol mi fakt pomohl. Tak holky, přeju hodně štěstí... 🙂